Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

8 minutes ago, Constantin said:

Tu je prava uloga Bondarenka, da pokvari igru protivniku. Nije igrao kao štoper, već kao DM....Ako te ja dobro razumem..

Kritikujem def opredeljenje i odustajanje od visokog presinga. Dva DMa kod kuće protiv nikad slabije Vojvodine na početku prvenstva???

Nije to ta napadačka i poletna igra koja se traži a nema razloga da se sad nesto bojimo od nekoga...

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ne slažem se.  Caki kada ima više mogućnosti on to lepo veze i tečno igra. Kada ima dvojicu u napadu i obojica solidno pokrivena on mora da zadržava loptu što on lepo radi,  retko gubi.  Samo kada nema ni jednu opciju u napadu on vraća loptu i uvek je namešten da izbaci igrača nekom dubinskom. Kada igramo ovako,  sa malo igrača u završnici i bez neke vidljive želje za borbom i trčanjem plej je najviše osakacen. Svi igrači u napadu su bili pokriveni sa jednim ili dvojicom igrača.

Na kraju zbog ovakve postavke nije dobro odigrao ni Stanisavljevic. Ta pozicija ne zahteva nešto preterano brzog igrača pa da to sad utiče na njegovu igru i da čoveku prizivamo  penziju. Naravno bolje da je i brz ali nije neophodno.

 

Hoces da kazes da se momci nisu borili sinoc ? Sa malo igraca u zavrsnici ? Doduse, odgledao sam samo drugo poluvreme ... Tekmu zavrsili mali, caki, chelsea, hasky i drina koji je u drugom krenuo napred ... Stane takodje iznenadjujuce ofanzivan i pouzdan ... Jebem li ga, nasi fudbalski stavovi se toliko razlikuju da verujem i da licni su nebo i zemlja ..

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ne slažem se.  Caki kada ima više mogućnosti on to lepo veze i tečno igra. Kada ima dvojicu u napadu i obojica solidno pokrivena on mora da zadržava loptu što on lepo radi,  retko gubi.  Samo kada nema ni jednu opciju u napadu on vraća loptu i uvek je namešten da izbaci igrača nekom dubinskom. Kada igramo ovako,  sa malo igrača u završnici i bez neke vidljive želje za borbom i trčanjem plej je najviše osakacen. Svi igrači u napadu su bili pokriveni sa jednim ili dvojicom igrača.

Na kraju zbog ovakve postavke nije dobro odigrao ni Stanisavljevic. Ta pozicija ne zahteva nešto preterano brzog igrača pa da to sad utiče na njegovu igru i da čoveku prizivamo  penziju. Naravno bolje da je i brz ali nije neophodno.

 

Hoces da kazes da se momci nisu borili sinoc ? Sa malo igraca u zavrsnici ? Doduse, odgledao sam samo drugo poluvreme ... Tekmu zavrsili mali, caki, chelsea, hasky i drina koji je u drugom krenuo napred ... Stane takodje iznenadjujuce ofanzivan i pouzdan ... Jebem li ga, nasi fudbalski stavovi se toliko razlikuju da verujem i da licni su nebo i zemlja ..

Link to comment
1 hour ago, Vatrogasni Dom said:

Ne znam, ne vata mi ga oko. Ne sad da ga teram na klupu ali ostajem pri tvrdnji da je za 15 min. tad ima najvise snage i najsveziji je. Vrv i lalat to vidi i zna. Trebalo bi da se lagano razmislja o mladjim resenjima.

Sve se slažem i za 15-20min i za podmladak.  Čekam da vidim Damjanovica i Pirketa ako dobije sansu

Link to comment
11 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Kritikujem def opredeljenje i odustajanje od visokog presinga. Dva DMa kod kuće protiv nikad slabije Vojvodine na početku prvenstva???

Nije to ta napadačka i poletna igra koja se traži a nema razloga da se sad nesto bojimo od nekoga...

Mora neko Drini da čuva leđa :)

Mene to ne brine toliko, koliko to što u formaciji 4-2-3-1 u špicu igramo sa Haskićem. Nego mora da se napravi mesto za sve, a i bolje sa Haskom nego sa Mrkom, jel ;)

Možda bi mogao ovaj "Domaći Prike" da to odigra bolje od Nikodija...razmišljam naglas, nego nema vremena za eksperimentaciju.

Damjanović još nije dobio šansu ? 

 

Još utisaka od sinoć, nakon odgledanog snimka....

 

Sere mi se više od ovih spikera sa Arene i otvorenog navijanja za jedan tim u toku prenosa... Kaže za našu igru "tanko" a Voša "disciplinovano"....start Haskića je bio, kaže, za crveni itd....itd...

 

Detalj sa početka utakmice 5-6. minut. Dosuđuje se korner za nas, Pankov kaže sudiji Đokiću da je lopta njega poslednje dodirnula, i Đokić menja svoju odluku, i pokazuje na "bekovsku"... :kralj:

 

 

 

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

 

Hoces da kazes da se momci nisu borili sinoc ? Sa malo igraca u zavrsnici ? Doduse, odgledao sam samo drugo poluvreme ... Tekmu zavrsili mali, caki, chelsea, hasky i drina koji je u drugom krenuo napred ... Stane takodje iznenadjujuce ofanzivan i pouzdan ... Jebem li ga, nasi fudbalski stavovi se toliko razlikuju da verujem i da licni su nebo i zemlja ..

Mislim da smo se lošije postavljali i da smo se zbog toga više trošili. Delovalo je verovatno zbog toga da smo smanjili gas. Odgledacu u nedelju tekmu pa mogu i da promenim delimično stav.

Ipak ne mogu a da ne uporedim onu borbu sa početka prvenstva i ovu borbu.  Sad smo još i odmorni posle pauze

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Mislim da smo se lošije postavljali i da smo se zbog toga više trošili. Delovalo je verovatno zbog toga da smo smanjili gas. Odgledacu u nedelju tekmu pa mogu i da promenim delimično stav.

Ipak ne mogu a da ne uporedim onu borbu sa početka prvenstva i ovu borbu.  Sad smo još i odmorni posle pauze

 

mozebiti to, mada bih kao faktor ubacio i  da je ovo o cemu pricas vise plod neuigranosti nego lose taktike. ne znam dal smo dve takmice spojili sa istom stratnom .. fakat. kazu tim mora bar dva meseca da igra u kontinuitetu da bi se igraci kolko tolko izprovaljivali. koja jadna dva meseca, ovi nasi nemaju ni dva dana u istom ritmu. moje misljenje je da je to u pitanju. fizicka sprema je koliko vidim na zavidnom nivou. moj licni highlight takmice je reakcija nase odbrane u drugom nakon prekida i arsine lopte u 16 kada iznenadjeni crnac ostade sam pred dobrivoja. srecom, i on s zbunio a dobrivoje me demantovao da je linijas.

Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mislim da smo se lošije postavljali i da smo se zbog toga više trošili. Delovalo je verovatno zbog toga da smo smanjili gas. Odgledacu u nedelju tekmu pa mogu i da promenim delimično stav.

Ipak ne mogu a da ne uporedim onu borbu sa početka prvenstva i ovu borbu.  Sad smo još i odmorni posle pauze

Imaš danas od 15,00 na Arenu 5

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...