Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, keitel said:

Koliko para, toliko i muzike. Možemo ovu priču da vrtimo do sutra a realnost je da bismo i mi sigurno doveli Reglenda ili Norisa Kola da smo mogli da ih platimo. Pošto nemamo te novce, igramo s onim što imamo nadajući se da će ovi imati loš dan kad se sretnemo.

+1, Potpis

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisu svi igrači Rengland/Noris ili Pejdž/Lendejl. Nije crno-belo što se tiče biranja igrača, pogotovo što su oni dovedeni još letos (jul ili avgust ne sećam se). Dovesti beka šutera da ti bude glavni plej je ozbiljan fejl isto kao i dovesti centra koji ne igra odbranu pa dovodiš Renfroa i Nikolu Jankovića da to pokrpe.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Niko ni ne kaže da je pejdž igrački fejl nego je fejl Lončar kao onaj koji je sklapao ekipu. Pejdž je da se ne lažemo doveden kao glavni plej a on je pre svega bek šuter. A nepostojimuodbranilendejl igrač koji je doveden kao glavno pojačanje na centarskoj poziciiji, kao stranac, je svakako fejl.

Link to comment

Sto znam meni je australac ok, pogotovo od kako je doso debeli istrijan. Zna da poludi u zadnjoj cetvrtini i da krene u totalnu osvetu, i sad protivu monaka nam je par bitnih  lopti iscupao pod njihovim kosem. A odbrana... jebaj ga, sto neko rece kolko para tolko muzike.

Link to comment

@BlackGeorgejbg, loki hteo da igramo modernu kosarku u kojoj se odbrana odavno smatra za nuzno zlo, tako ih je i selektirao. nije lose sto se pojavio novi debeli da izbalansira to malo s back-2-basics partizanskom pricom - dakle, hrkljus u odbrani, a u napadu: sta damo - damo.

 

+1 za @keitel-ov post iznad - na to se svodi prica, kapiram ni da loki nije imao puno izbora letos, uz vrv nikad gore trziste usa gastosa koji igraju u evropi...

Link to comment
4 hours ago, BlackGeorge said:

Ma nije Trinkijeri sveta krava, naravno. Treba kritikovati naravno, ali treba imati i u vidu kakvu lošu selekciju nam je ostavio Nikola Lončar.

 

Pravi uvid u rad Trinkijerija ćemo imati od sledeće sezone kada on bude selektirao tim . Sada da vidimo šta najviše može da se iščupa do kraja. Po meni ovo za sada ide prilično dobro, pobedom protiv Mege bismo najverovatnije prebrinuli sve brige oko plasmana. Treće mesto je po meni sve dalje jer se Budućnost pojačala u međuvremenu kao da u budžetu imaju love tipa CSKA, Real. Što se tiče eurokupa i dalje smo u igri a rezultati ostalih ekipa koje su bile sa nama u grupi u prvoj fazi, govori o tome da je to bila stvarno jaka grupa, verovatno i najjača. Mene iskreno nervira što po internetu vidim da je neuspeh ako ne osvojimo aba ligu ili evrokup :lol: . Mislim da je to malo i bezobrazno, bez obzira što smo mi KK Partizan. Imamo šanse za abu, da, ali mi nismo favoriti. Mi smo underdog. Treba skinuti pritisak sa ovih momaka videlo se u pioniru kako su stegnuti, loše igraju pod pritiskom navijača koji prepune halu i prave fantastičnu atmosferu. To su momci koji su do sada imali sekundarne uloge u svojim timovima gde su igrali i nisu navikli da igraju pod ovakvim pritiskom navijača. To se često gubi iz vida. Od ove sezone i ja češće idem na Partizanove utakmice ali takav pritisak na igračima i psovke kada se pogreši može da izdrži samo neko sa izuzetno jakim mentalnim sklopom. Uostalom vidite i sami Vanjine brojke van pionira i u pioniru.

 

Da se vratimo lepšim stvarima.

Ja opet pohvaljujem ekipu i pobedu u monaku, bilo kakvu.

Ekipe iz naše grupe "C" iz prvog dela faze eurokupa imaju ukupan skor 11-5 (pobede-porazi).

Ostale grupe iz prve faze:

A   8-8

B   6-10

D   7-9

Znači sve čestitke našim igračima i treneru, još uvek smo u igri za dalji plasman.

Link to comment
Koliko para, toliko i muzike. Možemo ovu priču da vrtimo do sutra a realnost je da bismo i mi sigurno doveli Reglenda ili Norisa Kola da smo mogli da ih platimo. Pošto nemamo te novce, igramo s onim što imamo nadajući se da će ovi imati loš dan kad se sretnemo.

Noris Kol i Reglend nisu ista klasa, vi ste i doveli igraca klase Reglenda a to je Renfroe. Covek je igrao u Barseloni, Bajernu, EL Albi itd. a Joeu vrhunac Lokomotiva.
Smara malo kuknjava cak i nakon sto vam je sugar daddy preko noci izbrisao dug i stvorio dobar tim. Moze neko tako reci da bi Zvezda da je imala para dovela Trinkijerija a ne Tomica.
Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:


Noris Kol i Reglend nisu ista klasa, vi ste i doveli igraca klase Reglenda a to je Renfroe. Covek je igrao u Barseloni, Bajernu, EL Albi itd. a Joeu vrhunac Lokomotiva.
Smara malo kuknjava cak i nakon sto vam je sugar daddy preko noci izbrisao dug i stvorio dobar tim. Moze neko tako reci da bi Zvezda da je imala para dovela Trinkijerija a ne Tomica.

 

Ne, Reglend i Renfro nisu ista klasa ni igrački ni platežno, nismo ga doveli iz Barselone nego iz Manrese. 

Link to comment

Renfro je svakako koštao više od Perperoglua, ne dolazi osvajač hrvatske duple krune za male pare. A Stratosu je ovo bila poslednja šansa da ugrabi neki trofej.

Link to comment
3 hours ago, samo_opusteno said:


Noris Kol i Reglend nisu ista klasa, vi ste i doveli igraca klase Reglenda a to je Renfroe. Covek je igrao u Barseloni, Bajernu, EL Albi itd. a Joeu vrhunac Lokomotiva.
Smara malo kuknjava cak i nakon sto vam je sugar daddy preko noci izbrisao dug i stvorio dobar tim. Moze neko tako reci da bi Zvezda da je imala para dovela Trinkijerija a ne Tomica.

 

Naravno da nisu ista klasa, jedan je dosao iz Avelina drugi iz Kubana. 

 

Nego koliku platu ima Ristic da bude treci centar?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...