Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

problem je sto je miloje tezak ziheras. zvezda u ovoj ligi treba da radi ono sto su nama u ls. na igru mislim.

ovo je idealna polusezona da se mali terzic gurne u vatru, da se vidi koliko moze. bar 45 minuta po svakoj utakmici bi trebalo da ima. i to da pocne, pa ako ne ide, da ga menja. ionako trenutno nemamo levog beka.

jirka treba da igra, da nabija samopouzdanje. babic isto.

zvezda nije godinama napravila igraca, bez toga ne moze da napreduje.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se vise uzdam u Zvezdine igrace koji su prosli kroz omladinsku/seniorsku skolu Vojvodine. U Zvezdi ih trenutno ima bar cetvorica, a da ne pominjem one koji igraju u inostranstvu. U Vojvodine izgleda umeju da da ih obuce u osnovama fudbalske igre.  Steta za taj klub sto tavori.

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Meni se cini da je Joveljic precenjen talenat. Fali mirnoce i pameti u zavrsnici.

 

Secam se ovde slicnih komentara i za Luku Jovica.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Ja se vise uzdam u Zvezdine igrace koji su prosli kroz omladinsku/seniorsku skolu Vojvodine. U Zvezdi ih trenutno ima bar cetvorica, a da ne pominjem one koji igraju u inostranstvu. U Vojvodine izgleda umeju da da ih obuce u osnovama fudbalske igre.  Steta za taj klub sto tavori.

 

Taj koji ih je napravio sada sedi na nasoj klupi.

Link to comment

Niti je Milojevic ziheras, niti zavitlava Ebisilija.  Njegova filozofija igre je ono kako Zvezda igra i sa kojim igracima igra.  Nema tu straha, zigerastva i zle namere.  Milojevic ne ume drugacije.  Ako vam se to ne dopada, onda sacekajte nekog novog trenera koji ce mozad da ispuni vase zelje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...