Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Meni je Merlin blokirao snimak starim mobilnim telefonom gde ortak đuska uz jednu pesmu. Vidiš potpuno sam zaboravio na to i jebaću im majku koliko god budem mogao. Snimak bukvalno stoji na yt deset godina.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol, kae begi nada se da pritisak nece uticati na sudije, i onda bez pritiska kae kako je brutalan pritisak u prvoj(ali ne recimu u drugoj) uticao na rezultat, pa onda jos i proziva belosevica, sa nadom da on nece suditi, posto to jelte nije pritisak..

kakav mufljuz zabarski :coffee:

Link to comment
13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jery nam odabralo oberkneževića?

Sreten Radović, Sašo Petek i Mario Majkić će deliti pravdu u predstojećem večitom derbiju. Nema Belosevica, sanse nam drasticno skacu.

Link to comment
22 minutes ago, ZokiAsov said:

Sreten Radović, Sašo Petek i Mario Majkić će deliti pravdu u predstojećem večitom derbiju. Nema Belosevica, sanse nam drasticno skacu.

 

Šta skaču, praktično smo već jednom nogom u finalu.

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Sreten Radović, Sašo Petek i Mario Majkić će deliti pravdu u predstojećem večitom derbiju. Nema Belosevica, sanse nam drasticno skacu.

štenećakov trojanac

Link to comment
38 minutes ago, Joe D said:

po slobodnoj proceni 50% da dobijate, 50% da bivate pokradeni

 

Bicemo 100% pokradeni, pitanje je samo da li cemo dobiti usprkos kradji.

Link to comment

Nema teoreme da ih dobijemo u tekmi koja odlucuje (kup ne racunam, nebitno takmicenje). Aj sto su kvalitetniji, sto su domacini, nego sto cemo se mi usrati I uprskati svaku sansu, ako je I bude. Prognoziram najlaksu utakmicu od svih igranih, nekih komotnih 10 poena za zvezdu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...