Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

"...Knjige preporučuje trener fudbalskog kluba "Crvena zvezda" Vladan Milojević.

 

- Ja čitam više duhovne knjige:fantom: - kaže naš sagovornik.

 

''Bez ljubavi nema života'' - Tadej Štrabulović

Nova knjiga o starcu Tadeju još jednom ga pokazuje kao istinskog svedoka pravoslavnog isihastičkog predanja i kao čovek koji je umeo da svojim savremenicima prenese živu reč utehe.

 

''Zemaljski anđeo - nebeski čovek'' - Sveti Nektarije Eginski

Knjiga o čoveku koji je svojim stradanjem na pravdi Boga postao sličan Hristu Bogočoveku i od Njega bio obdaren blagodaću čudotvorstva poput drevnih Svetitelja. Svetom Nektariju Eginskom pripisuje se preko 2000 čuda, pa je jasno zašto ga u pojedinim studijama nazivaju "zemaljski anćeo - nebeski čovek".

 

''Pazi kojeg vuka hraniš'' - Kenan Crnkić

Brilijantne i neobične priče koje se lako pamte i prepričavaju, sjajan početak koji će vas zainteresovati i efektan kraj koji će vas naterati na razmišljanje dugo nakon što završite sa čitanjem samo su neki od razloga zašto ovu knjigu jednostavno nije moguće ispustiti iz ruku."

 

Trk u knjižaru!

Link to comment
4 hours ago, Apollo Creed said:

"...Knjige preporučuje trener fudbalskog kluba "Crvena zvezda" Vladan Milojević.

 

- Ja čitam više duhovne knjige:fantom: - kaže naš sagovornik.

 

''Bez ljubavi nema života'' - Tadej Štrabulović

Nova knjiga o starcu Tadeju još jednom ga pokazuje kao istinskog svedoka pravoslavnog isihastičkog predanja i kao čovek koji je umeo da svojim savremenicima prenese živu reč utehe.

 

''Zemaljski anđeo - nebeski čovek'' - Sveti Nektarije Eginski

Knjiga o čoveku koji je svojim stradanjem na pravdi Boga postao sličan Hristu Bogočoveku i od Njega bio obdaren blagodaću čudotvorstva poput drevnih Svetitelja. Svetom Nektariju Eginskom pripisuje se preko 2000 čuda, pa je jasno zašto ga u pojedinim studijama nazivaju "zemaljski anćeo - nebeski čovek".

 

''Pazi kojeg vuka hraniš'' - Kenan Crnkić

Brilijantne i neobične priče koje se lako pamte i prepričavaju, sjajan početak koji će vas zainteresovati i efektan kraj koji će vas naterati na razmišljanje dugo nakon što završite sa čitanjem samo su neki od razloga zašto ovu knjigu jednostavno nije moguće ispustiti iz ruku."

 

Trk u knjižaru!

Има укуса човек.

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

A šta je fora da se prenose zvanični opisi knjiga, jebem i novinara :isuse:

 

Da ne bi bilo zabune oko toga kakvu pravoslavnu gromadu imamo na klupi.:laugh:

Link to comment
Just now, harper said:

 

Da ne bi bilo zabune oko toga kakvu pravoslavnu gromadu imamo na klupi.:laugh:

Pa iskreno malo mi je ovaj "isihazam" zaparao uši, pa sam guglao ove rečenice i vidio da su zapravo kopipejst sa sajtova knjižara

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa iskreno malo mi je ovaj "isihazam" zaparao uši, pa sam guglao ove rečenice i vidio da su zapravo kopipejst sa sajtova knjižara

 

Naravno. Ni Milojevic kao ni bilo koji drugi normalan covek ne bi bio u stanju da iz sebe izbaci ove grozomorne recenice, koje ne postoje nigde osim u tekstovima srpskih knjizevnih kriticara.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Naravno. Ni Milojevic kao ni bilo koji drugi normalan covek ne bi bio u stanju da iz sebe izbaci ove grozomorne recenice, koje ne postoje nigde osim u tekstovima srpskih knjizevnih kriticara.

Ово нису речи критичара већ стручњака за маркетинг.

Link to comment

nazalost, ove dve seozne su bile incident

sad se vracamo u crnu stvarnost, gde ce najpre terza na leto da kune sudbu kletu sto su nas pokrale sudije i sto smo naleteli na mocnog predstavnika azerbejdzana (koji ulazu 500-600 miliona puta vise od nas u fudbal), a onda ce kroz neko vreme miloje postati crna ovca koja nas je ukanalila (ako covek ne bude dovoljno pametan i ne zapali ranije)

 

 

moguce da mracim, ali me prilicno iziritirala ona prodaja krsticica za kikiriki, jos vise njegova izjava iz koje je jasno da su mu se zgadili ljudi iz kluba, a kao slag na tortu ovi nagovestaji prodaje borjana i degeneka

 

borjan je golman i to golman koji i nema bas zavidan cv, hocu reci, nema trika da za njega uzmemo nekakve ozbiljen pare

a ako je tako, pored onoga kako je branio za ovo vreme u zvezdi, jedini razlog da ga zvezda proda je ako on insistira da ode do te mere da odbija da brani vise ikad za zvezdu

 

a degenek je u zvezdi tek 6 meseci. i neko je napisao kako je privilegija da ga gledamo u zvezdi. na neki nacin jeste u smislu da je kvalitetan fudbaler, koji ima potencijala da zalici na belodedica (naglasavam zalici). ali ne, nikako nije privilegija u smislu da je on kvalitetom daleko iznad zvezde, a ovde se obreo da "ispuni decacke snove" jbt, covek je dosao iz jbn japanske lige, iz jokohame. tamo igrao za cini mi se 200k godisnje

ima 24 godine, ovo mu je prvo ucesce u ls, do sad iza sebe ima jednu sezonu druge bundes lige i godinu i nesto mocne japanske lige

njemu cena moze samo da raste, pogotovo sto je reprezentativac australije

 

pricu da smo prinudjeni da ga prodajemo posle igranja ls i desetina miliona koje su se slile u klub, verovatno ne mogu da prodaju ni na rsb onim zilotima od 15 godina

ulazimo izgleda u onu fazu kao komsije nam, uskoro ce i terza objasnjavati kako je igranje lige sampiona zapravo ogroman udarac na budzet kluba

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...