Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

vučela objasnio ono što su i prijatelji fudbala zapazili u prošloj sezoni - nedovoljno zalaganje posebno kada se uporedi sa sezonom koja joj je prethodila, fakultativno igranje domaćice koje je dovelo do toga da je titula bila izgubljena još u decembru 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

u prvi mah mi se učinilo da piše "frazeoloških fraza" mada bi taj pleonazam zapravo najbolje opisao 99% naših fudbalera (i ne samo naših) što se tiče vokabulara i načina izražavanja. 

Link to comment
37 minutes ago, gone fishing said:

vučela objasnio ono što su i prijatelji fudbala zapazili u prošloj sezoni - nedovoljno zalaganje posebno kada se uporedi sa sezonom koja joj je prethodila, fakultativno igranje domaćice koje je dovelo do toga da je titula bila izgubljena još u decembru 

Pa da, a i ovaj put su, za razliku od prosle godine, jasno apostrofirali da je cilj Titula.

 

Nego Djordje castis ako se ovo obistini?

 

https://volimpartizan.net/2018/06/11/jevtovic-u-olimpijakosu-raca-ceka-rasplet/

Link to comment
45 minutes ago, James Marshall said:

u prvi mah mi se učinilo da piše "frazeoloških fraza" mada bi taj pleonazam zapravo najbolje opisao 99% naših fudbalera (i ne samo naših) što se tiče vokabulara i načina izražavanja. 

znaš kako u petlićima govore

”udri glavom, nije za fakultet”

Link to comment

Objasnio je Đukić i šta je sa odsutnim igračima.
"Marku Jankoviću sam dao dodatnih sedam dana odmora, zbog reprezentativnih obaveza. Isto važi i za napadača Rikarda. Obojica bi trebalo da nam se priključe u subotu. Ne znam šta se dešava sa Sejdubom Sumom. Nemam tih vesti. :Hail::ajde:Danilo Pantić još nije sa nama, nadamo se da će se pregovori sa Čelsijem završiti kako treba i da će nam se što pre priključiti. Partizan ne može nikoga da se odrekne, pogotovo ne Sume u kojeg je uložio mnogo. Partizan traži adekvatno rešenje i za klub i za njega. Da li može da bude bolji? Svi znaju moje zahteve. Ne postoji niko iznad Partizana, pa ni Suma. Ako bude sa nama, moraće da radi za ekipu, da se dokaže u parametrima koje tražimo. On treba da bude svestan da mora da radi za ekipu".

 

@mozzer

daj bože da je istina. neka pokuša ramadani da ga proda preko njegovog drugog kluba gde vrti igrače, kada već ne može preko Partizana već tri godine.

 

edit: Ali čak da se ovo obistini i dođe Raća umesto Jevtovića, opet smo tanki u sredini što se tiče razgradnje igre protivnika. Zdjelar i Raća mi mršavo u sredini..fali tu neki Everton ili ne daj bože Duljaj :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne videh da je neko pisao, umro Vokri prekjuče, srčka.

 

Jedan od prvih sportista čije sam ime zapamtio, bio mi je jedan od obeležja našeg FK i činio da se sa pravom osecamo kao Jugosloveni. 

 

Pocivaj u miru Fadilje! 

Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

Ne videh da je neko pisao, umro Vokri prekjuče, srčka.

 

Jedan od prvih sportista čije sam ime zapamtio, bio mi je jedan od obeležja našeg FK i činio da se sa pravom osecamo kao Jugosloveni. 

 

Pocivaj u miru Fadilje! 

na četiri strane se pisalo o tome

Link to comment

Procitah sve :cry: Ne secam se nikakvih konkrtetnih golova ili akcija. Imao sam 10 god kad je otisao, ali mi je bas bilo upecatljivo ime Fadilj Vokri. Nisam imao pojma o Albancima, Kosovu i sl. Tek kasnije je postao dodatno zanimljiv i zbog toga.

 

Ako se klub nije oglasio, stvarno sramota. Treba delegaciju da posalju na sahranu.

 

Ali sta ja pricam, pa pre negde je bilo kad je umro neko, ne secam se ko, od legendarnih igraca. Sahrana bila u BG dosla 2 saigraca. Seca li se neko o kome je rec? Pre 3-4 godine mozda to bilo...

Edited by Timmy
Link to comment
6 minutes ago, Timmy said:

 

 

Ako se klub nije oglasio, stvarno sramota. Treba delegaciju da posalju na sahranu.

 

 

prijatno su iznenadili ovoga puta. prigodni tekst na zvaničnoj stranici kluba, čitulja sa sličnim tekstom, a na sahrani su bili bajro župić, žarko zečević, branko ružić i još neki tip

Link to comment

Pise po portalima da smo prodali nezadovoljnog malog Jovanovica za 700-800k plus 20% od iduce prodaje - i to Bruggesu. Ako je tacno ovo za 20% od iduce prodaje - odlican posao. Sve najbolje decko, iskreno nije me impresionirao, nesto kao Vlahovic

Edited by mozzer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...