Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, copkillah said:

Mislim da De Hea ima dvocifren broj odbrana

 

11. Priblizio se rekordu odbrana u PL od 14. Isto on. Odlicna tekma. Kejn nikada nije postigao u sedmoj uzastopnoj utakmici (ovo je bila 7) (i malo humora za one sa jeftinijim kartama...jel se i vama cini kao da je De Hea odigrao utakmicu karijere SAMO da bi totenhem odvojio od LIVERPULA? Plus sudija mogao da da crveni Pogbi i tako dalje...)

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, kipo said:

Inače, ovaj Endi Garsija sa DDG sad mu je trener. Prije par dana tvrdi kako će DDG tek napredovati.

 

Emilio Alvarez Blanko bio mu trener i u Atletiku (jos bio u Realovom podmlatku, Valensiji, Benfici).

Link to comment

Inače, koliko je statistika nekada smešna pokazuje to da se DDG sada izjednačio sa Džoom Hartom po broju klin šitova ove sezone :lol:

 

Edited by copkillah
Link to comment

Kad smo kod statistike...na sofi Kejn dobio 7.4 Rasford 7.3 prosecnu ocenu. Rasford dao go, 87% tacnih dodavanja (kejn 78), dobijeni dueli 13 (12). Ne razumem, koliko god se trudio. King Kane. Mora da je zbog toga sto Levi trazi 350 miliona za njega.

Link to comment

Sta znaci trener... Bice Mancester onaj stari opet. Inace Vulverhempton dobar u gostima u zadnje vreme, reseno prvenstvo (nastavicu s ovim, dobro mi ide...)

Znaci sad uzima Liverpul a od sledece sezone se kolju Liverpul i Mancester i tako godinama.

Edited by W.F.C.
Link to comment

sledece cetiri utakmice.

 

SPURS
Fulham (a)
Watford (h)
Newcastle (h)
Leicester (h)

 

CHELSEA
Arsenal (a)
Bournemouth (a)
Huddersfield (h)
Man City (a)

 

ARSENAL
Chelsea (h)
Cardiff (h)
Man City (a)
Huddersfield (a)

 

MAN UTD
Brighton (h)
Burnley (h)
Leicester (a)
Fulham (a)

 

zahuktava se

Edited by 189-
Link to comment

I ko zna sta bi sve bilo da je tupavi Vudvard, umesto brojanja paretina, malo odvojio vremena za fudbalske stvari i umesto produzenja ugovora Murinju doveo bilo koga da pusti momke da igraju lopte sto brze i sto jednostavnije. Tragedija.

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Sva sreća po L'pool što je Specijalni ugrobario ManU za ovu sezonu...

 

Ako sledeće OGS ostane, ManU će biti No1 kandidat za titulu, ako DDG bude samo upola ovako branio...

 

+1000

 

meni su bogami i sad glavni kandidat za titulu, ostali treneri zajedno nemaju toliko titula u norveškoj eliteserien koliko ole ima sam...

Link to comment

Svaka cast OGSu sto ima oci da vidi da je Lukaku cep u napadu koji gusi sve ostale i da je Pogba jedini kreativac u timu koji mora da igra svaku utakmicu bez obzira na frizuru i sve ostalo. Magican trener Ili samo svez vazduh nakon sto je ubergovnar otisao i prestao da truje sve oko sebe, svejedno.

 

Za ravnopravnu tucu sa dvojcem na vrhu ce im i dalje trebati bar po dva startera u odbrani i sredini, koje vec sezonama ne mogu da ubodu, nece moci da ih DDG vuce celu sezonu sam dalje od borbe za 4. mesto.

Link to comment

junajted može da dovede i pepa i da mu 800 milki samo za leto, i dalje bi sledeću sezonu startovao u vrh glave kao treći favorit za titulu...jer je ovo fudbal, ne ide to preko noći, posebno ne kad već imaš ovakve 2 mašine u ligi.

 

i to kažem jer sam dobronameran prema sekti. :sleep: ole je super lik i treba mu dati vremena, nemojte da ga upropastite nerealnim hajpom...

 

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...