Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ту је и Лалатов СУВ (тако се модерно каже) којим сваки дан мом колеги заузима паркинг место код хотела НИШ. 

Link to comment
15 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Odakle li si se sad pa ti pojavio ... Dok nije doso Ivica nije nas bilo petorica ovdena ... Ni bar dan, ni sta piju picke, nista ....

Ne da lazes...

Bilo je ovde mnogo lepse  boraviti. Konstruktivni razgovori, zdrave teme, razmisljanja, predlozi...

Uvek smo imali posecenu temu i u vrhu sa postovima.

Ovo sto smo napravili ove godine od teme je go....vno. Da drugarice i drugovi, go...vno!

Nizerazredne posalice, komentari koji nicemu ne sluze i poprckivanja.

Zasto bi neki simpatizer svracao uopste ovde. Ranije je svako imao neku svoju analizu igre, iznosio misljenja a sad ne mozes da iscupas startnu postavu.

Rezultata ima a zadovoljstva nigde.

Kao neki sirotani, para sve vise a duha sve manje!

 

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

 

Uvek smo imali posecenu temu i u vrhu sa postovima.

Ovo sto smo napravili ove godine od teme je go....vno. Da drugarice i drugovi, go...vno!

Nizerazredne posalice, komentari koji nicemu ne sluze i poprckivanja.

Zasto bi neki simpatizer svracao uopste ovde. 

 

Mozda se "slucajno" poklopilo da je gore pomenuti i otvorio ovu temu....

Link to comment
9 minutes ago, Vatrogasni Dom said:

Mozda se "slucajno" poklopilo da je gore pomenuti i otvorio ovu temu....

Vidis to sam ispustio iz vida.

Ako je tako njemu idu kritike oko angazovanja sto se tice informacija, lepljenja linkova i animiranja.

Doduse svi treba da uce od Konstantina kako se vodi tema, kako se pristupa novim forumasima i td...

Nego nesto me ne greje sunce da ce Rumpela da zasvrbi dupence od ove kritike a kamo li nesto vise :D

Link to comment
Quote

-Atmosfera u našoj ekipi je sjajna, pobednička, igrači veruju u sebe i ubeđeni su da mogu da savladaju Vojvodinu. Naravno, ne može stalno da se pobeđuje, ali ja kada vidim kako rade, kako treniraju, meni kao treneru ulivaju veliko samopouzdanje. Siguran sam da ćemo se protiv Vojvodine predstaviti u dobrom izdanju i da će publika biti zadovoljna. Pre nekoliko dana protiv Rabotničkog smo imali dobru proveru, odigrali smo odlično i mislim da imamo puno razloga da budemo optimisti. Mog koleku Okuku veoma cenim i poštujem, mada mislim da je i Veselinović bio odlično rešenje za njih. Najveća opasnost preti nam od Ezea, ali smo temeljno pripremili meč i mislim da neće moći da nas iznenade- izjavio je Lalatović , koji će sutra moći da računa na oporavljenog Sinišu Babića, ali ne i na prvog golmana Mladena Živkovića.

http://fkradnickinis.rs/2018/09/radnicki-domacin-vojvodini/?lang=lat

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...