Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

E sad, imamo sve preduslove da odigramo kako treba. Rasterećenje oko borbe za prvo mesto, dobra sudijska trojka, dobar teren još da Lala malo stavi prst na čelo i odmori ponekog ko je to zaslužio, a pre svega mislim na Kojaševića, da se "skupimo" i pokažemo da je i onaj jedan bod koji su osvojili protiv nas u prvenstvu bio na sreću. Biće teško, digli su formu, dobijaju na samopouzdanju i na osnovu jedne utakmice neće biti rešeno ništa, ali bilo bi dobro da se u toj prvoj izbori aktivan rezultat.

Link to comment
Quote

Навео је да не жели да публика поново "наседне" као на прошлој утакмици када су навијачи вређали тренера Радничког Ненада Лалатовића.

- Његова тактика је доста добро и надам се да наша публика неће насести два пута на исту фору - рекао је тренер Партизана.

Милошевић: Надам се да наша публика неће насести два пута на исту фору Лалатовића

 

Mrs bre u pizdu materinu!!!

Ovo ko teza da je zena odgovorna za silovanje jer "dok kuja ne mahne repom..."

 

Link to comment

Na šta je spao jedan od najvećih klubova ne Ex-Yu prostorima....na foliranje, pritisak na sudije. S druge strane, tvrdoglavi Lalatović ne odustaje od Kojaševića, koji ako ne napravi neku glupost na terenu, penal i sl. neprimetan je. U startu smo im dali foru igrača.

Link to comment

Mnogo smo lose usli u mec, psihicki pre svega. Bice zajebano u revansu. Mogu misliti kako im se Lalat najebava majke u svacionici.

 

P.S. Bolje sudjenje u nasoj ligi skoro da nisam gledao ikada. 

Edited by Dali_man
Link to comment

Kojasevic i Caki nista! Nije imao ko da podeli loptu u prostor ili da povuce....Ko da smo igrali s igraca manje od pocetka.Utakmica cvrsta ,borbena i korektna .Sudija izmislio zuti Drini ,a Zakaric koji je zasluzio bar dva puta nije dobio...Nista bitno,uglavnom dobro sudjenje.

Jedino sto mi je zapalo za oko je padavicar Pantic koji je na svaki dodir padao i pokusavao da stalno simulira neke prekrsaje....

Link to comment

Ja sam primetio da čak u tri napada Pantić nije pao. 

Mislim da je realan rezultat, ispali smo kod gola, pa Rikardu nije bilo teško da da gol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...