Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno smo bolji od Nislija za tih nekoliko igraca koji su klasa za ovu ligu i to je sve. Nista Milojevic u trenerskom smislu nije pokazao vise od Lalatovica.

 

Od ovih 40 igraca koje imamo 20 treba prodati, od 10 produziti Marina i Bena za koliko traze a od preostalih 10 dovesti jednog mamojeba za zadnju liniju i mozda jednog za manevar nakon sto se tu rascisti guzva.

 

Miloje, naravno, nije propustio priliku da uvede retardirani duo tako da smo utakmicu zavrsili sa devet igraca.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Realno smo bolji od Nislija za tih nekoliko igraca koji su klasa za ovu ligu i to je sve. Nista Milojevic u trenerskom smislu nije pokazao vise od Lalatovica.

 

Od ovih 40 igraca koje imamo 20 treba prodati, od 10 produziti Marina i Bena za koliko traze a od preostalih 10 dovesti jednog mamojeba za zadnju liniju i mozda jednog za manevar nakon sto se tu rascisti guzva.

 

Miloje, naravno, nije propustio priliku da uvede retardirani duo tako da smo utakmicu zavrsili sa devet igraca.o da

O da

Link to comment
31 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Гдје нестаде Јирка?

To sa njim je bas zlocin

Na kraju ispade da bi bilo bolje da su ga poslali u zemun kao sto su majstori planirali

On nije ovde na jednogodisnjem izletu, mlad igrac kome su utakmice preko potrebne

Standardan u spartaku i reprezentaciji, za spartak bukvalno minut nije propustio u butnim utakmicama, kod nas ono malo sto je dobio priliku bio vise nego korektan

I onda ga izbace ne iz 11, nego i sa klupe

 

Posle ce se cudom cuditi kad ne bude u formi

 

A momak je zapravo odlicna kupovina i putokaz za dalje, ali jbg

Link to comment
33 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Гдје нестаде Јирка?

 

Uklapaju ga. Na terzicevskom recniku to znaci "trenutno guramo Simica ne bismo li se zajebali da ga nekome uvalimo, pa Jirka moze da ceka".

 

Prosecnom Zvezdinom navijacu je moguce uvaljati bilo kakvu pricu, makar ona bila vulinovskog kvaliteta. Jedino dobro sto ce iz ovoga da izadje je sto cemo gotovo sigurno uzeti tiulu, nista drugo ne valja. Gomila poluigraca misli da je uhvatila boga za muda zato sto je istrcala na Enfild i sad im je ispod casti da igraju domacu ligu ozbiljno, druga gomila pojma nema ali umeju dobro da pevaju ispred severne tribine pa se odrzava fama o nekom njihovom kvalitetu, posle onoliko para koliko je uslo u klub u poslednje dve godine mi kasnimo s platama igracima jer nema para, sve je potroseno na razne vidice, vulice, krstovice, vukomanovice i slicne koji ne igraju (a neki nece ni igrati) u Zvezdi jer nemaju kvalitet, uspesno smo oterali iz kluba skoro sve zle strance i par domacih ekstra igraca koji se ili "nisu pokazali" (na milojevicevskom to znaci "nisam im ni dao da igraju jer Terzic i ekipa nemaju zaradu od njih") ili "nismo mogli da ih zadrzimo zbog izvanrednih ponuda" ( na terzicevskom "cim je stigla prva ponuda jedva smo cekali da im vidimo ledja"), cela ekipa izgleda kao gomila tek probudjenih gradjana koji igraju tek toliko da nekako dobace loptu do Marina i Bena, kako bi oni nesto izmuvali na individualni kvalitet. To je slika trenutne Zvezde.

 

Na leto cemo kao i na zimu, sto sam svojevremeno najavio, da skratimo rotaciju sa trenutnih 41 igraca na nekih 50 jer ima tu jos par klubova sa kojima moze da se napravi neki posao, po sistemu "ja tebi pare, ti meni balvana koji ne zna da sutne loptu, pare delimo a igraca pakujemo u neki budzak da ne smeta". O iznosu duga ce nam predavatii mudri Pantovic, s posebnim osvrtom na realni i knjigovodstveni dug i razlici izmedju nih, kako bi se nekako zabasurilo da iz kluba pare izlaze na sve strane preko idiotskih transfera i radova na stadionu za koji su, naravno, raspisani tenderi... kad bismo se zajebavali. Zabava ce trajati do prvog puta kad se okliznemo u kvalifikacijama i shvatimo da je Terza lepo okrenuo lovu, izmuzao sta je imalo da se izmuze za sebe i drugare i ostavio klub u istom sranju u kojem ga je zatekao. To moze da bude sad na leto, mozda se odlozi do nekog drugog leta ali cilj je vec ucrtan i zna se kako ce voznja da se zavrsi.

Link to comment

Zajebano Harpere, tezak je ovo kretenizam realno. Mozda stignete do grupne faze LE, ali LS opet tesko, ove sezone je bilo na guzove. Mi cekamo tu sansu u kupu i to je to. I bez poklonjenog prvog penala i nedosudjenog pre toga za nas bolji ste jbga. Fali nam jaca liga, fali jos 3,4 tima koji lice na nesto. Vise kvalitetnijih takmicarskih utamica, jasno ko dan.

 

A voznja se uvek zavrsava na slican nacin, brodolomom...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Kog nedosudjenog penala za vas? Kad je lopta bila napucana  i pogodila igraca u telo ili ruku (ne vidi se lepo na snimku)? A koliko puta ste sutnuli u okvir gola za 90 minuta? Jednom ili dva puta?

 

Drugi penal je cist kao suza, prvi je netipican, ali je postojao. Igracu posaljes loptu, protivnik ga obori pre nego sto dodje do nje i bio je blizi, to je faul. Da nije, bunili biste se bar malo. Bar je onaj Crnomarkovic ili kako vec, skakao na svaku glupost, tu je ostao nem, bar se na snimku ne vidi da se bunio.

 

Realno smo bolji, realno smo odigrali koliko nam treba. I to je cela prica.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Kog nedosudjenog penala za vas? Kad je lopta bila napucana  i pogodila igraca u telo ili ruku (ne vidi se lepo na snimku)? A koliko puta ste sutnuli u okvir gola za 90 minuta? Jednom ili dva puta?

 

Drugi penal je cist kao suza, prvi je netipican, ali je postojao. Igracu posaljes loptu, protivnik ga obori pre nego sto dodje do nje i bio je blizi, to je faul. Da nije, bunili biste se bar malo. Bar je onaj Crnomarkovic ili kako vec, skakao na svaku glupost, tu je ostao nem, bar se na snimku ne vidi da se bunio.

 

Realno smo bolji, realno smo odigrali koliko nam treba. I to je cela prica.

slazem se ... zato vam nije potreban elvis i ovo proseravanje kako je nesto atipicno ili se nije videlo ... mani

Link to comment

Jedno je snimak, drugo je sudija na samom terenu i pomocnik koji ima bolji pogled. Meni je cudno sto Arena nije vasu situaciju pustila iz 4-5 uglova, nego iz 2, ali dobro, to je stvar rezije. Mi smo imali 10ak minuta totalne ofanzive, gde vas je golman spasao bar 2 gola.

Edited by Milosh76
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Kog nedosudjenog penala za vas? Kad je lopta bila napucana  i pogodila igraca u telo ili ruku (ne vidi se lepo na snimku)? A koliko puta ste sutnuli u okvir gola za 90 minuta? Jednom ili dva puta?

 

Drugi penal je cist kao suza, prvi je netipican, ali je postojao. Igracu posaljes loptu, protivnik ga obori pre nego sto dodje do nje i bio je blizi, to je faul. Da nije, bunili biste se bar malo. Bar je onaj Crnomarkovic ili kako vec, skakao na svaku glupost, tu je ostao nem, bar se na snimku ne vidi da se bunio.

 

Realno smo bolji, realno smo odigrali koliko nam treba. I to je cela prica.

Brate lopta je u gol isla, u ugao...da je nije ovaj vas dirao. Nebitno, necu da forsiram jer ste bilii bolji i to je to. Cekamo vas u kupu.

Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Zajebano Harpere, tezak je ovo kretenizam realno. Mozda stignete do grupne faze LE, ali LS opet tesko, ove sezone je bilo na guzove. Mi cekamo tu sansu u kupu i to je to. I bez poklonjenog prvog penala i nedosudjenog pre toga za nas bolji ste jbga. Fali nam jaca liga, fali jos 3,4 tima koji lice na nesto. Vise kvalitetnijih takmicarskih utamica, jasno ko dan.

 

Ne znam sta da ti kazem, na sudjenje u naosj ligi se nema smisla ni obazirati vise. Taj vas nedosudjeni penal, nisam siguran, videlo se iz ponovljenog snimka da je sut isao pored gola a jovicic je bio blizu suteru. i da ga je svirao verovatno bi odmah svirao i ono kod suta Boacija kad su nasi skakali na njega da je penal. Prvi Zvezdin penal je plod neiskustva igraca Radnickog kojeg je Jovancic namestio tako sto mu se podmetnuo. OK, bio je kontakt, ali ja tako nesto ne bih nikad svirao, jer ne volim kad na takav nacin pokusa da se stekne prednost. Drugi penal cist kao suza, Marinova majstorija. Treci gol opet, onaj vas bek koji je posle dizao ruku da reklamira ofsajd je zakasnio sa izlaskom, bilo je close call.

 

Poenta je da je Radnicki malo toga uradio ispred gola, onaj sut glavom posle prekida koji je Borjan skinuo i Cakijev sut koji nije bio ni blizu je otprilike sve. Dobro ste pritiskali dok je utakmica bila aktivna ali, kad treba to materijalizovati, jedno je kad imas Marina, Bena i Boacija a nesto sasvim drugo kad imas Grbica, Randjelovica i Haskica. Za taj tehnicki detalj u kvalitetu je Zvezda veceras bila bolji rival, prosto ima kvalitetnije igrace u zavrsnici.

 

Ne gledam Radnicki kao sto ne gledam nijednu utakmicu u nasoj ligi ako Zvezda ne igra, ono sto sam video veceras od vas objektivno jeste za drugo mesto u ovakvoj ligi. Igra ima glavu i rep, ekipa ima dobre navike i igra napred kad moze jer ima finu dubinu, nije samo klasicna srpska "blok & tranzicija" kad se igra na Marakani. Prosto, fali vam individualni kvalitet za nesto vise. Randjelovic je zanimljiv igrac, Haskica sam cekao da vidim ali bas nista nije pokazao, Pankov takodje slabo, Marin ga je kod onog prodora prosao kao brzi voz, golman Ristic mi se dopao, par igraca (Drincic, Grbic) znam od ranije i to je to, od ovih imena koja mi ne znace nista niko mi nije posebno zapao za oko.

Link to comment
11 minutes ago, W.F.C. said:

Brate lopta je u gol isla, u ugao...da je nije ovaj vas dirao. Nebitno, necu da forsiram jer ste bilii bolji i to je to. Cekamo vas u kupu.

Isla je bar 3 metra pored gola. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...