Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Recimo namestaljka je ono od 18 februara 2018 godine  kad Partizan gubio od Lucanci do par minuta pred kraj i onda eureka.....da te podsetim...

 

 

Crno-beli su preokrenuli rezultat sa dva igrača više međutim, ukoliko ovako budu izgledali na terenu u Plzenju, nema sumnje da će primiti barem tri gola.

Partizan nije napravio nijednu pravu šansu sve do tog 86. minuta. Jevtović je dao gol u momentu kada je Mladost ostala bez isključenog Tumbasevića, a Petar Jovanović je zbog prigovora dobio dva žuta jedan iza drugog.

 

Strelac za Mladost bio je Predrag Pavlović u 70. minutu, dok su Jevtović u 86. i autogol Šatare u 89. minutu doneli trijmuf Partizanu

 

E ovo se bato zove namestaljka,a ovo nase je cisto ko suza.....Boli vas drugo mesto ,al jbg mora se navikavate 

Edited by Boki Nis
Link to comment
7 minutes ago, Boki Nis said:

Meni nije jasno gde vide da je bilo sta namesteno!?  Penal je bio cist! Autogol jeste malo bizaran ,al jebiga dzomba je dzomba....Imali smo vise sanse i bolje smo igrali....

GDE VI VIDOSTE BILO STA SUMNJIVO???

Upao Toncev u svacionicu Proletera i razdrao se  "Sta ste se restrcali!!!"...sto mi to zvuci nesto poznato...

 

Videces kako cemo da se "suprotstavimo" Zvezdi sledece kolo... Kolika je kvota na < 5 faulova?

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Upao Toncev u svacionicu Proletera i razdrao se  "Sta ste se restrcali!!!"...sto mi to zvuci nesto poznato...

 

Videces kako cemo da se "suprotstavimo" Zvezdi sledece kolo... Kolika je kvota na < 5 faulova?

Tipujem na X :rolleyes:

Link to comment
6 minutes ago, Boki Nis said:

E ovo se bato zove namestaljka,a ovo nase je cisto ko suza.....Boli vas drugo mesto ,al jbg mora se navikavate 

 

Iz ugla prvog mesta vase drugo nimalo ne boli. Naprotiv. Poredjate se dole kako vam je volja, koga uopste za to briga.

 

Ova utakmica je namestena i samo slepac ili zadrti navijac to nije u stanju da vidi. Utakmica o kojoj ti govoris (sudeci po argumentima koje si izneo, nisam gledao) nije namestena vec pokradena.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Iz ugla prvog mesta vase drugo nimalo ne boli. Naprotiv. Poredjate se dole kako vam je volja, koga uopste za to briga.

 

Ova utakmica je namestena i samo slepac ili zadrti navijac to nije u stanju da vidi. Utakmica o kojoj ti govoris (sudeci po argumentima koje si izneo, nisam gledao) nije namestena vec pokradena.

 Videli ste. Ne može se sa devet na 11. Partizan nije stvorio šansu do tog isključenja. Ali, eto, to je srpski fudbal - rekao je Nenad Milovanović, trener Mladosti, posle meča.

 

Ipak bih rekao namestena....

Link to comment
4 minutes ago, Boki Nis said:

 Videli ste. Ne može se sa devet na 11. Partizan nije stvorio šansu do tog isključenja. Ali, eto, to je srpski fudbal - rekao je Nenad Milovanović, trener Mladosti, posle meča.

 

Ipak bih rekao namestena....

 

Mislim da ne bi bilo lose da prelistas recnik fraza i izraza kako bi malo lakse razumeo neke pojmove. Da je ta utakmica namestena ne bi se trener porazenog tima vajkao kako ga je sudija odrao nego bi se bavio nedostatkom srece i sticajem okolnosti.

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Au leb-te-jebo šta se sve ljudima vrzma po glavi...pa ovaj zajebao i Žeksa Pantića:

 

NzMv4dv.jpg

 

E pa Nišlije....dogodina Salah u Niš :Hail:

 

Zvezda u koprodukciji s Kokezom namestila utakmicu Proleter - Radnicki da bi napakostila Parizanu. Seems legit.:laugh:

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Mislim da ne bi bilo lose da prelistas recnik fraza i izraza kako bi malo lakse razumeo neke pojmove. Da je ta utakmica namestena ne bi se trener porazenog tima vajkao kako ga je sudija odrao nego bi se bavio nedostatkom srece i sticajem okolnosti.

Dobro Harpere....nije Debeli učestvovao u tome, već samo FK i sudac, jel...?

Link to comment
Just now, harper said:

 

Zvezda u koprodukciji s Kokezom namestila utakmicu Proleter - Radnicki da bi napakostila Parizanu. Seems legit.:laugh:

Ali namešta se da mi igramo kvalifikacije za LŠ....e pa srećno nam bilo. Valjda će i taj stadion da nam napravi.....onaj-da-mu-ime-ne-pominjem ;)

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Dobro Harpere....nije Debeli učestvovao u tome, već samo FK i sudac, jel...?

 

Kao sto rekoh, nisam gledao tu utakmicu, osvrnuo sam se samo na Bokijeve argumente koji govore u prilog pokradenoj a ne namestenoj utakmici. Ja ne znam pouzdano ni da je ovo danas namesteno, ne bih mogao da se zakunem na sudu, ali if it walks like a duck and talks like a duck...

Link to comment
1 minute ago, ultra boban said:

Neka nerealno dobra inostrana privatizacija bi nama bila spas, ovako u stilu puls asfalta ce doguramo do Zitoradje ponovo...

 

Al tada biste bili u sredini tabele, a ovako ćete u kvalifikacije za lš

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...