Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

11 minutes ago, MocaVukotic said:

Nema teoreme da ih dobijemo u tekmi koja odlucuje (kup ne racunam, nebitno takmicenje). Aj sto su kvalitetniji, sto su domacini, nego sto cemo se mi usrati I uprskati svaku sansu, ako je I bude. Prognoziram najlaksu utakmicu od svih igranih, nekih komotnih 10 poena za zvezdu.

jes i onako je pozicija pleja precenjena..

neverovatno koliko ljudi lupaju, i olako prelaze preko cinjenice da zvezda igra bez najboljeg igraca, koji pri tom igra i na najbitnijoj poziciji..

videli smo i u prosloj koji je proicenat za 3, kad nema niko da kreira za sutere, pa svaki sut ide preko ruke iz igre jedan na jedan..

sto ste dovodili renfroa, kad pozicija jedan nije bitna, i onako ste imali nikolica, paiga pa i gegica.. koji ste bili pre njega a koji posle njega, iako je ostatak tima bio daleko kvalitetniji od svih mimo prve trojke(a daleko od toga da je zaostajo za timovima i iz top3).. :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Shaq said:

jes i onako je pozicija pleja precenjena..

neverovatno koliko ljudi lupaju, i olako prelaze preko cinjenice da zvezda igra bez najboljeg igraca, koji pri tom igra i na najbitnijoj poziciji..

videli smo i u prosloj koji je proicenat za 3, kad nema niko da kreira za sutere, pa svaki sut ide preko ruke iz igre jedan na jedan..

sto ste dovodili renfroa, kad pozicija jedan nije bitna, i onako ste imali nikolica, paiga pa i gegica.. koji ste bili pre njega a koji posle njega, iako je ostatak tima bio daleko kvalitetniji od svih mimo prve trojke(a daleko od toga da je zaostajo za timovima i iz top3).. :coffee:

 

pošto nisi glup dečko samo se praviš u jednom trenutku ćeš priznati sebi da ekipa koja ima rutinere kao perperoglua, berona, reglenda(govorim pre povrede), riversa, pa onda igrače koji imaju evroligaško iskustvo u nimalo beznačajnim rolama kao lazić ili cirbes i onda na sve to davidovca i dobrića koji takođe nisu rukiji i imaju EL iskustvo mora biti prilično ispred tima koji ima renfroa i dva stranca koji nisu okusili igranje u evropskoj košarci niti uopšte igranje sa seniorima kao što su pejdž i lendejl. 

Link to comment

da li si ti gledao prve dve utakmice ili si ih kojim slucajem preskocio?

videli smo i u prosloj kako je perp rutisnki resio tekmu, al u vasu kortist.. malo li je za dvostrukog osvajaca el.. :coffee:

 

Link to comment
23 minutes ago, Shaq said:

jes i onako je pozicija pleja precenjena..

neverovatno koliko ljudi lupaju, i olako prelaze preko cinjenice da zvezda igra bez najboljeg igraca, koji pri tom igra i na najbitnijoj poziciji..

videli smo i u prosloj koji je proicenat za 3, kad nema niko da kreira za sutere, pa svaki sut ide preko ruke iz igre jedan na jedan..

sto ste dovodili renfroa, kad pozicija jedan nije bitna, i onako ste imali nikolica, paiga pa i gegica.. koji ste bili pre njega a koji posle njega, iako je ostatak tima bio daleko kvalitetniji od svih mimo prve trojke(a daleko od toga da je zaostajo za timovima i iz top3).. :coffee:

Da si pazljivo procitao video bi da pricam o psihologiji, gde je zvezda u tolikoj prednosti da nije toliko bitan izostanak reglenda. Uostalom covic moze komotno da ponovi partiju iz prve utakmice sto je sasvim dovoljno za ovakav partizan.

Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

Da si pazljivo procitao video bi da pricam o psihologiji, gde je zvezda u tolikoj prednosti da nije toliko bitan izostanak reglenda. Uostalom covic moze komotno da ponovi partiju iz prve utakmice sto je sasvim dovoljno za ovakav partizan.

pa tek iz tog ugla, partizan je u velikoj prednosti..

a zna se kako i mi a isto i vi igrate pod pritiskom, gubi se i od za klasu sabijih timova...

Link to comment

Trinkijerijeva kzn:

 

Quote

Trener Partizana Andrea Trinkijeri kaže da će vrhunska koncentracija biti ključni faktor u predstojećoj majstorici polufinalne serije ABA lige sa Crvenom zvezdom.

 

ABA liga/KK Crvena zvezda

Na startu konferencije trener Partizana izvinio se novinarima zbog pomeranja termina konferencija.

“Izvinite na baletu, da li je pre ili posle (Zvezde)… Ivan (Ivković, portparol Partizana) je profesionalan i vaspitan i mislio je da je red da čast da prvi govori ima onaj koji je prvi na tabeli. Vidim da nekima nije važno šta se kaže, nego je važno ko poslednji kaže. Neće reči dati koš“, rekao je Trinkijeri na staru i okrenuo se samom meču.

“Ima mnogo faktora, mozaik je ogroman, ali ona poslednja pločica i ono što je najvažnije jeste koncentracija sbih 40 minuta – vrhunska koncentracija koju ništa ne remeti. Pravi šampioni su oni koji uspevaju da održe fokus i da igraju u svakoj situaciji“, kaže Trinkijeri i dodaje:

“Pričao sam o košarci kao boksu… Daću sve od sebe da nas u subotu u ringu ne priteraju uz konopce, da držimo uvek visok gard i da budemo u stanju da uzvratimo. Nije to dosta, moramo i da pokušamo neki dobar udarac, košarkaški udarac. Uveren sam 100%, šta god da bude, nećemo baciti peškir, muški i fer ćemo se boriti, prolićemo znoja i krvi jer branimo čast jedne velike ekipe u evropskim okvirima“.

Italijanski stručnjak ističe da ne može da predvidi kako će tačno meč ići, ali da će odlučiti detalji. 

“Ovo je nokaut utakmica, svaka stvar i svaka nijansa može da bude važna. Prva utakmica je bila fešta, druga utakmica je bila fizička borba sa mnogo kontakta, kao da su druge ekipe igrale… Treća utakmica će za mene biti detalji, ima tu mnogo detalja, a ja samo želim da u ovakvom duelu sa fantastičnim protivnikom poput Zvezde ne bude udaraca ispod pojasa, to je moja najveća želja. Da ostanemo na boksu, voleo bih da budemo kao Roki Marćano, koji je ostavio boks bez poraza u borbama za titulu. U subotu može sve da bude – na jednu loptu, da se razbije utakmica pre… Oni će probati da nas nokautiraju odmah, skočiće na nas i mi moramo da budemo spremni na to da izdržimo, da se žrtvujemo za ekipu. Ne mogu da previdim tok utakmice, znam kako može da bude, ali ne znam kako će biti. Jako je važno brzo misliti, mora se uvek znati šta se dešava na terenu – noge i glava“, objašnjava Trinkijeri. 

Sudije na subotnjem okršaju biće Majkić, Petek i Radović. Zamoljen za komentar, Trinkijeri se našalio pipajući se po džepovima u potrazi za novcem, pa nastavio… 

“Kazna koju smo dobili mi zbilja komplikuje život. Mislim da se dosta toga izgubilo u prevodu. Inače znam koje reči upotrebljavam, neki put i ja grešim, ali ja sam upotrebio reč ‘osetiti‘, a ne ‘uticati‘, to su dve različite stvari… Ne znam šta da kažem, već sam sve rekao o tome – ako bude malo komplikovanije, potrudićemo se, ne mogu ništa da uradim povodom toga. Iz srca sam štitio jako težak posao i osetio sam pritisak. Ponavljam, osetio pritisak“.

Pri kraju konferencije Trinkijerija je parafrazirao Dantea rečima da je život prolazan i da će se u nedelju isto živeti. 

Utakmica Crvena zveda – Partizan igra se u subotu od 18 sati u dvorani “Aleksandar Nikolić“.

 

Link to comment

Ali novinar na konferenciji kaže "čini mi se da ste upali u zamku, malo izgubili koncentraciju pred meč". kaže trinkijeri "ko, ja?" kaže ovaj "pa jel niste" ko plaća ove ljude jbt

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

po slobodnoj proceni 50% da dobijate, 50% da bivate pokradeni

100% da će biti pokradeni...tako mi zastupništva Jaguara.

Edited by simple red white
Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

Ali novinar na konferenciji kaže "čini mi se da ste upali u zamku, malo izgubili koncentraciju pred meč". kaže trinkijeri "ko, ja?" kaže ovaj "pa jel niste" ko plaća ove ljude jbt

ozbiljno?

 

posle ovog njegovog da je koncentracija najvaznija? :D

 

mora da je iz informera

juce djv dok ide snimak onih sns zena kako "padaju u nesvest" govori "pa kakvi su to ljudi, oni planiraju zene i decu da koriste kao zivi stit ispred pinka"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...