Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, bradilko said:

posle sta je bilo je druga stvar

 

pa ne znam, nije bila loša odbrana, Rivers morao da šutira preko ruke na isteku napada, pogodio, rešio utakmicu

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bas steta sto je ona trojka Zagorca usla u drugoj utakmici, moglo je sve veceras da se zavrsi i da se prekine mucenje igraca u ovoj sauni od hale.

 

Mi ocigledno ne umemo da dobijemo Partizan u neizvesnoj zavrsnici a da kljucnu rolu ne odigra neki njihov igrac. U ABA ligi ih je Gagic ispalio, ovog puta je Jankovic imao minijaturu koja je odlucila utakmicu. Prvo ne zagradjuje Fajea, onda pravi sumanuti faul na sutu za tri a onda promasuje dva bacanja, sve u nekih desetak sekundi.

 

Sto se nas tice, mnogo su nas na kraju kostali minuti Covica u odbrani i povremena pomracenja mozga Davidovca nakon sto je dao dve trojke zaredom i zakljucio da je utakmica tog trenutka zavrsena. Na kraju smo toliko crkli da igraci bukvalno ruku nisu mogli da podignu, primili smo more koseva iz prodora do kosa kao na treningu. KC na kraju kao na treningu, skoro nista dobro nije uradio i onda kad je bilo najvaznije sprzi trojku,

 

Bili Beron.:ziga:

Link to comment
9 minutes ago, LeBron said:

Kako se zavrsi utakmica ova dva debila dolaze da prave sranja na topiku.

 

Tehnicka je bila zato sto je sa obe noge bio van terena i ometao izvodjenje lopte, a vec je bio opominjan za to pre toga.

debil ti tata koji te tako vaspitao šljamu 1

Link to comment

Tehnicka je na mestu, a uz to i totalno nebitna, utakmica je bila resena.

 

Steta za onaj user u prosloj stravicno propalog Zagorca, ko ce da gleda ovo mrcvarenje bar jos jedanput, a verovatno i dvaput...

Link to comment
17 minutes ago, MiddleClass said:

 

Bila je. Nije mogao da izvede od njega. Najbolje jos da su nam svirali 5 sekundi, a ovaj vas prestupio i ometa.

 

mogao je da opomene ovoga i da počne ponovo da broji 5 sec

 

mada mislim da je već bila već jedna opomena Partizanu za delay of game  tokom 4/4, i upozorenje da će  seledeći put biti tehnička 

Link to comment
Just now, levi said:

 

mogao je da opomene ovoga i da počne ponovo da broji 5 sec

 

mada mislim da je već bila već jedna opomena Partizanu za delay of game  tokom 4/4, i upozorenje da će  seledeći put biti tehnička 

 

Bila, Novici jer je dirao loptu posle koša, realno je bilo za opomenu 

Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

mogao je da opomene ovoga i da počne ponovo da broji 5 sec

 

mada mislim da je već bila već jedna opomena Partizanu za delay of game  tokom 4/4, i upozorenje da će  seledeći put biti tehnička 

 

Koliko puta opominju sudije? Bio je Novica opomenut jer je dirao loptu posle kosa nekog od saigraca.

Link to comment
7 minutes ago, FPLS said:

Tehnicka je na mestu, a uz to i totalno nebitna, utakmica je bila resena.

 

Steta za onaj user u prosloj stravicno propalog Zagorca, ko ce da gleda ovo mrcvarenje bar jos jedanput, a verovatno i dvaput...

 

jeste po pravilima ali suditi je u takvom momentu samo pokazuje da nase sudije "preglumljuju" i sude sablonski, sto na kraju svaku ovakvu utakmicu odvede na dva i po sata. Partizan je izveo bezbroj bacanja u poslednjoj cetvrtini jer su svirali svaki bogovetni kontakt, mogu iz glave da navedem bar pet-sest situacija koje ovaj isti Jovcic nema sanse da sudi u Evroligi. Beron cetvrta, Odzo treca ili cetvrta (ne secam se tacno koja je, jednu od te dve je zasluzeno dobio zbog nepravilnog bloka), Faje kod prodora, mislim, Marinkovica. Jaramaz ima naviku da se u svakom prodoru odguruje od igraca, svaki put za to dobije faul od odbrane. U prvom poluvremenu Simanic i Faje po jednom ispod samog kosa, za proletanje pored igraca Partizana koji je na polaganju. Ali ne, mi cemo sada da pricamo danima o tehnickoj gresci u utakmici na 180 poena i to tehnickoj koja bukvalno nista nije odlucivala. Zahvaljujuci Riversu.

 

No, gledao sam par utakmica turskog finala i posle toga odbijam da previse kritikujem nase sudije. Ono sto Turci rade da rade ovde odavno bi ih nasli udavljene u Savi ili Dunavu.:D

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Ovo je već brutalna krađa.

 

Pogledaj faulove koji su sudjeni Beronu,Lazicu,Fajeu,Davidovcu,Odzu, i oni kukaju kako ce da istupe iz lige.

Edited by Блок_64
Link to comment
1 hour ago, LeBron said:

Kako se zavrsi utakmica ova dva debila dolaze da prave sranja na topiku.

 

Tehnicka je bila zato sto je sa obe noge bio van terena i ometao izvodjenje lopte, a vec je bio opominjan za to pre toga.

 

Tacno i ne samo on.I Velickovic je najmanje tri puta bio opomenut.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Inace, zelim samo da podsetim postovani kosarkaski publikum da je Zagorac Rade na Saletovom spisku a Davidovac Dejan nije.

 

 

Mora biti na spisku kada ima procenat suta gori od Davidovca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...