Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, renne said:

đorđe, što su ti ukinuli nalog?

 

Nemam pojma, pokušavam da ustanovim. Arenasport me zeza a već odavno je OBAVEZNO zaobilazim u širokom luku. Već sam im pisao dva mejla, ne odgovaraju mi. Što je najgore na tom kanalu sam ostavio gomilu mojih privatnih snimaka telefonom sa utakmice koje uopšte nemam u back-up na kompu, jer sam bio siguran da se to neće desiti jer NE KORISTIM UOPŠTE snimke arenesport. Ode sve nepovratno. :( 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
57 minutes ago, Shaq said:

spacer.png

 

:coffee:

ajde smaraču sa rsb-a. tako si dosadan kao ti idol @harper 

kad god izgubite ili unapred napunite gaće izmišljate svašta, od nekakvih zavera do glumatanja opozicije. izigravate neku sirotinju i bezmudost. 

jebote pustite đabe ufur jer ne poštujete sopstveni klub. 

ako dobro ide, tu ste. inače vas nema. niste gledali, ne pratite..

old school!

od cibone 80-ih do dan danas neko se urotio protiv vas a niste bili ni blizu nekog istorijskog uspeha.

samo koprcanje, kme kme i jak frust!!

samo nastavite..

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

au, sad vidim i ja.. ma sigurno kopirajti jebiga

 

 

Nemaju kopirajt na snimke koje nemaju nikakve veze sa njima - a nema nijedan sa mog kanala kojeg su napali.

 

Ponašaju se kaubojski.

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Nemaju kopirajt na snimke koje nemaju nikakve veze sa njima - a nema nijedan sa mog kanala kojeg su napali.

 

Ponašaju se kaubojski.

kao i obično!!

banditizam!! 

 

Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Nemaju kopirajt na snimke koje nemaju nikakve veze sa njima - a nema nijedan sa mog kanala kojeg su napali.

 

Ponašaju se kaubojski.

piši googlu jebi ga, i izložio slučaj potanko

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Ovo za bekape mi je jako krivo :( Raspitaću se da li je neko imao slična iskustva i kako ih je rešio

 

To su ovi:

http://www.kzk.gov.rs/kzk/wp-content/uploads/2015/06/HD-WIN-doo-Srbija-Telekom-Srbija-ad-Srbija.pdf

 

Imaju pravo na sve arenesport i to je to. Ja ne koristim arenusport, stvarno ne znam što su se na mene nakačili.

Nikakvu arenusport nisam koristio u svojim klipovima, ni onu iz BiH, Hrvatske ni iz Crne Gore.

Link to comment

Kontam, možda misle zbog toga što vide ABA ligu pa kao automatski to pripada Areni. Zaista mislim da privatni snimci sa telefona ni na koji način ne podležu kopirajtu, osim ako npr nisi snimao telefonom njihov kanal ili tako nešto. A jesi li zarađivao neke pare od tih klipova?

 

Ovo što je @renne rekao, piši guglu, piši i ovima i zapreti im advokatom, da ti podhitno obrazlože zašto su to uradili. 

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Kontam, možda misle zbog toga što vide ABA ligu pa kao automatski to pripada Areni. Zaista mislim da privatni snimci sa telefona ni na koji način ne podležu kopirajtu, osim ako npr nisi snimao telefonom njihov kanal ili tako nešto. A jesi li zarađivao neke pare od tih klipova?

 

Ovo što je @renne rekao, piši guglu, piši i ovima i zapreti im advokatom, da ti podhitno obrazlože zašto su to uradili. 

 

Nisam zarađivao ništa. Ni dinar. Tek sam bio u fazi predloga za zarađivanje u budućnosti. Iskreno, nisam se ni nadao da ću i zarađivati a i nisam se nešto ni zalagao.... Ali ovakav mučki nepravedan napad nisam uopšte očekivao.

 

Prošli kanal da, zaslužio sam, jer sam koristio njihove snimke. Ok, sve fer nema ljutiš.

 

Ali od kada sam oformio ovaj novi kanal krenuo sam polako, BEZ IKAKVE ARENESPORT na njemu jer sam znao za opasnost.

 

Bold: Ne pripada automatski arenasportu. Na prošloj strani imate snimak krkipfc sa oficijelnog njihovog aba sajta koji sam i ja koristio. a koristio sam snimke sa privatnog slovenačkog kanala za abu i nisu ništa dirali, kao i krkipfc kao i ostali...

 

@renne Pisaću im ako mi taj gospodin Ivan sa arenesport ne odgovori uskoro na dva mejla koja sam mu poslao.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa upravo to, oni se ponašaju kao da pripada, a ne pripada. Ništa, jebi im milu majku, budi jako uporan na obe strane, makar iz principa.

 

Kao onaj smrdljivi Merlin digital, renne to bolje zna, bukvalno im želim da izgore sa svim zaposlenima, blokiraju sve ikada što mogu i ne mogu.

 

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...