Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ruxine brate koliko spinujes, kao da si clan "internet tima" vladajuce partije. Pitaj Radisu da ti napise preporuku, garant imas part time posao tamo :)

 

Ima da pocnem da spojlujem Avengers:Endgame kao argumente zasto je ManCity najbolji tim na svetu u ovom trenutku!

 

I rekoh, navijao sam za ManCity veceras jer bolje da budete na prvom mestu pred polu finale lige sampiona.

Link to comment

Cestitam titulu Sitijevcima.Sanse da se negde okliznu su,da se forumasi ne uvrede,kao kada bi uzeli najboljih 11 odavde sa topica i probali da im otkinu bodove.Verujem ja u Brendana,ali da ne preterujemo u verovanju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, Zlurad said:

Ruxine brate koliko spinujes, kao da si clan "internet tima" vladajuce partije. Pitaj Radisu da ti napise preporuku, garant imas part time posao tamo :)

 

 

Za početak prestani da ga kvotuješ pa će manje da se vrti.

Link to comment

Primis 2 gola zahvaljujuci kurcobolji bekova koje mrzi da ispruze nogu i pokusaju da blokiraju sut (Darmijan je plus imao sasnu da se priblizi Saneu, a on okrenuo ledja).

Sreca te je Siti takav tim da ne znam nikog zivog na planeti da navija za isti pa se nema ni kome cestitati.

Link to comment

Surov siti. Bez vece frke, iako 0-0 na poluvremenu, skoro pa rutinski gaze junajted. Zasluzili su titulu jbg. Zasluzio je I pool, ali siti je nekako solidniji utisak ostavio. Steta jbg

Link to comment
 
 
 
8 minutes ago, John Coltrane said:

Sreca te je Siti takav tim da ne znam nikog zivog na planeti da navija za isti pa se nema ni kome cestitati.

 

brate imali smo spontano okupljanje večeras na temi, fan klub praktično. meazza predsednik, meni je narušen kredibilitet.

Link to comment

Drugoplasirani nikada nije imao 90 bodova u PL (čak ni kada su 22 ekipe igrale), Liverpul sa 97 možda bude drugi. Samo je Siti imao više bodova od toga prošle sezone (100).

Malo mi bude žao Liverpula na osnovu ove statistike, ali mislim da je Siti kvalitetniji. Pepara još da naštreba kup sistem. Nije baš pohvalno što su ga Monako i Totenhem školovali. 

+1 za Ruxoa, samo da ga Brendan ne saplete.

 

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...