Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

inace, zvezda je iz dana u dan sve jaca. trenutno 772k na fb i 216k na instagramu. a sam pavkov, sa nekim svojim opskurnim profilom na instagramu, posle liverpula nahvatao preko 41k pratilaca :D

Edited by Bright Billy
Link to comment
3 minutes ago, čekmeže said:

Sa spiska izostavi i Muje svih nacionalnosti, pogotovu iz Zenice.

meni kazes?

 

ma jok, bliski smo mi jako i prirodna je ta teznja

 

uostalom, pogledaj kosarku, tamo odavno imamo "zenicane" u klubu

 

a ako mislis na stav "najvernijih", nisam se doticao i ko ih jebe

ja pisem o onome sta klub zvanicno treba da radi

Link to comment
47 minutes ago, John Coltrane said:

Ali ko prati Nevena Subotica jbt? Ludaci iz St.Etjena :fantom:

 

Ja ga pratim, dobar lik, veoma socijalan, dok normalni fudbaleri tokom leta idu na jahte i bahame sa svojim modelsicama, Neven ide po Africi kopa i donira bunare, npr...

 

Pored toga je skoro pa idol BVB, uzeo dve titule  (jesi li video kako ga je jug izpratio u zadnjoj njegovoj utakmici) i sada ga verovatno i prate neki iz St.Etjena, lol

 

Potajno sam se nadao da ce posle BVB-a kao Marin ili Borjan zalutati kod nas, jer ipak je on nas covek, jelte :fantom:

Edited by assignment
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ne znam za tu akademiju i generalno australiju/novi zeland

ali zvezda nema ama bas nikakav razlog da se svede samo na srbiju/srbe

na stranu sto to nema veze sa njenom tradicijom i na stranu sto je suludo brojati  krvna zrnca fudbalera, to pre svega ekonomski/poslovno nije dobro

najjednostavnije srba ima do 10 miliona

 

 

Ne verujem da iko broji krvna zrnca, niko ne diskriminiše, talenat je talenat ma odakle god on bio. Ja samo kažem da roditelji ili deca našeg porekla češće izaberu Zvezdu, nego neki drugi klub, i to je normalno.

Link to comment
57 minutes ago, pbg12345 said:

pa nisam ni odgovarao(osporavao) na neki tvoj post

 

mada, ja sam iz tvog izlaganja shvatio da insistiras na srbima

Потпуно невероватно. Ја рекох да треба да имамо као српску децу из Дијаспоре увек скаутирану (  разлоге сам објаснио, а објаснио и Драганче), да скаутирамо децу из Титостана, па децу из Источне и Средње Јевропе.  Да се ми ту укртимо, а не да доводимо играче из Јужне Америке и Африке преко клипова и да се уздамо у срећу да ли ће да упали. Или доведемо малог Аруха, он као да је мученик спуштен на Месец, сам, уплашен изгубљен...и онда га вратиш...

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

meni kazes?

 

ma jok, bliski smo mi jako i prirodna je ta teznja

 

uostalom, pogledaj kosarku, tamo odavno imamo "zenicane" u klubu

 

a ako mislis na stav "najvernijih", nisam se doticao i ko ih jebe

ja pisem o onome sta klub zvanicno treba da radi

Šta treba znamo svi, samo kažem šta je realnost, videli smo kako je Omić prošao u KKu. A najvernije ne znam ko će da jebe, čak je i Svemogući priznao da sa njima ne može da izađe na kraj. 

Link to comment
18 minutes ago, porucnik vasic said:

Потпуно невероватно. Ја рекох да треба да имамо као српску децу из Дијаспоре увек скаутирану (  разлоге сам објаснио, а објаснио и Драганче), да скаутирамо децу из Титостана, па децу из Источне и Средње Јевропе.  Да се ми ту укртимо, а не да доводимо играче из Јужне Америке и Африке преко клипова и да се уздамо у срећу да ли ће да упали. Или доведемо малог Аруха, он као да је мученик спуштен на Месец, сам, уплашен изгубљен...и онда га вратиш...

Zašto skautirati decu iz Evrope a ne iz Afrike? Nema se para za avionsku kartu? Afrika je n puta veći rezervoar talenata, uz to su jeftiniji. Vama je jedan od glavnih igrača sa Komorskih ostrva, ffs.

Link to comment

ma nista on nije priznao, nego im se ulizivao, a javnost pripremio sa "drzava je nemocna"

najbolje da je drzava nemocna pred par iljada (a sustinski par desetina) huligana

 

to je njegova vojska i dok mu je potrebna bice tako

 

oni prethodni istina jesu bili nesto nemocniji (mada su i on mogli to resiti, doduse nesto teze, samo jbg treba imati muda, a pre svega volje za tako nesto), ali to apsolutno nije opravdanje

 

sta je bio veci problem: nastup nekog bosnjaka za kk/fk ili gej parada? pa ovo drugo je postalo drzavni problem broj 1

kakvo kosovo, ekonomija, eu, pcike materine, gej parada kao maltene jedini problem srbije i srba

i hop, eto je gej parada, bez da ikom fali dlaka sa glave

 

daleko od toga da je to reseno na dobar nacin (jer sustinski je samo sminka), ali je lep primer da se problem huligana moze resiti bez iole muke ako postoji zelja vlasti da se problem resi

Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Koliko vidim ne govori o skautiranju dece nego dovođenju igrača iz Afrike i J. Amerike. 

 

 

Potato, potejto što bi reko Meazza.

Link to comment
26 minutes ago, porucnik vasic said:

Потпуно невероватно. Ја рекох да треба да имамо као српску децу из Дијаспоре увек скаутирану (  разлоге сам објаснио, а објаснио и Драганче), да скаутирамо децу из Титостана, па децу из Источне и Средње Јевропе.  Да се ми ту укртимо, а не да доводимо играче из Јужне Америке и Африке преко клипова и да се уздамо у срећу да ли ће да упали. Или доведемо малог Аруха, он као да је мученик спуштен на Месец, сам, уплашен изгубљен...и онда га вратиш...

ok, onda se slazemo

u prvom postu si "napisao oni su srbi, to treba da bude model naseg poslovanja"

treba da bude, jedan od, ne iskljucivi ili prvenstveni (kako sam te do malopre razumeo)

 

i jbg, kad stalno pominjes srbe, evropu zoves jevropom, a sfrj titostanom, tesko je a tvoje postove ne citati nacionalnim kljucem

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...