Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo Kejna to je jedina šansa da Arsenal uđe u četiri, Spanjolsku drakulu dobro kenja, još da zavalja turcina I dovede Banegu pa da zaplesemo. 

 

Petar je tu negde blizu Djidjija, veliki gotivac, nikad neka frka, sve može, nadam se da ostaje u klubu

Edited by Azdaja
Grammar
Link to comment

Čech je najveći, uz Ikera i Gigija.

 

Arsenal je u poluraspadu, Mislintat je navodno na izlaznim vratima, Emery ima kompleks malog piše nabijenog od Kakadua u Parizu, nema igre, ima ozljeda, što je valjalo ne valja, što nije valjalo sad je i gore. Na to sve, imamo ono odvratno biće kao vlasnika.

Link to comment

mislio sam pre svega na pl. tu mu je konkurencija jedino schmeichel rekao bih.

 

 

sto se tice transfera, odugovlaci se ovo oko higuaina. rekao gattusu i ekipi da zeli u chelsea i sada se dogovaraju oko ugovora juventus i chelsea. juventus zeli da ga posalje na 18 meseci sa mogucnoscu otkupa ugovora dok marina hrabro kontrira da zeli samo sest meseci...za to vreme milan dovodi piateka za nesto vise od 40 miliona eura. steta sto marina i ovi iz uprave jos nisu culi za njega.

Link to comment
16 minutes ago, 189- said:

sto se tice transfera, odugovlaci se ovo oko higuaina. rekao gattusu i ekipi da zeli u chelsea i sada se dogovaraju oko ugovora juventus i chelsea. juventus zeli da ga posalje na 18 meseci sa mogucnoscu otkupa ugovora dok marina hrabro kontrira da zeli samo sest meseci...za to vreme milan dovodi piateka za nesto vise od 40 miliona eura. steta sto marina i ovi iz uprave jos nisu culi za njega.

Sta ce Celziju uopste Higuain? Mislim, do titule tesko da moze a isto tako tesko da ce ispasti iz 4 za CL. Piatek ili cak Jovic bi bile dobre kupovine.

Link to comment

Jović ako dođe u Čelsi, bio bi njihov treći najgori igrač u istoriji (posle Ivanovića i Matića), tako da je bolje da dođu Piatek ili Higuain. Može i Gabbiadini, ako mu je alternativa Jović.

Link to comment
16 minutes ago, Majo said:

Sta ce Celziju uopste Higuain? Mislim, do titule tesko da moze a isto tako tesko da ce ispasti iz 4 za CL. Piatek ili cak Jovic bi bile dobre kupovine.

pa stara veza sa trenerom. treba nam novi napadac a higuain se najbolje uklapa da bude novi spic koji ce promasivati sanse i dati pet gola u kalenderskoj godini. ako se pogleda kako ide njegova karijera to se cini kao izvesna situacija.

sto je tako tesko ispasti iz 4? zapravo vrlo je lako, evo izgubimo sleedece kolo od arsenala, united pobedi brighton i obe ekipe su na -3 od nas. jos u drugom delu gostujemo i liverpoolu i cityju.

 

piatek ne znam kakav je, ima tu opasnosti da bude one season wonder ali ipak je logicno dovesti mladjeg perspektivnijeg igraca nego ovog na zalasku karijere sa upitnom fizickom spremom. 40 miliona eura je skoro 1 drinkwater.

 

jovic mi se naravno najvise svidja ali cela njegova situacija je isuvise komplikovana. to da resi nasa uprava ima otprilike onoliko sansi koliko ima da sutra slete vanzemaljci u moje dvoriste.

Link to comment
20 minutes ago, Redoran said:

Jović ako dođe u Čelsi, bio bi njihov treći najgori igrač u istoriji (posle Ivanovića i Matića), tako da je bolje da dođu Piatek ili Higuain. Može i Gabbiadini, ako mu je alternativa Jović.

uhvati se lepo za ruku sa vasicem i odjebite od mene ako nemate nesto pametno da replicirate.

Link to comment
Quote

Eden Hazard is "waiting" for Real Madrid to make a move to sign him, according to Belgian football expert Kristof Terreur.

 

Hazard has just over a year left on his Chelsea contract and Terreur told the Transfer Talk podcast: "He has rejected two contract offers so far and says that he doesn't want to sign right now. That means he is waiting for something and that something means just one thing, Real Madrid.

 

"Real Madrid are still interested as far as I know, but they are still yet to make their move. They don't have a personal agreement with him at this point, they don't have an agreement with Chelsea and they haven't even made the phone call like they did last summer."

 

Link to comment

izasla tako neka vest. nije to lose za nekoga kome ostaje jos samo jedna godina ugovora. ne znam da li bi iko platio vise.

 

najvise bih voleo da ode u barselonu pa da sa messijem igra zajedno, mada nisam siguran da je zainteresovan za tako nesto.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

pa stara veza sa trenerom. treba nam novi napadac a higuain se najbolje uklapa da bude novi spic koji ce promasivati sanse i dati pet gola u kalenderskoj godini. ako se pogleda kako ide njegova karijera to se cini kao izvesna situacija.

sto je tako tesko ispasti iz 4? zapravo vrlo je lako, evo izgubimo sleedece kolo od arsenala, united pobedi brighton i obe ekipe su na -3 od nas. jos u drugom delu gostujemo i liverpoolu i cityju.

 

piatek ne znam kakav je, ima tu opasnosti da bude one season wonder ali ipak je logicno dovesti mladjeg perspektivnijeg igraca nego ovog na zalasku karijere sa upitnom fizickom spremom. 40 miliona eura je skoro 1 drinkwater.

 

jovic mi se naravno najvise svidja ali cela njegova situacija je isuvise komplikovana. to da resi nasa uprava ima otprilike onoliko sansi koliko ima da sutra slete vanzemaljci u moje dvoriste.

 

Ma kakav crni Pjatek, ste blesavi ljudi, covek ima jednu dobru polusezonu iza sebe. I ovo sto Milan radi je (nadam se da gresim) pucanje si u nogu, 40 miliona jbt, poljski Endi Kerol.

 

Bice Celziju dobar Higuain, krenuo je dobro u Milanu prvih 10ak utakmica, posle malo puko, mozda vise psiholoski. Ne znam koliko ste gledali Milan ove sezone, ali to je ekipa koja je u stanju da rovari 90minuta bez da mu da jednu postenu loptu, to mu se verovatno u karijeri nije desavalo, otuda i frustracije.

Link to comment

Ма дај, Пипита не дјелује као озбиљан фудбалер већ бар двије године. На страну што Милан не изгледа као озбиљан клуб већ деценију.

 

Апропо повреде Кејна, мисли се Баја Патак отворити мало за промјену? Или рачуна да му је довољан 1 Љоренте.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

Ma kakav crni Pjatek, ste blesavi ljudi, covek ima jednu dobru polusezonu iza sebe. I ovo sto Milan radi je (nadam se da gresim) pucanje si u nogu, 40 miliona jbt, poljski Endi Kerol.

 

+ milion

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...