Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Bright Billy said:

rodic i jirka odlicno funkcionisu... 

 

Jirka ce biti jako zajeban igrac, odlicna kupovina. Ludogorec je s te strane potpuno oteran u napadu, bukvalno nista nisu ni pokusavali. Naravno, ne sumnjam da ce u prvenstvu onaj glupavi Simic imati prednost iako je Jirka neuporedivo bolji igrac.

Link to comment

Jirka je stvarno otkrovenje. Videlo se da je dobar jos u Spartaku, ali se sjajno i uklopio i kida decko na pripremama. Mene jos vise raduje Milunovic. I on je kliknuo na prvu i deluje kao da je tu dugo. Cak je dao i gol nogom sa 16m koji je na zalost ponisten zbog ofsajda. 

 

Lepo i sto je Boaci dao gol, mada je i dalje prilicno neprimetan. 

 

Sve u svemu vec sad delujemo prilicno dobro. Jesu priprmeme, ali Ludogorec deluje kao za klasu slabija ekipaa od nas. Mogli smo jos par komada da damo...

 

Jedino mi nije jasno da ne mogu makar malo normalnije sudije da nadju. Bugari se bas primili i poceli da biju bez razloga. Narocito Marselinjo. Udarac Marina u glavu, pa onaj start na Stojkovicu, pa na Ebisiliju... bar 2 od ta 3 su direktni crveni kartoni, a ovaj ni zute nije davao. Ok, prijateljska, ai da je odma zavalio crveni, ne bi ovi bili ovako bahati. Ovako udri...

 

 

 

 

Link to comment

 

"Sa Borjanom je sve dogovoreno i ostaje u Crvenoj zvezdi još četiri i po godine. Ugovor će biti potpisan čim se vratimo u Beograd", rekao je generalni direktor Crvene zvezde novinarima tokom opširnog razgovora u Antaliji, a koji ćete u toku sutrašnjeg dana videti na MONDU.

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

ako ne planiraju da ga ostave za kvalifikacije, onda ne znam koja je poenta ga sad ne pustiti

 

Ako Marin sada ne ode ostace sigurno za kvalifikacije.

Link to comment

Cela poenta je zadrzati sto vise igraca iz prvog tima do kraja kvalifkacija, a posle cemo videti.

 

Ovo za Borjana je sjajna vest, prosto neverovatna imajuci u vidu ko nam vodi klub.

 

Link to comment

to se i ja pitam. kolko vidim uglavnom je amc ili desno krilo. mada kolko tvrdo igra bate, verovatno i njihov centarfor ima defanzivne vestine zadnjeg veznog. al videcemo sta ce biti, na prvu loptu on dolazi da zameni marina ili bena...

 

edit. ako uopste dolazi

Edited by Bright Billy
Link to comment

- Voleo bih da dobijem pasoš Srbije! Dajte mi ga sutra ujutru i ja ću biti najsrećniji čovek! I onda bih promenio ime u - Boćko :hail:  . Bar da imam srpsko ime kada budem odlazio iz ove divne zemlje - poručuje Boaći.

 

- Ćavapi su moj favorit! Obožavam ih. Jedem ih često i uživam u njima. Jedno od najboljih jela koje sam ikada probao - tvrdi Boćko.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...