Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Vratio vam je u proslom mecu koji je sudio. Penal i crveni vam oprostio... [emoji3]
Oprostio je i ćelavom Miletiću crveni

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Nista novo, ali Boki stvarno nema pojma da sudi, jos kad krene u kompenzacije ko juce posle drugog gola skroz se izgubi. Pokvario je dosta drugo poluvreme juce, taman kad je pocelo da se igra bolje, prvo ionako nije bilo nesto.

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Vratio vam je u proslom mecu koji je sudio. Penal i crveni vam oprostio... :D

Ne mogu 10 Bokija da vrate u narednih 20 godina ono što su nam prestoničari pokrali nakon svog osnivanja, od 45-te na ovamo.

Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

MOrali su 70 godina da vas kradu jer ste uvek bili jedan od jacih faktora, onako bitni do jaja...

Šta ti sad do jaja stalo...?

Link to comment
34 minutes ago, Constantin said:

Ne mogu 10 Bokija da vrate u narednih 20 godina ono što su nam prestoničari pokrali nakon svog osnivanja, od 45-te na ovamo.

 

Ts, ts, ts. kakvi ste vi Nislije pokvarenjaci, sad su vam Zvezda i Partizan isto. A 350 hiljadarki sto smo vas castili prosle godine kad smo "kupili" Pavkova i ostavili ga da igra za vas ne pominjete. Za te pare smo mogli da kupimo bar dva zlatiborska jablana koji nikada nece zaigrati za Zvezdu, a mi vam ih dzentlmenski isporucili. Plus smo vam iskolovali trenera koji vas je doveo na drugo mesto. E, moj Terzicu, pa ti posle puni ove nishke nezahvalnike da ti ovako vracaju.:sad:

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ts, ts, ts. kakvi ste vi Nislije pokvarenjaci, sad su vam Zvezda i Partizan isto. A 350 hiljadarki sto smo vas castili prosle godine kad smo "kupili" Pavkova i ostavili ga da igra za vas ne pominjete. Za te pare smo mogli da kupimo bar dva zlatiborska jablana koji nikada nece zaigrati za Zvezdu, a mi vam ih dzentlmenski isporucili. Plus smo vam iskolovali trenera koji vas je doveo na drugo mesto. E, moj Terzicu, pa ti posle puni ove nishke nezahvalnike da ti ovako vracaju.:sad:

Neću da razgovaram dok ne prodate Pavkova, kao što ste obećali, za bar 6 miliona €...posle se javite.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...