Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

7 minutes ago, W.F.C. said:

Mrtva trka otprilike. Vojvodina je dosta pobedjivala u Bg i jedne i druge i tu su mnogo popizdeli. Odatle i ovi prekidi na Partizan - Vojvodina, stalno im pevaju te uvredljive pesme ko sto su sad i za nas smislili. Jedno tesko sranje ako mene pitas. Zvezda sada to suptilnije radi, imaju tu semu da cerupaju klubove koji im se potencijalno nadju na putu i jedni i drugi, Zvezda sada izrazenije ali daleko od toga da su se i ovi predali, naprotiv... Jedno zesce upropascavanje fudbala, prosto receno. Dno dna, dva kluba za predizbornu kampanju i socijalni mir, nema tu sta da se prica, mnogo je gadno.

Na terenu da, ne secam se da su ih putem medija toliko urnisali. Mada, tada internet nije bio razvijen u ovoj meri, tj. nije bilo ovoliko portala. 

 

Zvezdina vladavina fudbalom u srbiji je potpuno preslikana Vucicevoj u Srbiji. Apsolutno sve poluge vlasti su u njihovim rukama: Izvrsna, sudska, drzavna kasa, mediji, botovi...apsolutno nista ne prepustaju slucaju.

Link to comment
Just now, Dali_man said:

Na terenu da, ne secam se da su ih putem medija toliko urnisali. Mada, tada internet nije bio razvijen u ovoj meri, tj. nije bilo ovoliko portala. 

 

Zvezdina vladavina fudbalom u srbiji je potpuno preslikana Vucicevoj u Srbiji. Apsolutno sve poluge vlasti su u njihovim rukama: Izvrsna, sudska, drzavna kasa, mediji, botovi...apsolutno nista ne prepustaju slucaju.

Nisu, tako je, ovo je nevidjeno sto se sad nama radi. Vec sam napisao, velika se steta nanosi bas klubu visestruko, eto bar da udje u zapisnik.

Link to comment

Ne znam, tolika opčinjenost, tolika mržnja prema nama.....oni bre Lalatu posebne parole spremili :isuse: kakav kretenizam ovih "domaćica".

Spoiler

spacer.png

 

Edited by Constantin
Link to comment
9 minutes ago, gone fishing said:

pričate o treneru koji je srećan kad izgubi od ganchestera :D i još se čudite čemu mržnja prema dotičnom

Ne znam koja je to količina sreće, ali sam se plašio da je takvo ponašanje prema njemu nekakav kompleks, ali nije...to je bolest, na žalost.

Link to comment

Mali detalj sa prve utakmice polufinala. Radovao sam se kad su postavili Savu za trenera, ali kada sam čuo da je poveo Đumija, ta radost je nestala. Znao sam da ce Đumi da ih namesti.

Pratio sam im klupu sa tribine u sredu. Đumi je bio izvrstan šaptač Savi.

Lako nas je pročitao. Zatvorio bokove, flaster na Drinu i završio posao. I tu se vidi limit Lalatovim ekipama. Ko gleda treninge, zna o čemu pričam.

Link to comment
Mali detalj sa prve utakmice polufinala. Radovao sam se kad su postavili Savu za trenera, ali kada sam čuo da je poveo Đumija, ta radost je nestala. Znao sam da ce Đumi da ih namesti.
Pratio sam im klupu sa tribine u sredu. Đumi je bio izvrstan šaptač Savi.
Lako nas je pročitao. Zatvorio bokove, flaster na Drinu i završio posao. I tu se vidi limit Lalatovim ekipama. Ko gleda treninge, zna o čemu pričam.
Ja gledam treninge al ne znam o cemu pricas... ima i lalat svog Djumija. Pred Zvezdu sam gledao i pripremu za meč i siguran sam da imam odlican tim ljudi oko sebe

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

jel to svi na miting....nema žive duše na forumu :rolleyes:

 

Danas Beograd pun Niš Ekspres autobusa... veličanstveni niz nepobedivosti je morao da se otplati.

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

 

Danas Beograd pun Niš Ekspres autobusa... veličanstveni niz nepobedivosti je morao da se otplati.

Morali smo nešto da uradimo, opasno ste počeli da nameštate...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...