Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, Ivo Petović said:

Pogba u timu sezone :laugh:

 

izgleda da oni samo bace pogled koliko ko ima golova i asistencija, pa ih poređaju na papir. pogba je nabio statse u onih mesec dana kad je došao ogs i sad je tim sezone. nema veze što se uglavnom raspadao ostalih 8 meseci. eriksen pokraden. i azar mi je ispred manea jer čovek sam nosi mrtvi čelsi, ali izgleda da se ne gleda kontekst.

 

Just now, Jean-Luc Picard said:

Najbolji golman lige ove sezone je Fabijanski, i to nije čak ni podložno diskusiji.

 

 

ne može, nije siti, liverpul ili pogba! moglo se i za neke vulvse naći mesta da nije izbor za najnabijeniju statistiku. raul jimenez je recimo pokidao sezonu.

Link to comment
11 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Najbolji golman lige ove sezone je Fabijanski, i to nije čak ni podložno diskusiji.

 

Најбољи проценат одбрана има Алисон.

Link to comment

Fabijanski ima najviše odbrana i to za neku baš veliku razliku

 

Mislim ono Ederson. Čovek je New York u drugom svetskom ratu. Toliko je njegov gol bio u opasnosti. Kad uzmu loptu pa krenu Gundogan do DeBrujnea, DeBrujne do Silven no.1, Silva no.1 do Silve no.2, Silva no. 2 nazad do Gundogana. Prođe jebena utakmica u tome....i sad je kao zasluga Edersona što ne primaju golove.

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Azar,Fabijanski,Eriksen nikako,imao je losu sezonu za njegove standarde,SP ga je fizicki ubio,nikako nije mogao da podigne formu.

 

fali neko iz spursa, plus pogba očigledno bode oči = eriksen

 

koga bi stavili kao trećeg veznjaka. ako ne može hazard?

Link to comment

'Ајде чик да наведеш где игра у Челсију? Није га Сари упаривао са Жируом, постављао га на лажну деветку...све су  то чисто везне позиције.

Link to comment
11 minutes ago, Zico said:

Jel bilo nekad ovako da  tim sezone cine igraci iz samo dva tima, i Pogba?

 

 

Koliko sam vidio na Wikipediji, ne - uvijek su bili igrači iz bar četiri tima. 2006-07 United imao 8 u prvih 11, Drogba, Gerrard i Berbatov pokvarili monotoniju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...