Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

4 minutes ago, W.F.C. said:

Al ce budu jos neki dolasci, odlasci, jos malo pa nestalo? Ovaj golman radi poso, prvi utisak. Treba li nam uopste vise neki igrac?

Mozda levi bek i ako neko ode. Mislim da imamo pucka ekipu.

 

Link to comment
59 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mozda levi bek i ako neko ode. Mislim da imamo pucka ekipu.

 

Ako i ne dodje levi bek Todor zatvara to po potrebi. Samo da niko ne ode sada i bilo bi odradjeno na max. Mare sporcki sve bolji i bolji iz prelaznog u prelazni.

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Ako i ne dodje levi bek Todor zatvara to po potrebi. Samo da niko ne ode sada i bilo bi odradjeno na max. Mare sporcki sve bolji i bolji iz prelaznog u prelazni.

Zato kazem mozda kada sam cuo da je igrao i poziciju levog beka. Imamo i Cirkovica koji ceka sansu i kome je svakako treba dati.

Ocekujem od Lalata da na 3-0 ubaci nekog klinca a ne Nikodija i Acu. Jasno da mora da razigrava igrace ali treba se nesto i prodati za godinu, dve.

Mare oduvek bio dobar ali mu falile i pare i neka bolja pozicija kluba kako bi ih privoleo. Zamisli sta bi napravio kada bi imao fond kao sportski iz Partizana?!?!

Moze jedan da ode iz sredine osim pozicija zadnjeg veznog. Oporavio se Babic i moze da popuni i po krilu i u sredini. Mislim da ne trebamo gomilati igrace jer i Aca moze da popuni krilo a i treba da razigravamo :D Mrku :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...