Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, ArleKino said:

Elem, my two cents:

 

mislim da bi Weenie pristao na to da se doživotno namiruje žestinom sa poručnikove donje pipe da mu je ko prije mjesec i po dana rekao da će nakon Etihada biti +4 za Liverpool. 17 kola je do kraja, a Liverpool ima samo tri derbija do kraja, od kojih dva kod kuće. (Oprosti, @Cane Vukic Prebranac, brate, ali Everton tu ne računam.) City praktično mora uključiti God-mode do kraja obzirom na to kako je Klopp rješavao timove van Top 6 ove sezone (14-0-0). Sinoć je Liverpool mogao riješiti prvenstvo, par detalja je presudilo u korist Cityja, u prvom redu spodoba po imenu Lovren. City je izgledao prilično neuvjerljivo bez adekvatnog bekovskog para i sa Laporteom van standardnog radnog mjesta, a ne pomaže ni ovaj Reverse Samson kroz koji prolazi David Silva.

 

City do kraja ima 4 derbija (recimo da je i naš dolazak na Etihad derbi - plastika v ekologija :cry:) od kojih su tri kod kuće. De Bruyne im treba k'o kruh, posebno sa Davidom Silvom u offu. Agüero mora igrati do kraja sezone svaku bitnu utakmicu.

 

 

+1, bukvalno ne postoji toliki luzer na ovom svetu pa da ispusti +4 u ovoj fazi sezone, i sa ovim rasporedom.

 

nema šanse, ne računajte na to

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Elem, my two cents:

 

mislim da bi Weenie pristao na to da se doživotno namiruje žestinom sa poručnikove donje pipe da mu je ko prije mjesec i po dana rekao da će nakon Etihada biti +4 za Liverpool. 17 kola je do kraja, a Liverpool ima samo tri derbija do kraja, od kojih dva kod kuće. (Oprosti, @Cane Vukic Prebranac, brate, ali Everton tu ne računam.) City praktično mora uključiti God-mode do kraja obzirom na to kako je Klopp rješavao timove van Top 6 ove sezone (14-0-0). Sinoć je Liverpool mogao riješiti prvenstvo, par detalja je presudilo u korist Cityja, u prvom redu spodoba po imenu Lovren. City je izgledao prilično neuvjerljivo bez adekvatnog bekovskog para i sa Laporteom van standardnog radnog mjesta, a ne pomaže ni ovaj Reverse Samson kroz koji prolazi David Silva.

 

City do kraja ima 4 derbija (recimo da je i naš dolazak na Etihad derbi - plastika v ekologija :cry:) od kojih su tri kod kuće. De Bruyne im treba k'o kruh, posebno sa Davidom Silvom u offu. Agüero mora igrati do kraja sezone svaku bitnu utakmicu.

 

Након онаквог протеклог дербија, тј онаквог завршетка, нема шансе да побиједимо комшије још десет година. Тако да не замјерам. 

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

 

+1, bukvalno ne postoji toliki luzer na ovom svetu pa da ispusti +4 u ovoj fazi sezone, i sa ovim rasporedom.

 

nema šanse, ne računajte na to

 

Koliko je velikih finala izgubio Klop?

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

 

Koliko je velikih finala izgubio Klop?

 

Finale CL 2013, DFB Pokal 2014 i 2015, EL 2016, League Cup 2016, CL 2018. Toliko ja pamtim.

Link to comment
42 minutes ago, kipo said:

Ajde Solanke, ali zasto se Klajna oslobodise mi nejasno. Nije isti nakon povrede, disciplina ili dovode nekog opakog? 

 

Ja cenim da je TAA tu prva opcija. Od rezervi tu imaju Gomeza, Milnera, Fabinha i Ki-Jana Hoever-a. Klajn je dobar ali mu treba da igra a pored TAA i Gomeza (koji je na toj poziciji sinoc najvise falio) bolje mu je da se razigrava negde da pa ga prodamo na leto za 50 miliona :)Ne bi me zacudilo da prodaju Staridza i da dovedu defanzivca, jer smo mnogo tanki.

Link to comment

Gomez je štoper koga bože zdravlja viš neće gurati na bok da naprave mesta za Lovrena.

 

Milner i Fabinho su veznjaci, a Hoever ima 16 godina, nemojmo se zajebavati. 

 

Kakve veze ima prodaja Staridža (kome ističe ugovor) sa dovođenjem petog štopera, stvarno nemam pojma.

1 hour ago, Прслин said:

James "He shits when he wants" Puncheon на позајмици у Хадерсфилду.

Jason.

 

And that fills my nitpicking quota for the day.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...