Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

5 hours ago, pbg12345 said:

pa ivanic je prvenstveno ofanzivni vezni, a marin se kod nas pokazao najkorisnijim na toj poziciji

 

 

 

 

3 hours ago, Jozef K. said:
6 hours ago, John Coltrane said:
Ivanic kao zamena za Marina?
 

Da.

 

Znam coveka™ nego naglas razmisljam/pitam da li to uprava, napokon, vuce dobre poteze za buducnost kluba. Ako Marin nije otisao u januaru veliki su izgledi da ce ga neko uzeti na leto - Ivanic bi onda bio prva opcija na poziciji Marina™.

 

Ohrabrujuci prelazni rok. Ono sto sam video hajlajce i Hari Poter deluje dosta dobro.

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

problem je sto ivanic tesko da moze biti zamena za marina

ivanic je dobar fudbaler, usudio bih se reci i jako dobra kupovina, ali marin je liga iznad svega u zvezdi

 

koliko je realno da se marin zadrzi ne znam, ali mi iskustvo govori da ovi nasi pilicari i nece pokusati sve u tom smislu, vec ce prihvatiti prvu ponudu iz koje mogu napuniti svoje dzepove

 

mozda precenjujem posto je najsvezije secanje, ali meni se cini da mi od sankcija na ovamo nismo imali fudbalera poput marina

govorim o igrama u samoj zvezdi, ne o karijeri generalno

 

on je covek bukvalno sam igrao na nekim utakmicama lige sampiona

ako postoji i promil sanse da se zadrzi treba ga iskoristi, koliko kosta da kosta

posebno sto sam stekao utisak da mu prija zvezda/beograd i da ce odrzati ovaj nivo ako ostane

 

ako bas mora, neka ga pozajme do leta nekim arapima, kinezima, nek uzme covek neki euro, pa onda opet ls :fantom:

Link to comment

А и Марин је човек емоције па ће да одбије пар милиона долара годишње ако понуде Арапи или Кинези. Вуче га спортски мотив.:fantom:

Мислим да будемо озбиљни, он човек покушава да уновчи што боље последњих пар година каријере. Наравно да ће да запали чим прва озбиљна понуда буде на столу.  А то што је он нас запао...

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

problem je sto ivanic tesko da moze biti zamena za marina

ivanic je dobar fudbaler, usudio bih se reci i jako dobra kupovina, ali marin je liga iznad svega u zvezdi

 

koliko je realno da se marin zadrzi ne znam, ali mi iskustvo govori da ovi nasi pilicari i nece pokusati sve u tom smislu, vec ce prihvatiti prvu ponudu iz koje mogu napuniti svoje dzepove

 

mozda precenjujem posto je najsvezije secanje, ali meni se cini da mi od sankcija na ovamo nismo imali fudbalera poput marina

govorim o igrama u samoj zvezdi, ne o karijeri generalno

 

on je covek bukvalno sam igrao na nekim utakmicama lige sampiona

ako postoji i promil sanse da se zadrzi treba ga iskoristi, koliko kosta da kosta

posebno sto sam stekao utisak da mu prija zvezda/beograd i da ce odrzati ovaj nivo ako ostane

 

ako bas mora, neka ga pozajme do leta nekim arapima, kinezima, nek uzme covek neki euro, pa onda opet ls :fantom:

 

Marin je incident i ne mozemo bazirati transfer politiku na igracima poput njega, niti mozemo nova pojacanja uporedjivati s njim. Koliko ostane neka ostane, kad bude hteo da ide neka ide, mi prosto nismo liga za takve igrace. Verujem da ce ostati da uzme titulu, mozda ostane i za kvalifikacije da pokusamo da se osiguramo nekim ulaskom u grupe kako bismo mogli da servisiramo ovaj jezivo skup tim, sve preko toga bi bila senzacija da ostane.

Link to comment

uglavnom se slazem i deo toga sam i napisao, ono na sta ja ciljam je dolazak ivanica znaci da marin odlazi

to na osnovu izjave marina od pre neki dan, da je stigla odlicna ponuda i da ce ovih dana razgovarati sa rukovodstvom na tu temu i doneti konacnu odluku

a ono cega se plasim je da terza nije ucinio sve da ovaj ostane

naravno, nemam nikakav info (a i tesko da neko sem terzica moze da ima), ali eto glasno razmisljam, a razmisljam tako poucen odlaskom (a i dolascima) nekih drugih igraca

 

jednostavno, zao mi je sto odlazi. kao navijacu to je moje pravo :D 

koliko god ti bio u pravu da mi kao klub, a pogotovo takmicenje koje igramo jednostavno nismo na njegovom nivou

 

opet ocigledno mu prija zvezda, on je posle dugo vremena igrao na najvisem nivou, opet bi na leto imao priliku da izbori nastup u ls

da se ista pitam, kao sto se ne pitam, sve milione od causica i raznih drugih causica bih bio spreman preusmeriti na njegovu platu

mozda ni to ne bi bilo dovoljno, ali ponovo, siguran sam da terza ne razmislja tako, vec kako da deo novca od marinovog transfera zavrsi u njegovom dzepu

 

Link to comment

Звезда не може да испрати милионе долара плате. Шта да учини Терзан? Шта је то све?

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Marin je incident i ne mozemo bazirati transfer politiku na igracima poput njega, niti mozemo nova pojacanja uporedjivati s njim. Koliko ostane neka ostane, kad bude hteo da ide neka ide, mi prosto nismo liga za takve igrace. Verujem da ce ostati da uzme titulu, mozda ostane i za kvalifikacije da pokusamo da se osiguramo nekim ulaskom u grupe kako bismo mogli da servisiramo ovaj jezivo skup tim, sve preko toga bi bila senzacija da ostane.

 

Ne bih rekao da ne mozemo, mozda je upravo Marin neki turning point. Imali smo ponudu na stolu on je imao bogovske uslove i odbili smo sve (uz ogradu ako je verovati novinskim natpisima i zvanicnim saopstenjima kluba). Koja je korist od Marina u Zvezdi na prolece koje ne igramo u Evropi? Mozda da jos malo nabije statistiku i da se zavalja na leto na, potencijalno, vece pare.

Pri tom nijednog trenutka ne ulazim u igracke kvalitete Marina i pretpostavku oko koje smo se svi slozili da je on najbolji igrac koji je igrao kod nas u zadnjih, koliko, 15 godina?!

Link to comment
Marin ako sad ostane, ostace i do kraja kvalifikacija, pa ako opet udjemo u Ligu Sampiona verujem da ce ostati i dalje kod nas.
U onom Terzicevom intervjuu od pre par dana sam i ja ovako shvatio najrealniji scenario, ali i da ipak postoji određena mogućnost da ode (kao i Ben).

Rizik je u smislu da imaju jake plate i teško je servisirati skup tim ako se ne nastavi sa prilivom novca koji grupe donose, ali potencijal da ako se zamisli po pitanju kvalifikovanja ostvare, ujedno će doneti i zainteresove klubove koji će istresti dobre ponude kako za klub, tako i pomenute igrače.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

pretpostavljam da ce azija iz godine u godinu da nudi sve vece pare, pa mozda saceka i narednu zimu ako mu je to ambicija. s druge strane, na leto ce evropljani da sklapaju timove, pa je moguce da ce otici ako stigne ponuda iz nekog dobrog kluba...

Edited by Bright Billy
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

za sad prva dva kola a i to drugo je neizvesno.

A kad/ako prodjemo u trece kolo za LS imamo obezbedjenu LE? Ili plejof za LE?

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...