Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, renne said:

@harper

eno ti ga tresko kaže da je partizan oštećen, citirao sam

 

Ali, Tresko rekao da je Partizan ostecen.:laugh: Ne zajebavaj, koga uopste zanima sta taj lik pise.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, harper said:

 

Ali, Tresko rekao da je Partizan ostecen.:laugh: Ne zajebavaj, koga uopste zanima sta taj lik pise.

problem je što nije jedini, o tome se radi, upravo ono gore što si pisao, to je to

Link to comment

Nije problem toliko u ociglednoj i namernoj kradji, problem je u mentallitetu igraca FKCZ kad igramo sa komsijama. Tu je harper potpuno u pravu, taj mentalitet i odnos prema utakmici se mora pod hitno promeniti. Ovako cemo "crveneti od sramote" kad ne dobijemo derbi, a uzimamo titule.

 

To je krivica i trenera, ali i igraca. Jedno je kad si "napaljen" da odigras dobro Derbi, a drugo je kad je svaki potez tih "koji razumeju klub i sta je derbi" lici na poteze amatera i neznalica. Tu mislim na Savica Stojkovica, SImica... Zvezdina deca, koja ne razumeju sta znaci derbi za tu istu Zvezdu.

 

Oni su igrali hrkljus, jer u otvorenoj utakmici nemaju sta da traze. Tako su igrali i kad je Robi vodio Zvezdu, pa su ubili Evandra od batina, sad su to radili Marinu. A protiv hrkljusa se moze ili hrkljusem i onda dobijemo ovakvu odvratnu utakmicu ili blic-krigom. Nama ne ide ni jedno ni drugo.

Edited by Milosh76
Link to comment
22 minutes ago, Dimitrije said:

Stojkovic je solidan u odbrambenim zadacima kada je u formi.  U ofanzivnim nije dobar (nije brz, nema dribling, kilav mu je centarsut).  Kada nije u formi, on je cesce pretnja po Zvezdin gol nego oslonac u odbrani.  Savic je igrao dobro kada je Zvezda bila u LE.  Od tada ne igra dobro i njegovi kiksevi su ozbiljna pretnja po Zvezdin gol.  Imam utisak da ni Savic ni Stojkovic nece uspeti da ponove ono sto su pokazivali u sezoni kada je Zvezda igrala u LE.  Uz to, ponasaju se dzukacki, narocito u Derbijima, valjda da pokazu Severu da su njihovi ambasadori na terenu.   Slazem se da su Le Talek, Degenek i Krsticic gubici koje Zvezda nije uspela da nadoknadi.  Posebno Le Talek koji je zajedno sa Donaldom umeo da organizuje napad u tranziciji.  Degenek je dobar igrac ali nije me nikada dovoljno impresioniorao da zaboravim Le Taleka kao najboljeg centranog beka od dolaska Milojevica (a cini mi se i kod Bozovica).  Na zalost, i Stojkovic i Savic su danas nezamenljivi i imaju jak status i kod trenera i u klubu.  Mislim da odbrana treba remont, tacnije bolje igrace posebno na stoperskim pozicijama.  Iskreno se nadam da se Gajic nametne i da sa Rodicem postane startni bekovski par, dok za stopere nemam mnogo nade.   Formacija koju ste predlozili (4-1-4-1) je i po meni dobitna kombinacija za JSL sa odgovarajucim igracima.  Za Evropu, bez boljih stopera nema nade da se prodje u grupnu fazu ni LS ni LE.

 

Ukratko, kvalitet danasnje Zvezdine igre (a ja bih rekao i igre od pocetka prolecne sezone) odslikava to sto je Nemanja R. Miletic bio najbolji pojedinac Derbija.  Skandalozno za Zvezdu.

 

 

Jasno je sve to. Nadam se da cete se setiti nasih rasprava od pre par meseci i razumeti malo bolje zasto sam se onoliko zalio na klub i Milojevica. Vrtimo se bezveze u krug i sve nam je jasno ali se opet stalno vracamo na iscudjavanja zasto ovo a ne ono. Samo ovaj poslednji prelazni rok je trebalo pratiti pa da sve bude kristalno jasno. Terzic je nicim izazvan izjavio da u prelaznom roku postoje dva cilja - smanjivanje igrackog kadra i zadrzavanje okosnice tima. Rezultat je da smo kadar "smanjili" sa neverovatnih 44 na podnosljivih 48 igraca i prodali Krsticica i Degeneka koji su nam bili najbitniji igraci u dve poslednje linije tima.

 

Nasa jedina strategija je da se dokopamo nekog novca, sto mi kao klub sto Terzic i njegovi "saradnici", od onoga sto preostane Milojevic mora nesto da napravi, kad namiri svoje drugare i prospekte uprave za prodaju. Remont o kojem govorite ce se sastojati iz toga da opet prodamo sve za koje nam stignu ponude a kupimo par igraca da zamazu oci navijacima i gomilu krsa preko kojih ce Terza i kompanija da stave pare u dzep.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Jasno je sve to. Nadam se da cete se setiti nasih rasprava od pre par meseci i razumeti malo bolje zasto sam se onoliko zalio na klub i Milojevica. Vrtimo se bezveze u krug i sve nam je jasno ali se opet stalno vracamo na iscudjavanja zasto ovo a ne ono. Samo ovaj poslednji prelazni rok je trebalo pratiti pa da sve bude kristalno jasno. Terzic je nicim izazvan izjavio da u prelaznom roku postoje dva cilja - smanjivanje igrackog kadra i zadrzavanje okosnice tima. Rezultat je da smo kadar "smanjili" sa neverovatnih 44 na podnosljivih 48 igraca i prodali Krsticica i Degeneka koji su nam bili najbitniji igraci u dve poslednje linije tima.

 

Nasa jedina strategija je da se dokopamo nekog novca, sto mi kao klub sto Terzic i njegovi "saradnici", od onoga sto preostane Milojevic mora nesto da napravi, kad namiri svoje drugare i prospekte uprave za prodaju. Remont o kojem govorite ce se sastojati iz toga da opet prodamo sve za koje nam stignu ponude a kupimo par igraca da zamazu oci navijacima i gomilu krsa preko kojih ce Terza i kompanija da stave pare u dzep.

Meni treba malo duze da ukapiram a malo sam i zihheras pa volim da imam veci uzorak pre nego pocnem da sudim i kritikujem.

 

Imacemo verovatno jos 2 Derbija do kraja sezone; u razigravanju i verovatno u Kupu.  Voleo bih da vidim da li ce Milojevic bar jedan od Derbija da odigra onako kako trenutan kvalitet (tj. razlika u kvalitetu timova) nalaze.  Uzgred, Radnicki je na -7 bodova razlike, sto ako ostane do razigravana moze da znaci - 4.  Bio bi totalni fijasko ako Zvezda prokocka prednost i Radnicki ode u kvalifikacije za LS.

Link to comment

Sledecu mi igramo u Lucanima, a oni na JNA sa Radnickim. Tu ce se lomiti ta razlika. Nama nece biti nimalo lako protiv Mladosti, jer ne znamo da igramo protiv hrkljus ekipa, to smo danas i dokazali, kao i u Surdulici proslo kolo.

 

 

MI teze ulazimo u formu, a jos uvek nismo ni na 70% mogucnosti.

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Sledecu mi igramo u Lucanima, a oni na JNA sa Radnickim. Tu ce se lomiti ta razlika. Nama nece biti nimalo lako protiv Mladosti, jer ne znamo da igramo protiv hrkljus ekipa, to smo danas i dokazali, kao i u Surdulici proslo kolo.

 

 

MI teze ulazimo u formu, a jos uvek nismo ni na 70% mogucnosti.

 

Zablistace mlada vedeta Zemuna Simic Veljko koji se danas toliko saplitao o loptu da ga je Milojevic spasao izmenom da se ne polomi. Tu je i nikad spremniji Causic, cuveni Povezivac Redova.

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Sledecu mi igramo u Lucanima, a oni na JNA sa Radnickim. Tu ce se lomiti ta razlika. Nama nece biti nimalo lako protiv Mladosti, jer ne znamo da igramo protiv hrkljus ekipa, to smo danas i dokazali, kao i u Surdulici proslo kolo.

 

 

MI teze ulazimo u formu, a jos uvek nismo ni na 70% mogucnosti.

Cus hrkljus ekipe, docim zvezda igra ko barsa iz vremena cavija i inijeste...

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Zablistace mlada vedeta Zemuna Simic Veljko koji se danas toliko saplitao o loptu da ga je Milojevic spasao izmenom da se ne polomi. Tu je i nikad spremniji Causic, cuveni Povezivac Redova.

U subotu protiv Zemuna ne sumnjam, ipak im dugujemo 20% od narednog transfera, a u Lucanima nisam siguran.

 

Bila bi revolucija kada bi zaigrali Popovic, Gajic, Gobeljic, Babic, Milunovic - Jovancic - Ebisilio Ivanic - JIrka, Marin - Pavkov S tim sto Marin ne bi igrao krilo nego bi imao potpunu slobodu u igri...

 

Ali tesko cemo to docekati u skorije vreme.

Link to comment

Milojevic forsira Atletiko Madrid fazon, samo Zvezdi fale muda u jakim utakmicama u Prvenstvu da bi mogla da zalici na srpsku verziju Atletika

Edited by Milosh76
Link to comment

Zvezdina igra je trenutno hrksljus, samo verovatno malo kvalitetniji hrksljus od Lucana.  Radnicki ce verovatno da pobedi Partizan.  Nemam utisak, po onome kako je Partizan danas igrao, da je to tim moze da pobedi tvrdu ekipu koja igra agresivno protiv njih.  Radnicki je u naletu i tajno se nadaju da mogu da dostignu i prestignu Zvezdu sto ce pokusati da ucine.  Sto se tice Zvezde, ako odluce da se oslanjaju na odbrambenu igru protiv agresivnih ekipa, nastradace jer im ne valja odbrana.  Moze da se ponovi situacija kao u poslednjem Bozovicevom mandatu (pa da opet angazuju Djurovsko par kola pre kraja sezone).  Odbranu ne mogu da poprave, ali mogu da naprave mnogo jaci srednji red i da napadackim fudbalom nadoknade slabosti u odbrani.  Sa igracima kao Marin, Ivanic, Ben, Ebisilio, Jovancic, Jirka, Vukanovic, Boaci i Pavkov ne bi trebalo da imaju propblema da pune mreze i da igraju dopadljiv fudbal.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...