Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, pbg12345 said:

incident u smislu da je to jovicicu poslo za nogom

nekako, od svih nasih veznih i ofanzivnih igraca najmanje bih njega voleo videti sa loptom na protivnickoj polovini

 

On i jeste tehnicki najslabiji igrac od nasih veznjaka, osim mozda Causica, ali to nema prevelike veze jer se od njega na tim pozicijama oko gola ne ocekuje neki senzacionalni pas, vec obican centarsut ili povratna lopta ili, u krajnjoj liniji, neki oj-ha sut ako je po sredini. Vazno je da on moze da doturi loptu kome treba a za to mu, posto tehnicki nije superioran, treba vise prostora, sto je poenta onoga o cemu sam pisao u prethodnom postu. Njegov posao posle toga je da patrolira u zoni iza desavanja na terenu i motri na eventualne kontre i polukontre, to dobro radi i to mu je verovatno jedini pravi kvalitet.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, harper said:

 

Jovicic se u formaciji sa jednim zadnjim veznim (na poslednjoj utakmici) pokazao jako dobro, cak bolje nego Jovancic, iako mislim da je Jovancic generalno bolji fudbaler. Po mom misljenju, najbolji sastav koji Zvezda u ovom trenutku moze da izvede ispred odbrane je:

 

Jovicic/Jovancic

Ben - Marin - Ivanic - Jirka

Boaci

 

ali to necemo gledati veceras.

 

+1

Link to comment

Zvanican sastav

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Stojković, Savić, Milunović, Rodić – Jovičić, Jovančić – Ben, Marin, Ivanić – Boaći.

Klupa: Popović, Pavkov, Babić, Čaušić, Simić, Joveljić, Gobeljić.

Link to comment

ocekivao sam da ce promasiti, cim sam video da je uzeo loptu od bena..

jer nemaju dogovor pre utakmice jebo ih konj.. da je promasio, odma bi ga zamenio :coffee: 

Link to comment
2 minutes ago, beeva said:

Pa nije Evropa jeftina za igranje. Je l bio penal?

Poslato sa MYA-L41 uz pomoć Tapatoka
 

ne pricam ja za evropu, pricam  o svinjarijama™..

doveli kafua za 700k, nije se pokazao aj ok, pojeo si govno..

ebi doveden na 3 godine, verovatno negde oko 300k po sezoni.. naci to je jos oko 1m..

u poslednjem prelaznom roku dovedeno 4-5 igraca za po 300k obestecenja(bez plate), koji nemaju kvalitet ni za graficar i koji nece ni igrati, a zbog kojih recimo taj ebi, koji je igrao sasvim solidno, nece imati priliku ni sa klupe da ulazi..

daklem preko 3m ko iz picke na nista.. nit si dobio kvalitetnog igraca niti ista..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...