Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Pitam se dal je Lalat kapacitet da ne bude, opet, provaljen od iskusnog vuka kao što je Đumi ... Dovoljno je samo primeniti taktiku sa zadnjeg meča ...


Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Pitam se dal je Lalat kapacitet da ne bude, opet, provaljen od iskusnog vuka kao što je Đumi ... Dovoljno je samo primeniti taktiku sa zadnjeg meča ...


Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Mi smo imali istu taktiku oba meča protiv njih. Prvi put smo mi njih prejebali iz jedne šansu, drugi put oni nas. Đumi ne mož da provali de mu je "ona rabota" kad pođe da moča...mani se....i ne sekiraj se, da izgubimo, nećemo.

Link to comment
Što ti je paranoja. Sakriješ autobus 10 km dalje od hotela. Državna služba čuva državni prjekat.
 
yOnuCeo.jpg
De je b ovo ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Mi smo imali istu taktiku oba meča protiv njih. Prvi put smo mi njih prejebali iz jedne šansu, drugi put oni nas. Đumi ne mož da provali de mu je "ona rabota" kad pođe da moča...mani se....i ne sekiraj se, da izgubimo, nećemo.
Ne sećam se da si ovako pisao o njemu kad je bio naš trener ... Mislim da grešiš što ga podcenjuješ

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Zna se da vas danas puštamo da pobedite da bi se održao privid trke za titulu... tako da nema razloga za brigu.
Daj da se kladimo svemujebem

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Ne sećam se da si ovako pisao o njemu kad je bio naš trener ... Mislim da grešiš što ga podcenjuješ

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Zaboravio si? U svakom slučaju je bio bolja opcija nego Džimi ;)  Čovek je imao Tadića, Danijela Aleksića, Medojevića, Mojsova, Mrđu, valjda beše i Meleg i jedva 5. u ligi. Naravno od svih koji su paradirali Čairom, naravno da je bio bolji i od Pakulta, Dmitrovića, Recka, daleko od toga da je "bos"...stara je to lisica, ali je Lalat i njegova ekipa, Šarac, Bratić....puno bolji.

Link to comment
12 minutes ago, Goranz said:

Zna se da vas danas puštamo da pobedite da bi se održao privid trke za titulu... tako da nema razloga za brigu.

Ufunjali ste se....gotovo :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...