Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

15 minutes ago, harper said:

Nije se ni klub pretrgao da ga zadrzi. Ova poslednja ponuda od 500 hiljada + bonusi kojom mashu po medijima da bi pokazali koliko je igrac alav na pare dosla je tek kada se Krle vec dogovorio sa AEK-om, inace su prethodne ponude bile prilicno nize. S obzirom na to da Causic takodje ima skoro 500 hiljada po sezoni (a platili smo ga milion, docim je Krsticic dosao kao slobodan igrac), ne bi me zacudilo da je Krsticic sve te manje ponude doziveo kao licnu uvredu. I mi svi vidimo kolika je razlika u kvalitetu, vide to i igraci mnogo bolje od nas.

 

Laž, kada me već vučeš za jezik. Ponuda je ista već mesecima i njemu i Stojkoviću i Saviću.

Što se tiče odnosa plate Čaušića (420.000) i Krstičića, razlika je i u tome kada su došli u Zvezdu. Krstičićevih 300.000 je pre godinu dana bila podjednako visoka plata za Zvezdine standarde, baš kao što je i Čaušićeva nakon ulaska u LŠ.

 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sinoć bilo na areni da krlo™ uzima u bezveznom aek-u 2,3 miliona za 3 godina. Zvezda je glat mogla da mu ponudi bar toliko, ne znam zašto nije. On je bio srce i duša tima, jeste malo pao ove sezone, ali harper je opisao zašto je bilo tako. Steta, takvog igrača neće opet lako naći

Link to comment
48 minutes ago, Nemanja Posrbica said:

 

Laž, kada me već vučeš za jezik. Ponuda je ista već mesecima i njemu i Stojkoviću i Saviću.

Što se tiče odnosa plate Čaušića (420.000) i Krstičića, razlika je i u tome kada su došli u Zvezdu. Krstičićevih 300.000 je pre godinu dana bila podjednako visoka plata za Zvezdine standarde, baš kao što je i Čaušićeva nakon ulaska u LŠ.

 

 

 

Mali, rekao sam ti da cutis kad vec nemas pojma gde si supalj a ti me jos nazivas lazovom. Dakle, ponovicu, cuti i ne sviraj kurcu, to sto ti cujes na istoku i na RSB-u od sebi slicnih tracara nije nista drugo do navijacka trac rubrika i savrseno je irelevantno. Krsticicu se ponuda kretala od 350.000 do ovih poslednjih 500.000 + bonusi otkako su pre nekoliko meseci poceli da razgovaraju o produzenju ugovora.

 

Ali, Krsticicevih 300.000 je isto sto i Causicevih 420.000 jer su se promenili standardi u Zvezdi.:laugh: Jebo te, dokle cete da idete u odbrani Terzica da mi je samo znati. Causic nije dosao za 420.000 + bonusi vec za milion i 420.000 + bonusi. To je skoro 5 puta vise od toga koliko je placeno za Krsticica. A ucinak obojice smo svi videli.

Edited by harper
Link to comment
41 minutes ago, Nikodije said:

Sinoć bilo na areni da krlo™ uzima u bezveznom aek-u 2,3 miliona za 3 godina. Zvezda je glat mogla da mu ponudi bar toliko, ne znam zašto nije. On je bio srce i duša tima, jeste malo pao ove sezone, ali harper je opisao zašto je bilo tako. Steta, takvog igrača neće opet lako naći

 

Zato sto od Krsticica ne dobijaju nista jer je on po postojecem ugovoru imao fiksnu otkupnu klazulu u ugovoru. Sa stanovista Terzica Krsticic je cist trosak koji ne moze da se naplati prodajom.

Link to comment

a letos je grobarski brat Željko Pantić uzimao baš primer AEKa kako se može ući u CL i sportski, sa skromnim budžetom, a ne bahato kao Zvezda :happy: citirajući njihovog tadašnjeg sportskog direktora  Matijaševića da su bili zainteresovani za nekog našeg igrača, ali nisu mogli da pariraju našoj ponudi, jer oni rade na tržišnim principima sa ograničenim budžetom.. možda baš oko Krstičića

 

i onda AEK reaguje tržišno, otpusti Matijaševića i plati koliko treba za Krstičića

Link to comment

hmm, yanimljivo, pominje dostojanstvo

dakle nekih yajebancija na relaciji klub )terza-krsticic je ocigledno bilo

 

kako god, odigrao je odlicno, posebno proslu sezonu i hvala mu na tome

siguran sam da ce i u nastavku karijere imati sta pokazati

Link to comment

Terzić je najavio da u zimskom prelaznom roku neće biti "bombi", poput letošnjih sa Marinom i Boaćijem.

- Ne verujem, a nema ni potrebe. Na svakoj poziciji imamo po dva izvanredna rešenja i skoro tri kompletna tima. Ako dovedemo tu "bombu" ne znamo gde ćemo da je stavimo. Igrački fond nam je ogroman, bio je neophodan za jesenji deo takmičenja. Zato će sada biti više odlazaka nego dolazaka. Jesenas smo odigrali čak 37 mečeva. Na proleće samo 16, plus četiri u Kupu Srbije.

Trojica novajlija su stigla, a od angažovanja Marka Ivanića i Milana Gajića ove zime neće biti ništa.

- Ne verujem da ćemo ikog više dovoditi u ovom prelaznom roku. Ivanić nije u kombinaciji, Gajić bi nam bio treći desni bek, imamo Stojkovića i Gobeljića. O Gaji mislim sve najbolje, ali prosto nemamo ih gde. Već smo doveli Milunovića, Jirku i Vulića. I Slovak Jirka dolazi na prozivku, a pošto prelazni rok traje do 31. januara možda ga ponovo damo negde na pozajmicu. Realno, ne treba nam više od 20 do 22 igrača, plus golmani.

Generalni direktor crveno-belih je otkrio i ko je najbliži odlasku.

- Prelazni rok počinje 1. januara. Nenad Krstičić je otišao u AEK, imamo razgovore oko odlazaka Vujadina Savića i Miloša Degeneka. Milanu Rodiću ugovor traje do 2021, ako stigne ponuda razmatraćemo je, pogotovo što imamo Aleksu Terzića koji je sazreo da dobije šansu.

Oni najbolji još nisu na prodaju.

- Ben i Marin su najtraženiji, ali su mnogo potrebni Crvenoj zvezdi. Ne bih govorio o klubovima i ciframa, da ne poremetimo našu poziciju na tržištu.

sp-terza-mv.jpg

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:768371-SA-DVE-KRUNE-IDEMO-U-EVROPU-Zvezdan-Terzic-za-Novosti-o-planovima-Zvezde-za-2019

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...