Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

ok, slazem se svakako, ali kad je nama odbrana bila nekakva? mislim da smo isto kenjali sa razlogom i sezone 16/17 (minus bleki), i uzili titulu.

doduse, to je i do celavog prepotenka, sto ume da napravi nesto od necega, za razliku od tece.

 

stvarno mislim da ce sa leom (i djurdjevicem ili nekim slicnim napadacem, naravno) da makar prsti od golova, malo mi za sricu treba - dupla kruna i lepi golovi.

 

+1 za odstrel sabana, tad sam sa drugarima pricao da toeto od sezone.

 

 

 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

sreća po nas bar se neće otimati za stojketa po završetku sp-a

 

nego ako ipak ode, kako stojimo sa potencijalnim akvizicijama

lukač?

Link to comment
10 minutes ago, holden kolfild said:

ok, slazem se svakako, ali kad je nama odbrana bila nekakva? mislim da smo isto kenjali sa razlogom i sezone 16/17 (minus bleki), i uzili titulu.

doduse, to je i do celavog prepotenka, sto ume da napravi nesto od necega, za razliku od tece.

 

stvarno mislim da ce sa leom (i djurdjevicem ili nekim slicnim napadacem, naravno) da makar prsti od golova, malo mi za sricu treba - dupla kruna i lepi golovi.

 

+1 za odstrel sabana, tad sam sa drugarima pricao da toeto od sezone.

 

 

 

odbrana je bila sjajna za prvoga vakta Čika Crnog, sa sve Baticom Mirkovićem na čelu.

 

a prošle sezone nam gol nije dao samo onaj koji baš nije hteo, reflektori su smetali golmanima, igrači jedni drugima, to su bile mešavine taktičkih varijanti ćorava kokoš i muva bez glave

Link to comment

e jbg, mislio sam na poslednjih pet-ses  godina.

na drugi deo posta nemam sta da dodam. nisam mislio 'samo leo', vec vise da bih voleo da ga gledam ponovo kod nas =)

naravno da nam treba iole krstena odbrana.

 

Link to comment

RIP :sad:

 

Vokri je tri sezone proveo u Partizanu, odigrao je 55 prvenstvenih utakmica i postigao je 18 golova. 

"To su najlepše tri godine u mojoj karijeri, nikad neću moći da zaboravim. O Partizanu sam mislio sve najbolje i pre nego što sam došao u Beograd, a ono što sam doživeo bilo je mnogo lepše od toga", rekao je Vokri pre nekoliko godina. 

U karijeri još nastupao je za Prištinu, Fenerbahče, Nim, Burže i Monluson, gde je i završio karijeru.

 

 

Obožavao sam ga kao klinac. Jak, stabilan, brz, odličan dribler, odličan šut. Prototip pravog ofanzivnog napadača koji je uvek potreban svakoj ekipi.

Počivaj u miru.

Link to comment

O jbt

Bio je sjajan tip, vrlo umeren i decentan,  čak i poslednjih godina kao predsednik FSK

 

Šteta što nismo dočekali tekmu sa nekim kosovskim timom da ga pozdravimo kao pravog prijatelja.

Link to comment
16 minutes ago, April said:

 

Šteta što nismo dočekali tekmu sa nekim kosovskim timom da ga pozdravimo kao pravog prijatelja.

 

Zasto se zaustaviti na tome a ne pruziti mu i podrsku u zabranjivanju prijateljskih utakmica srpskih klubova na Kosovu. 

Link to comment

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2965404-kuva-se-oko-brazilca-parizan-poslao-ugovor-leonardu?utm_source=nove_povezane_vesti&utm_medium=najnovije&utm_campaign=nove_povezane_vesti&utm_content=2

 

Kuva se oko Brazilca: Partizan poslao ugovor Leonardu!

Bilo bi sjajno da vezista “prelomi” što pre, ali i ako se ne desi, nije strašno, jer takvog igrača vredi čekati do poslednjeg dana prelaznog roka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...