Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

17 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Drug med da se ocita..

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ništa on nije izmislio.....ima "dima"....samo da vidimo kolika je osnova ;)

Link to comment
10 minutes ago, Constantin said:

Prijavljujem pad kvote na Radnički od prekjuče sa 5,00 na 4,20...i skok na pobedu Partizana na 1,85.

Rn-P.thumb.jpg.929b807df36e0f9b49d48f32b5b656e9.jpg

Sinoc je kvota pala na 1.5 na dvojku.

Link to comment

pa sad li cu mu  mislim dal se lalat naroljao, otvarao sa sanvicari cumbotel il vodio decu u setnju negde .... nisam u uo, ja sam navijac. boli me kurac

Link to comment
30 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

pa sad li cu mu  mislim dal se lalat naroljao, otvarao sa sanvicari cumbotel il vodio decu u setnju negde .... nisam u uo, ja sam navijac. boli me kurac

Ti si krajnji korisnik koji sve to finansira. Ako se naroljao, njegovo je...ako je išao sa sendvičari...metnem ga na mojega sa sve sendvičari...ako je vodio decu u šetnju, ako je...ćale je to, voli decu, samo ima i obaveze neke...a ako je imao simptome beogradske....nek se gazde teraju u quratz.

Link to comment
40 minutes ago, Constantin said:

Ti si krajnji korisnik koji sve to finansira. Ako se naroljao, njegovo je...ako je išao sa sendvičari...metnem ga na mojega sa sve sendvičari...ako je vodio decu u šetnju, ako je...ćale je to, voli decu, samo ima i obaveze neke...a ako je imao simptome beogradske....nek se gazde teraju u quratz.

 

ma ja, ubilo se od profit koji im ja stvaram ... mogu reci da indirektno, kao korisnik mts, finansiram klub. Od karte tesko moz struju da plate sto strose reflektori, uozbilji se. od mene bar imaju nekakvu vajdu od tebe mulo, em nesi mts em legas po novinarske loze :tongue:

 

edip

od koju beogradsku simptomatologiju pises, to je posebna dijagnoza, budi precizniji ..

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

 

ma ja, ubilo se od profit koji im ja stvaram ... mogu reci da indirektno, kao korisnik mts, finansiram klub. Od karte tesko moz struju da plate sto strose reflektori, uozbilji se. od mene bar imaju nekakvu vajdu od tebe mulo, em nesi mts em legas po novinarske loze :tongue:

Struju ne plaćaju....Finansiram i ja više nego ti...pijem Niško :P

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Struju ne plaćaju....Finansiram i ja više nego ti...pijem Niško :P

 

steta sto zajebase to sponzorstvo, mogli bi te ture na dres, ko precednika onaj dan ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...