Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Nema apsolutno nikakvog razloga za slavlje, profesionalna ekipa ovo kad upropasti i ne treba da prođe dalje. Renfroe koji je najiskusniji igrač u timu i zato je dovede n navodi loptu u ćošak gde ga udvajaju i onda baca kontru u ruke. Imaš defanzivni skok za pobedu, ne pokupiš ga, nego napraviš faul na šutu za 3 a ne smeš samo trojku da primiš i onda Jankovićev karma zicer koji je promašio jer smo se toliko upinjali da uteramo Čokiju kurac. 

 

Hahahahah,kakva završnica u Berlinu, ipak postoji veći debil od Jankovića

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na sve brainfartove danas dal postoji smisleno objašnjenje što je Hermanson dao treće bacanje, zašto nije mašio i naterao ih na šut za pobedu preko celog terena umesto što je Sili imao manje više otvoren šut sa 5m za produžetak.

Link to comment
14 minutes ago, goofs said:

Mozemo dalje sa 3 pobede, ali moramo da pobedimo u Berlinu, sto je tezi od dva preostala poduhvata.

 

Pa ne bas, ako mi Alba i Monako ostvarimo po jednu pobedu do kraja Alba ide prva sa 4-2 a mi za 1 poen ostajemo da visimo iza Monaka jer cemo i mi i oni imati 3-3

Edited by *edited by mod
Link to comment

Rekoh “mozemo”, ne “sigurno prolazimo” :) jasno da u tom slucaju jurimo krug sa Albom.

No svejedno, nije realno da dobijemo u Berlinu a izgubimo od Ritasa kod kuce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...