Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

59 minutes ago, adasevic said:

 

Mislim da ne, ali nisam bas 100% siguran. Ove godine je potpuno promenjen format i bice isti i narednih godina. Prvo kolo je pocelo 26. juna, a ne vidim kako ce da pocne ranije sledece godine. 

 

A da nije bilo zreba pre zavrsetka 3. kola vi biste bili nosioci. Bili ste treci ispod crte, a 3 ekipe su pobedile favorite i preuzele njihove koeficijente (Zorja, Glazgov i Trencin). Inace, imali ste koeficijent 17. 

 

 

 

 

Hvala. Po meni dosta, dosta los format koji najavljuje dalje promene UEFA, po meni sve pogorsanja za nase klubove

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

 

Mislim da ne, ali nisam bas 100% siguran. Ove godine je potpuno promenjen format i bice isti i narednih godina. Prvo kolo je pocelo 26. juna, a ne vidim kako ce da pocne ranije sledece godine. 

 

A da nije bilo zreba pre zavrsetka 3. kola vi biste bili nosioci. Bili ste treci ispod crte, a 3 ekipe su pobedile favorite i preuzele njihove koeficijente (Zorja, Glazgov i Trencin). Inace, imali ste koeficijent 17. 

 

 

 

 

to je bilo pretkolo, koje obično startuje sredinom juna, već godinama je prvo kolo u poslednjoj nedelji juna, što će reći 2 nedelje ranije nego ove godine

 

1 hour ago, mozzer said:

Hvala. Po meni dosta, dosta los format koji najavljuje dalje promene UEFA, po meni sve pogorsanja za nase klubove

- to je pogoršanje za sve koji nisu šampioni, oni imaju veliko olakšanje da se domognu do grupne faze u le, da je ostao stari format partizan bi i pored žrebanja dok se još nisu odigrali ni mečevi 3 kola, opet bio među nosiocima

- a kada se setim da su neki ovde pisali kako menjaju titulu za proleće u evropi, sad vidimo koliko nam je to proleće donelo, sezonu bez evropske jeseni

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Profesor u skladu sa zvanjem, fudbalskim bekgraundom i formom izgleda ima najmanje inhibicija u svakom pogledu. Ne gleda gdje udara. 

 

Čim se pomene Vuletić odmah mi na pamet padne ovo. :D

 

 

 

Link to comment
7 hours ago, mozzer said:

Mislim da je Edited by mod vec pisao, ali: Da li sam ja dobro razumeo da je samo ove godine (zbog SP) zrebanje za 4.kolo bilo zajedno sa 3. (zbog gusceg rasporeda) i da bi naredne godine trebalo da bude normalno nakon 3.kola, sto bi znacilo da bi mi sa 18 bodova verovatno bili povlasceni u tom 4.kolu za LE?

Nem veze sa SP. Promenjen je format, sada se igra 4 kola kvalifikacija + preliminarni mini turnir za LS od 4 ekipe gde 1 ide u prvo kolo koja se igrala u vreme SP. Do sada je postojala pauza pre 4. (plej of runde) koja se koristila za zreb i Super Kup. Toga vise nema i uvek ce se zrebati unapred.

Link to comment
19 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Nem veze sa SP. Promenjen je format, sada se igra 4 kola kvalifikacija + preliminarni mini turnir za LS od 4 ekipe gde 1 ide u prvo kolo koja se igrala u vreme SP. Do sada je postojala pauza pre 4. (plej of runde) koja se koristila za zreb i Super Kup. Toga vise nema i uvek ce se zrebati unapred.

Hvala. Bas bas los potez UEFA. Ovu sprdnju od Lige Nacija ni ne pratim, potpuni promasaj.

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Hvala. Bas bas los potez UEFA.

Problem je sto su smanjili broj kvalifikanata za LS (sa 10 na 6) i onda morali da povecaju broj kvalifikacionih kola. U prethodnim ciklusima bilo je 22 direktno i 10 iz kvalifikacija (5 staza sampiona, 5 staza nesampiona), od ove sezone idu 26 direktno i samo 6 iz kvalifikacija (4 iz staze sampiona - AEK, Zvezda, PSV, Seltik i  2 iz staze pratilaca - Ajaks, Benfika). Ovo je direktna posledica podilazenja uefe top 4 lige (eng, spa, nem, ita) kojima su dali po 4 tima direktno i tako popunili pola  ekipa za grupnu fazu.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Lepo Boza objasnio. Takodje bi od naredne ili sezone nakon toga, trebalo da pocne i trece takmicenje po kvalitetu. Nesto kao Intertoto kup samo sa dosta vise znacaja i kvaliteta. Bar je tako zamisljeno.

Link to comment

Predsednik Partizana Milorad Vučelić smatra da je rukovodstvo crno-belih napravilo grešku što ranije nije smenilo bivšeg trenera Miroslava Đukića i šansu ukazalo Zoranu Mirkoviću.

Prvi čovek kluba iz Humske je u razgovoru za B92 pričao i o nezadovoljstvu navijača, ali i nekadašnjem predsediku Partizana Draganu Đuriću.

"Trebalo je ranije smeniti tadašnjeg trenera Đukića i ranije dovesti Batu Mirkovića na čelu stručnog štaba", rekao je Vučelić za B92.

On je naglasio da ne razume nezadovoljstvo navijača radom uprave, kao i postojanjem tri frakcije na jugu.

"To samo govori o nemoći navijača. To nije navijanje, ako jedni navijaju jedno, drugi drugo, a treći treći - to je onda kakafonija, buka, a ne navijanje. Mi znamo šta je navijanje iz istorije Partizana".

 

Milorad VuÄeliÄ

Link to comment

mali bump pricice o sumi od pre neki dan i stare sns matre da kad je neko nepozeljan, prvo mu objave platu, a posle krecu buregdzije...

 

e, izgleda se sada direktno preslo na fazu 3: suma, po nalazima medicinskog tima makabija, ima mentalne probleme.

 

kombinacija je dakle da makabi ovo objavi, a partizan ce sada, po slovu ugovora ili vec nekom zakonu (amandmanu, stagod, naci ce nesto) po ovom osnovu raskinuti ugovor.

 

mmw.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...