Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, W.F.C. said:

Sta se inace sas njuma desava, Rus Samsonenko otisao iz FK i RK, vracaju se na gradske pare, Panceva vracaju u upravu... ete ti privatizacija

Ćuti...mogao ja da ga proda za 1 dinar, ovako, ustupio ga gradu...pa nek tepaju...

Link to comment
10 minutes ago, Constantin said:

Ćuti...mogao ja da ga proda za 1 dinar, ovako, ustupio ga gradu...pa nek tepaju...

Verujem...eto nije bas sve uvek idealno kod privatizacije, naravno daleko od toga da sam za ovu nasu kaljugu ali neka se cuje...

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Verujem...eto nije bas sve uvek idealno kod privatizacije, naravno daleko od toga da sam za ovu nasu kaljugu ali neka se cuje...

Mislim da je bio samo finansijer, nije privatizovao klub.

Link to comment
9 minutes ago, Dali_man said:

Mislim da je bio samo finansijer, nije privatizovao klub.

A ko je izgradio onako lep stadion, drzava verovatno? Ono je najmoderniji stadion u bivsoj Jugi.

Link to comment

To li je pojačanje od sinoć najavljeno....i sad i slovima nula Nišlija vode klub..

Mare je dobio otkaz posle najuspešnijeg prelaznog roka.....šta li je razlog ? Mada, Tončevu i ne treba neki razlog...

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

To li je pojačanje od sinoć najavljeno....i sad i slovima nula Nišlija vode klub..

Mare je dobio otkaz posle najuspešnijeg prelaznog roka.....šta li je razlog ? Mada, Tončevu i ne treba neki razlog...

Sta moze da bude razlog, nasluti se u procentima %

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...