Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Weenie Pooh said:

Salah 21, Mane 20. Pa sada Aguero neka uzme titulu, ako ga nije sramota...

 

Hajde, kao da je Liverpool ikad izgubio utrku za titulu protiv Cityja, a da je imao prvog i drugog strijelca lige.

Link to comment

Jako sam zadovoljan Vest Hemom ove sezone, priličan iskorak u kvalitetu fudbala u odnosu na Bilića, Alardajsa i Mojesa. Sasvim dobro pariraju Totnamu (koji ima Ajaks u mislima, ok), a pritom imaju zavidan potencijal u bolnici, Yarmolenko, Nasri, Lanzini, Vilčer, Karlos Sančez. Ako uzmemo da su Rajs i Diop verovatno budućnost PL, prilično je uzbudljivo biti navijač Vest Hema ovih dana.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Mislim da je kljuc svega poverenje u Pelegrinija. Seti se samo pocetka sezone i dve pobede u prvih 10 kola (doduse imali su Live, Arsenal i Chelski u prvih 5 ako se dobro secam). Cesto se po medijima "mlataralo" otkazom, ali je klub podrzao Cileanca.

 

Link to comment

Neće od WHU da bude ništa dok god vlada vašarski mentalitet vlasnika. 

 

Danas naravno sjajno odigrano. Istina je da su ovi više mislili o sredi nego o današnjem meču ali to su njihovi problemi. Moglo je ovo biti i ubedljivije da je bilo više koncentracije u kontrama. Kad se pravilno koristi Antonio je paklen igrač  ( da se nadovežem na onu priču od pre desetak dana kad me mrzelo da se cimam da nešto napišem )

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Spursi, Chelsea, Arsenal, i Sekta svi zajedno imaju jednu pobedu u poslednjih osam utakmica.

 

Solidan cripple fight za elitno takmičenje...

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Spram nekoliko povezanih sezona u kojima su bili oko 10. pozicije (od povratka u PL) je i bilo za ocekivati neko jace ulaganje.

 

+Pelegrini, koji kontam da ne bi ni dosao bez silnih pojacanja

 

33 minutes ago, Weenie Pooh said:

Spursi, Chelsea, Arsenal, i Sekta svi zajedno imaju jednu pobedu u poslednjih osam utakmica.

 

Solidan cripple fight za elitno takmičenje...

 

Naposletku odluci gol razlika - ko ce primiti najvise do kraja :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Spursi, Chelsea, Arsenal, i Sekta svi zajedno imaju jednu pobedu u poslednjih osam utakmica.

 

Solidan cripple fight za elitno takmičenje...

 

I to Spursi, 1-0 protiv moćnog Brightona, golom u samom finišu. 

 

Tri od četiri navedena tima su evropski polufinalisti, onaj četvrti je pola godine imao portugalske bukagije oko gležnjeva.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...