Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Na adresu nekadašnjeg reprezentativca Nemačke stigla je ponuda iz Katara, koja zvuči burtalno. Trogodišnji ugovor koji bi mu obezbedio zaradu od najmanje deset miliona evra.

To je potvrdio i sjajni vezista u razgovoru sa izveštačima srpskih medija u Beleku.
„Imao sam dogovor da ukoliko dođe neka nenormalna ponuda koja se ne odbija da sednemo i da pričamo. E, takva ponuda je došla. Međutim, klub je odlučio da sam previše bitan za tim. Zasad je tako odlučeno. Sešćemo ovih dana ponovo da razgovaramo. Da vidimo oko novog ugovora ili tog kluba šta će on Zvezdi ponuditii“, rekao je Marin.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

- Sve je to za živog čoveka i to je strašna škola. Ja bih svakog muškarca poslao u CZ (Centralni zatvor) barem nekih mesec dana. Da vidiš kako je kada te zaključaju, kada je čučavac, kada nema svetla, kada je hladno, kada ti kroz ono prozorče ubace malo hleba, paštete i sardinu… Oseti malo život. A ja sam bio spreman na to. Svaki pravi muškarac mora da prođe kroz to da bi sagledao život iz jedne drugačije perspektive i cenio ono što ima. E, kada te zatvore deset dana u samicu, a tamo samo ti i pacovi. Međutim, jesi li muškarac? Jesi li predodređen za velike stvari? Pa, prođi to - opisao je Terzić u velikoj ispovesti za Telegraf.

 

:kecman:

Link to comment
4 hours ago, Sludge Factory said:

:lol:

 

Desetak dana je bilo dovoljno da pokaze da je muskarac. Nekima ni godine ne bi  :fantom:

 

Jos je Njegos pisao da cashu teretane u dnevnoj sobi jos niko ne popi dok je cashom zatvora ne zagrci. Srpska dijalektika.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...