Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

7 minutes ago, ultra boban said:

Sta moze da bude razlog, nasluti se u procentima %

Pa ne znam, iskreno. Ali mislim, ne možeš da budeš "zamrznut" i takav da imaš šapu preko svega. Pre će biti da ima nesuvisle saradnike, ograničenog mentalnog sklopa, kome intelegencija nije baš mnogo svojstvena, pa je zavidnost i ljubomora učinila svoje....

Link to comment

Kad čitam ovo "priopćenje" dođe mi da pomislim da je došlo do "sukoba mišljenja" trenera i sportskog direktora....ili se neko trudi da to tako izgleda ???

Edited by Constantin
Link to comment

Dno... vrhunski odradio prelazni rok, bas bedara.

Pozivaju nas da i dalje navijamo za Radnicki... jok ce predjemo za Mancester da navijamo :isuse:

Edited by W.F.C.
Link to comment

Reče mi "Kec u Nišu" da se neće vraćati više na forum. Da li će stvarno skroz odustati...na njemu je. Nezadovoljan je dužinom kazne imajući u vidu i "minuli rad" levog i Apola i njihovog nagrađivanja...

Link to comment
10 minutes ago, Strahan said:

batica ristic?

kakav je on sa ekipom iz kluba?

Klasičan menadžer....lično, dobar dečko, prijatan za razgovor, sličnu karijeru je imao kao Marko, samo što je u menadžerskim vodama mnogo jači....

 

edit: Batica je za nijansu imao jaču fudbalsku karijeru.

Edited by Constantin
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Reče mi "Kec u Nišu" da se neće vraćati više na forum. Da li će stvarno skroz odustati...na njemu je. Nezadovoljan je dužinom kazne imajući u vidu i "minuli rad" levog i Apola i njihovog nagrađivanja...

Леви је законом заштићен као бели медвед. Политички је на линији модерације Форума, само безобразнији и глупљи и онда му се толерише. Има их још пар али Богу хвала не мувају се по фудбалу.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Kad čitam ovo "priopćenje" dođe mi da pomislim da je došlo do "sukoba mišljenja" trenera i sportskog direktora....ili se neko trudi da to tako izgleda ???

Bojim se da ne krene i Lalatović njegovim stopama jer je jasno stavio do znanja da Marko ima njegovu podršku i da ga ne diraju. 

Link to comment
2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Bojim se da ne krene i Lalatović njegovim stopama jer je jasno stavio do znanja da Marko ima njegovu podršku i da ga ne diraju. 

Aha...znači zato podrška u saopštenju. Jasno.

Link to comment
7 minutes ago, porucnik vasic said:

Леви је законом заштићен као бели медвед. Политички је на линији модерације Форума, само безобразнији и глупљи и онда му се толерише. Има их још пар али Богу хвала не мувају се по фудбалу.

Pa da...on dođe, napravi sranje, ko se upeca dobije kaznu, a on smrducka nekoliko dana okolo po drugim temama...jasno.

Link to comment

Prepoznatljiva transparentnost u radu, jos jednom na sceni... covek odradio bogovski poso u prelaznom i skinut bez i jednog objasnjena... nece ovo na dobro da izadje... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...