Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Рикардо Гомеш јуче је направио и лапсус:

- Пратио сам Партизан прошле сезоне у Лиги Европе, био је у групи са Арсеналом...

 

:Jova:

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

I?

Čovek napravio lapsus i šta sad?

Čemu ovaj post?

Ako ne postoji više sport za decu to ne znači da trebate da kačite ovde sve i svašta.

Jel treba sad mi partizanovci da spemujemo vas topik i da ga natrpavamo fotkama igrača Zvezde u dresu Partizana i izjava kako vole Partizan?

Edited by BlackGeorge
Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

I?

Čovek napravio lapsus i šta sad?

Čemu ovaj post?

Ako ne postoji više sport za decu to ne znači da trebate da kačite ovde sve i svašta.

Jel treba sad mi partizanovci da spemujemo vas topik i da ga natrpavamo fotkama igrača Zvezde u dresu Partizana i izjava kako vole Partizan?

Bravo Djordje :Hail::thumbsup:

Link to comment

S tim da bih i ovu izjavu Gomesa uzeo sa rezervom, odnosno proverio bih kojem novinaru je dao tu izjavu. Ne bi me iznenadilo da je to nameštaljka onog smrada koji se potpisuje sa "sir Oliver" a koji je sad neki bitni faktor u sportskoj redakciji telegrafa, pressa ili čega vec, ili nekog drugog djubretarca iz neke sportske redakcije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

I?

Čovek napravio lapsus i šta sad?

Čemu ovaj post?

Ako ne postoji više sport za decu to ne znači da trebate da kačite ovde sve i svašta.

Jel treba sad mi partizanovci da spemujemo vas topik i da ga natrpavamo fotkama igrača Zvezde u dresu Partizana i izjava kako vole Partizan?

Он је као локални кловн.У ствари је досадан, јaко. Но то му се толерише.

Edited by porucnik vasic
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

Svi imamo kretenske slike iz detinjstva :D

 

Bogami, dobra fora :D

Lepo je videti da poneka šala ne udara svima na nervozu ;)

Link to comment

Kakav je status Djurdjevica u Oly? Tamo bio neki raspad sistema. Bilo bi lepo da se vrati i da se kurtališemo Ožegovića. Makar i na pozajmicu.

Edited by Ted
Link to comment

ne ostaje tamo, pominjao se slovan iz bratislave.

 

rikardo mi prilicno obecava. jos samo leo, pa da odemo po protivnike.

Link to comment

Rekao je Uroš da neće nazad u Srbiju.

Za njegov povratak nažalost ne postoji nada. Za Leonarda postoji, ali su realno male šanse . Čeka neku jaku ponudu iz inostranstva, naša ponuda mu je za sada tanka. Vazura ga stalno smatra...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
9 minutes ago, holden kolfild said:

ne ostaje tamo, pominjao se slovan iz bratislave.

 

rikardo mi prilicno obecava. jos samo leo, pa da odemo po protivnike.

najviše svinjarija u prethodnoj sezoni bilo je u fazi odbrane. dakle ne samo sa igrčima odbrane već sa odbranom kao fazom igre. ako se tu nešto ne promeni možemo se pojačavati napadačima do mile volje, neće da vredi.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...