Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

WP_20171109_09_09_27_Pro.jpg

 

Каква њушка, овај је сигурно вођа на онај одред Брли Крстић, види се да је неонациста :fantom:

Link to comment

Noma zbog kartona bio sas nas na istok. Aksentijevic danas bazdio na alkohol zato ga i nema ni na klupu, mislim da ga ugasio kod Lalata zanavek. Prijovic veze si nema. Caki polako u mirovninu. Imamo strašan tim, ovde nam je Lalat najslabija karika.

Link to comment

Ako ne počnev da prodajev pivo na ovaj Čair, če pocrcamo od dosadu. :ph34r:

 

Niko da pofali Staneta? Jedan od najboljih večeraske, ako ne i najbolji. Za Šveđu si je još rano, da mu je Caki bacio loptu, imao bi na tacni gol, bila bi eksplozija. Kako vreme prolazi, mislim da će da bude sve bolji i bolji.

 

Šteta za Vojvodinu, stvarno imaju dobre igrače, nikako da se sastave.


Poseta? Liverpul da dodje, ne bi bilo 3000 ljudi na stadionu.

 

9 utakmica zaredom bez poraza protiv Vojvodine. :cool:

Link to comment

Stane sinoc jedan  od  boljih. Ne  razumem zasto  Lalat forsira Bondarenka koji je bio dobar večeras ali zar da se na Cairu branimo? Razumem da imaju brza krila ali tolika opreznost da se u završnicu ulazi sa tri igrača to ne razumem.  Posle gubitka lopte pred njihov gol nismo mogli da napravimo kvalitetan presing i da pokušamo odmah da oduzmemo loptu.  Razlog tome je što šest,  sedam igrača čekaju na sredini terena. Bez razloga smo omogućili Vojvodini da nešto i igra. U kakvoj je formi i sa našom igrom od koje je Lalat večeras odustao,  ispratili bi smo goste sa bar još jednim golom.

Vidi se da Lalat ne voli da gubi od timova koje je vodio i verovatno bi se ujeo za dupe  pa je zbog toga ovako igrao i sad i protiv  Cuke.

 

Link to comment

Koje tvoje misljenje o cakiju? Mislim da se njegova sporost ne uklapa u nas, moramo priznati, kolko tolko brži fudbal.

Edited by Vatrogasni Dom
Link to comment
Just now, Vatrogasni Dom said:

Koje tvoje misljenje o cakiju? Mislim da se njegova sporost ne uklapa u nas, moramo priznati, kolko tolko brzi fudbal.

Ne slažem se.  Caki kada ima više mogućnosti on to lepo veze i tečno igra. Kada ima dvojicu u napadu i obojica solidno pokrivena on mora da zadržava loptu što on lepo radi,  retko gubi.  Samo kada nema ni jednu opciju u napadu on vraća loptu i uvek je namešten da izbaci igrača nekom dubinskom. Kada igramo ovako,  sa malo igrača u završnici i bez neke vidljive želje za borbom i trčanjem plej je najviše osakacen. Svi igrači u napadu su bili pokriveni sa jednim ili dvojicom igrača.

Na kraju zbog ovakve postavke nije dobro odigrao ni Stanisavljevic. Ta pozicija ne zahteva nešto preterano brzog igrača pa da to sad utiče na njegovu igru i da čoveku prizivamo  penziju. Naravno bolje da je i brz ali nije neophodno.

Link to comment

Ne znam, ne vata mi ga oko. Ne sad da ga teram na klupu ali ostajem pri tvrdnji da je za 15 min. tad ima najvise snage i najsveziji je. Vrv i lalat to vidi i zna. Trebalo bi da se lagano razmislja o mladjim resenjima.

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ne  razumem zasto  Lalat forsira Bondarenka koji je bio dobar večeras ali zar da se na Cairu branimo? Razumem da imaju brza krila ali tolika opreznost da se u završnicu ulazi sa tri igrača to ne razumem.  Posle gubitka lopte pred njihov gol nismo mogli da napravimo kvalitetan presing i da pokušamo odmah da oduzmemo loptu.

 

Tu je prava uloga Bondarenka, da pokvari igru protivniku. Nije igrao kao štoper, već kao DM....Ako te ja dobro razumem..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...