Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

nego jevtovic ovog proleca ni minut

od kad je dosao u zvezdu tek nesto vise od 400 minuta u igri, samo jednu utakmicu odigrao celu

bzvz bas, cini mi se ima kvalitet za zvezdu, ali jbg ocigledno nece ni biti u prilici da to pokaze

 

ocekivao sam da ce dobiti vecu sansu kad je otisao srnic i kad je kafu definitivno otpisan, ali u medjuvremenu pristigao jirka, te iz meni nepoznatih razloga vukanovic, pa uz nezaobilaznog bena i jebiga simica ovaj nema mesta ni na klupi

potpuno sumanuto natrpavanje igraca, pogotovo na tim krilnim pozicijama

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pripremili smo sjajno iznenađenje za sve zvezdaše!

Svako ko tokom današnjeg dana dođe u Red Star Shop na Marakani sa sezonskom kartom ili dnevnom kartom za utkamicu četvrtfinala Kupa Srbije Crvena zvezda - Radnik može da kupi dres po fantastičnoj ceni od 3990.00 dinara.
Akcija vazi za novu kolekciju za sva tri dresa.

Čekamo vas! [emoji837][emoji836]

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Čitam pre neki dan da je četa klarka kenta na 52 utakmice u nizu bez poraza u prvenstvu. Spavaš li mirno caušeskuova steauo?

 

Ako ceta Bate Mirkovica nije imala poraz od kad ih je preuzeo do pre neki dan zbog cega je cudno sto Milojevic nema poraz? 

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

 

Ako ceta Bate Mirkovica nije imala poraz od kad ih je preuzeo do pre neki dan zbog cega je cudno sto Milojevic nema poraz? 

 

Pa meni nije čudno uopšte, ko kaže da je čudno? Verujem da ćemo preći cifru od 100 uzastopnih utakmica bez poraza.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Pa meni nije čudno uopšte, ko kaže da je čudno? Verujem da ćemo preći cifru od 100 uzastopnih utakmica bez poraza.

 

Ucinilo mi se da je to tvoj standardan izliv autosovinizma kojim lecis ko zna kakve komplekse. Izvini ako nije. 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

 

Ucinilo mi se da je to tvoj standardan izliv autosovinizma kojim lecis ko zna kakve komplekse. Izvini ako nije. 

 

Čuj autošovinizma. Konstatujem da zvezda obara rekorde iz najslavnijih dana steaue, i odmah autošovinista i kompleksi.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

Čuj autošovinizma. Konstatujem da zvezda obara rekorde iz najslavnijih dana steaue, i odmah autošovinista i kompleksi.

Pa jbg, normalne osobe ne mogu trenera svog kluba da nazivaju ''grckom sabancinom'' kao da im je naneo zlo u zivotu a ne radost. Tako da sam otuda pretpostavio da poredjenje sa Steauom iz doba Causeskog ima drugu konotaciju. Srecom nisi tako mislio. 

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa meni nije čudno uopšte, ko kaže da je čudno? Verujem da ćemo preći cifru od 100 uzastopnih utakmica bez poraza.

 

Bog te cuo!

Link to comment
5 minutes ago, samo_opusteno said:

Pa jbg, normalne osobe ne mogu trenera svog kluba da nazivaju ''grckom sabancinom'' kao da im je naneo zlo u zivotu a ne radost. Tako da sam otuda pretpostavio da poredjenje sa Steauom iz doba Causeskog ima drugu konotaciju. Srecom nisi tako mislio. 

 

Pa morao sam da preciziram na koju steauu mislim, a ta steaua (iz doba čaušeskua) je 5 godina (ili već koliko) bila bez poraza. To što si ti video neku drugu konotaciju je interesantno, i mogao bih da te pitam zašto vidiš tu vrstu sličnosti između te steaue i današnje zvezde. A to što si termin "autošovinizam" čuo negde, ne znači da treba da ga trpaš kada god pročitaš nešto što ti nije po volji. Mada ne znam šta ovde ima da ti ne bude po volji, samo sam konstatovao kakav nam je pobednički niz.

Link to comment

A nije u redu što sam miloja nazvao grčka šabančina. On je ipak srpska šabančina. To što je fudbal učio u grčkim večernjim školama ne čini ga grkom, već samo lošim đakom.

Link to comment
A nije u redu što sam miloja nazvao grčka šabančina. On je ipak srpska šabančina. To što je fudbal učio u grčkim večernjim školama ne čini ga grkom, već samo lošim đakom.
Jel i dalje ne pratis fudbal i informises se preko medija i foruma? I u sve se mesas, klasicna vegeta
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...