Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, Constantin said:

Šta je...? dosadilo pisanje i obitavanje na forumu ? nema ništa novo ? čak ni za dežurne kritičare ? zadnje vreme došlo :)

no levinski no party

Link to comment

Nije zabranjeno da se komentarise sledeca utakmica ljudi !!!!!!!

 

Mislim da ce Vojvodina biti mnogo neugodna zbog Sreckovica jer nam je ovde pravio dar-mar kada je igrao za Vozdovac. Stane nije mogao da ga cuva.

Pored njega tu je Eze kome ne treba davati prostora jer je tu najopasniji. Arsa i Djuric ako igraju opasni iz daljine i dobro razigravaju. Bjedov ne bi trebao da nam pravi veci problem jer tek treba da hvata formu.

Nadam se da ekipa nece pozitivno odgovoriti na smenu trenera ono kao sok terapija. To bi im po meni bio mozda i najveci adut.

Trenutno smo bolja ekipa i mislim da Vojvodina ima najvece sanse da nas dobije na kontre. Po meni bi neka najbolja njihova postava u napadu izgledala ovako:

U napadu Bjedov, bok Sreckovic i Eze, sredina Arsa, Djuric i treci obzirom da je povredjen Zlomislic mozda Mirkov ili Ahcin. To bi bila jako brza ekipa i neugodna za visok presing.

Imaju problema da postave odbranu plus imaju povredjene igrace.

Mi ako lepo udjemo u mec i ako damo sto posto i nnaravnno ako nam sreca ne okrene ledja ovde treba da uzmemo sva tri boda. Nas najveci protivnik moze da bude trener Lalatovic ako ponovo odluci da tumba i kombinuje ekipu. Ako vidim ovu postavu bicu miran:

Aksentijevic, Pankov, CM, Stane, Drincic, Noma, Stanisavljevic, Babic, Grbic i Haskic. Bez kombinacija tipa Haskic-Nikodijevic u istoj postavi ili Mrka od pocetka. Voleo bih da vidim i Cakija a narocito Damjanovica. Verujem da ce Randjelovic dobiti dvadesetak minuta u drugom delu. Aksentijevic pre Todorovskog zbog brzine i prodornosti jer im ne igra Antic a dovoljno su nesigurni bili i sa njim. Ako vidim Nermina i Nikodija u prvih jedanaest i Mrku na boku napustam utakmicu.

 

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

A tek u defanzivi ... Ax da, on igra krilo u nas ... Pardon

Kad god se pomene Aksentije, ja se seti upisa Meda Livadskog "Aksentije u epizodi: "Digni ruku, digni obadve" :D

Link to comment
38 minutes ago, Constantin said:

RADNIČKI NIŠ: Ristić, Todorovski, Pankov, Crnomarković, Stanković, Bondarenko, Drinčić, Grbić, Stanisavljević, Babić, Haskić.

Jel to Noma ex?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...