Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Problem je sto su igraci srednjeg reda izgubili kontrolu sredine terena i zato Mladost dominira.  Jirka je usao da pokusaju da to poprave.  Nije stvar do trenera vec do lose igre igraca.  Posebno lose igra ivanic, lako gubi loptu i otvara kontre za Mladost.

Link to comment

Meni samo nije jasno koji klinac Marinu svo ovo zajebavanje treba u životu... Jirka pokazuje Simiću, kako bi trebalo da izgleda i igra fudbaler.

Link to comment

Te kurtoazne izjave i nisu neki reper. I Degenek i Krle su bili ''zadovoljni''. Dok nisu otišli. I Robi je isto bio ''zadovoljan''. Toliko je zadovoljan da trubi od kako je došao kako Zvezda treba da igra.

Link to comment

Dobro, onda ima neke jace motive.  Kako bilo, isto nam se hvata, dobro igra i zanimljivo je gledati ga, tako da me ni malo ne zanima sta ga i koga drzi u Zvezdi.

Link to comment

Nisam gledao prvo poluvreme, ali ono što sam gledao, i dalje nam je igra nikakva imajući u vidu igrače koji su bili na terenu. Ok, nisu baš uigrani u ovom sastavu, ali opet...

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

na leto treba razmisliti o ovom pankovu iz radnickog...

 

Шта ће вам тај месар, па и овај Борјан и Пањков су ужас... :fantom:

Link to comment
16 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Meni samo nije jasno koji klinac Marinu svo ovo zajebavanje treba u životu... Jirka pokazuje Simiću, kako bi trebalo da izgleda i igra fudbaler.

 

Pored slike, treba videti da decko od svog talenta nije uspeo da pusti korene. Posle Celsija je stalno bio na zajmu, godinu ovde, godinu tamo, finasijski se pored toga vec obezbedio. Ove godine valjda puni 30...

 

U Zvezdi je najbolji, svi mu tepamo, zivot u BG-u, rodbina, prasence i cevapi, tako da mene ne cudi bas toliko...

marko-marin-dragoslav-stepanovic-830x0.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...