Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vala imaju više od dve nedelje da se odmore. Stalno ta kenjaža da su umorni. Pa dokle više? Jesu rekreativci ili profi fudbaleri? Loše su pripremljeni? Pa šut u guzicu onda više tom filipoviću!!! A osim toga zvezda igra težak meč sa napolijem pre derbija.

Možda su ovo uradili da bi ćelavi očistio crveni karton do derbija.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

jesi li gledao prvi meč sa turcima, pa onda drugi, u kom meču su naši bolje izgledali, ako se dobro sećam čak smo ih stisnuli negde pred kraj prvog meča

- a jedino da će nam značiti igranje jednog jedva prosečnog beka/štopera, da je u toj situaciji riki pa da razumem jer za njega nemamo zamenu, spartakovci su dunsteri i uz to krilni napadači...

Link to comment

Mislim da je Edited by mod vec pisao, ali: Da li sam ja dobro razumeo da je samo ove godine (zbog SP) zrebanje za 4.kolo bilo zajedno sa 3. (zbog gusceg rasporeda) i da bi naredne godine trebalo da bude normalno nakon 3.kola, sto bi znacilo da bi mi sa 18 bodova verovatno bili povlasceni u tom 4.kolu za LE?

Link to comment

Partizan zamalo doveo Fatosa Bećiraja, propisi sprečili transfer

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2989232-partizan-zamalo-doveo-fatosa-beciraja-propisi-sprecili-transfer

Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Mislim da je Edited by mod vec pisao, ali: Da li sam ja dobro razumeo da je samo ove godine (zbog SP) zrebanje za 4.kolo bilo zajedno sa 3. (zbog gusceg rasporeda) i da bi naredne godine trebalo da bude normalno nakon 3.kola, sto bi znacilo da bi mi sa 18 bodova verovatno bili povlasceni u tom 4.kolu za LE?

 

Mislim da ne, ali nisam bas 100% siguran. Ove godine je potpuno promenjen format i bice isti i narednih godina. Prvo kolo je pocelo 26. juna, a ne vidim kako ce da pocne ranije sledece godine. 

 

A da nije bilo zreba pre zavrsetka 3. kola vi biste bili nosioci. Bili ste treci ispod crte, a 3 ekipe su pobedile favorite i preuzele njihove koeficijente (Zorja, Glazgov i Trencin). Inace, imali ste koeficijent 17. 

 

 

 

 

Link to comment

izgleda da su jahaci apokalispe konacno zglajznuli, samo da ne dodju jos gori...

 

na hotsportu par clanaka s prepucavanjima tribina vs uprava/ex-uprava, jahaci vs (std) ceo svet, al' evo dela gde unervozeni profesor morz indirektno salje otrovne strelice uperene ka top banani imho:

 

Quote

– Svojevremeno je Platon rekao Aristotelu: ‘Vidiš Aristotele ona tri čobanina nedaleko od nas. Oni nas uvek mogu nadglasati, ali to ne znači da su oni u pravu. To samo znači da su oni i dalje čobani. Postavlja se ozbiljno pitanje oko nekih stvari koje su jako važne.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...