Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:
2 minutes ago, copkillah said:
Znači bila je tehnička?

Tehnička je 1p, i?

malo li je a utakmica na 1 posed

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tehnička je 1p, i?


Nije tehnička samo 1p, već i sjebavanje momentuma.

Čisto sumnjam da bismo se vratili, ali ovo je sprdnja. Generalno čista utakmica sem ovoga.
Link to comment
Bitno da ti znaš
Naravno da znam i ti znaš da znam. I objašnjeno ti je nešto što je trebalo da ti bude očigledno, ako pratiš sport, a valjda pratiš.
Link to comment

Иначе, много ме нервира како лоше бранимо Ренфроа. Шта ли ће нам тек радити неки озбиљнији плеј у Евролиги кад овај има пољану у рекету сваки пут кад се ломи.

Link to comment
Naravno da znam i ti znaš da znam. I objašnjeno ti je nešto što je trebalo da ti bude očigledno, ako pratiš sport, a valjda pratiš.
Nemaš ti pojma, ali misliš da si mnogo bitan faktor svetskog sporta, i tako sebe postavljaš
Link to comment

Alo, moderacija, hoce li konacno neko ovu budalu od Copija da otera s topika? Moramo li posle svake pobede Zvezde da citamo ova sranja o "odlucujucoj tehnickoj", "broju bacanja" i slicnim glupostima?

Link to comment

Kako se zavrsi utakmica ova dva debila dolaze da prave sranja na topiku.

 

Tehnicka je bila zato sto je sa obe noge bio van terena i ometao izvodjenje lopte, a vec je bio opominjan za to pre toga.

Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:
13 minutes ago, renne said:
Ne seri

Znači bila je tehnička?

 

Bila je. Nije mogao da izvede od njega. Najbolje jos da su nam svirali 5 sekundi, a ovaj vas prestupio i ometa.

Link to comment
Nemaš ti pojma, ali misliš da si mnogo bitan faktor svetskog sporta, i tako sebe postavljaš
Dobro[emoji769]

Ako ti misliš da ono nije imalo nikakav uticaj na tok utakmice, neka bude tako
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...