Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je kod Zvezde najfascinantnije to sto je samo od pocetka godine na glavu Filipa Covica isporucena veca kofa govana nego li na Nebojsinu od kad je preuzeo klub. Pomalo je jadno citati posto jos nisam sreo coveka koji je o njemu kao coveku imao lose misljenje. Jeste, mogao bi da pokupi prnje i da ode sam. Ali mogao bi i Nebojsa da pokupi prnje. Ali jbg Nebojsa donosi titule. 

Link to comment

filip je sasvim solidan plej. odlican pregled igere, cvrst u odbrani i nezgodan protiv visljih igraca, precizan sut, prodornost, ne vidim u cemu je problem. nije bas za nba, ali tu je negde medju boljim u evroligi.

Link to comment
Quote

"Kada sam imao 14 ili 15 godina, želeo sam da igram za Partizan. Čuo sam za ovaj tim koji nema mnogo novca, ali ima veliku armiju navijača i veliku istoriju. Tada sam počeo da pretražujem na internetu stare video snimke Partizana", prisetio se Lovernj.

 

Partizan je 2010. godine učestvovao na fajnal-foru Evrolige u Parizu, a Lovernj je rekao da je tada sa Leom Vestermanom išao da navija za crno-bele. 

"Kada sam imao 18 godina, Partizan je došao na fajnal-for u Parizu i otišao sam da gledam utakmice sa Leom Vestermanom. Počeli smo da pričamo o tome kako bismo jednog dana želeli da igramo za Partizan, a nekoliko godina kasnije obojica smo to uradili", kazao je Lovernj. 

 

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=10&dd=11&nav_id=1454851

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...