Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ja bih voleo da sastav krene ovako:

 

Ristić (kad već mora, ali mi je sigurniji od Bulajića)

Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević,

Drinčić, Noma, Caki

Stanisavljević, Haskić, Ranđelović,

 

a ofanzivnija varijanta umesto Nome => Mitrović, a Haskić iza njega.

 

A najverovatnije će Lalat početi sa Bondarenkom umesto Cakija...ostalo isto. Uostalom ko će da da prvi gol ako ne Bondarenko :)

 

Link to comment

Novi kapiten po meni, bar za sada, nema mesta u 11 ...... Grba pojacanje ko Perendija onomad ...

 

Dobrivoje

Todor

Pankov

Crni

Djordje

Drina

Noma

Stanisav

Haski 

Prike

Randja

 

Naravno da ce Grba startuje, znaci mesto Priketa i reko bi da je to start u nedelju ... Mozda se Lalat zapljeskuje pa stavi Babica medj 11 mesto malog  ... Caki 2. poluvreme i dobro je sto je tako

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Novi kapiten po meni, bar za sada, nema mesta u 11 ...... Grba pojacanje ko Perendija onomad ...

 

Dobrivoje

Todor

Pankov

Crni

Djordje

Drina

Noma

Stanisav

Haski 

Prike

Randja

 

Naravno da ce Grba startuje, znaci mesto Priketa i reko bi da je to start u nedelju ... Mozda se Lalat zapljeskuje pa stavi Babica medj 11 mesto malog  ... Caki 2. poluvreme i dobro je sto je tako

Stane pocinje 99,9%, i Grbic mesto tog Priketa ko god da je.

Zamene Caki,  Babic, Bondarenko... Impresivno za nas klub...

Inace Grbic majstor za velike utakmice. Ocekujem da bude medju boljima ako ne i najbolji u nedelju.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

u pravu je kosta, a videsmo to i u surdulicu, haski je nabolji kada je iza spica, ko sto je nikodije bio iza njega protiv gzire ovde ... prike ima snagu, u treningu je, mozda skromnijeg fudbalskog znanja ali je bar snazan i ce si navuce uvek minimum jednog na grbinu ...

Link to comment

Dobrivoje

Todor

Pankov

Crni

Stane (Djordje)

Drina

Noma (Bondarenko)

Stanisav

Babic

Grbic

Haski 

 

Caki ulazi u drugo poluvreme kakogod, Randjelovic isto. Prija na mesto Nome ili Bondarenka ako, dalekogabilo, jurimo rezultat.

 

lalat je umeo da naostri sve svoje ekipe protiv grobara. Draze mu je da ih dobije pre nego leb da jede, ocekujem tako i sada. Sem, naravno, ako mu opet ne pripadne muka...

 

Edited by Dali_man
Link to comment

Dali
alibi

Poanta je da neko pogodi sastav za sutra, Mani me sa zagrade :)

Eto, ko pogodi sastav i ko prihvati izazov, kiti na nedelju dana avat ovima koji su omasili. Daj malo da se cacnemo, dosadno bre, nemoguće da smo svi u istoj priči. U pravu ovi "ostali" kad kazu da vucemo malo na adventisticku crkvu...
Ajmo, ocitavanje, bas bi voleo da okitim par vas ovde mada me moje skromno poznavanje ove igre neće dovesti u zeljenu poziciju.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Gradinka ? Mare ? Dereale ? Kosta ? Dragi ? Dali ? Martiče ? Bobane ? Kec sa Priketov dres? Workers ? Med ? Semaforski ? Student ?!!?!!?!!??!



Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
26 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Dali
alibi

Poanta je da neko pogodi sastav za sutra, Mani me sa zagrade :)

Eto, ko pogodi sastav i ko prihvati izazov, kiti na nedelju dana avat ovima koji su omasili. Daj malo da se cacnemo, dosadno bre, nemoguće da smo svi u istoj priči. U pravu ovi "ostali" kad kazu da vucemo malo na adventisticku crkvu...
Ajmo, ocitavanje, bas bi voleo da okitim par vas ovde mada me moje skromno poznavanje ove igre neće dovesti u zeljenu poziciju.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Dobrivoje

Todor

Pankov

Crni

Djordje

Drina

Bondarenko

Stanisav

Babic

Grbic

Haski 

 

Evo ti, turim te na levog.

Link to comment

Ristic

Todorovski

Pankov 

Crnomarkovic

Stankovic

Bondarenko

Drincic

Stanisavljevic

Randjelovic

Grbic 

Haskic

 

rezervni tim nam je

 

Zivkovic

Aksentijevic

Mijailovic

Aleksa Jov.

Djordjevic

Noma

Babic

Damnjanovic

Aca c.

Mrkic

Mitrovic -Prijovic:)

 

Caki gleda sa tribina i ceka da vidi uz koje treba da udje u drugom da poveze :D  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...