Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

51 minutes ago, copkillah said:

 

malo je jajarski da vadiš to iz konteksta, kada je to u tom momentu bio banter sa Prslinom

 

Jedino jajarski je tvoj recnik koji si upotrebio. Cuj vadjenje iz konteksta.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Jedino jajarski je tvoj recnik koji si upotrebio. Cuj vadjenje iz konteksta.

 

ništa, idi lepo na topic, pročitaj sve šta je Prslin pisao i kako je ta zajebancija tekla, dok šumar nije došao i rasterao sve kućama

 

mislim okej, ništa lično ali poznato je da nisi baš neko sa jakim smislom za humor pa i ne očekujem da ti sve ono bude blisko, ali sve je to bio jedan običan banter

 

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

ništa, idi lepo na topic, pročitaj sve šta je Prslin pisao i kako je ta zajebancija tekla, dok šumar nije došao i rasterao sve kućama

 

mislim okej, ništa lično ali poznato je da nisi baš neko sa jakim smislom za humor pa i ne očekujem da ti sve ono bude blisko, ali sve je to bio jedan običan banter

 

 

 

Gospodin Banter licno. 

 

Kako mislis da mi je zapala za oko tvoja opaska ako nisam citao? Uostalom i sam sam ucestvovao kasnije u istoj, to sto si ti napisao, a meni pripisujes da sam istrgao iz konteksta, je ono sto stvarno mislis i ne vidim potrebu da se toga stidis.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Gospodin Banter licno. 

 

Kako mislis da mi je zapala za oko tvoja opaska ako nisam citao? Uostalom i sam sam ucestvovao kasnije u istoj, to sto si ti napisao, a meni pripisujes da sam istrgao iz konteksta, je ono sto stvarno mislis i ne vidim potrebu da se toga stidis.

 

dobro™

 

nisam ni očekivao da skontaš

 

Link to comment
52 minutes ago, 189- said:

ali ovi sto su otisli na aerodrom da docekaju igrace liverpoola i pevaju :lol::lol::lol:

mukice..

anyway, na stranu mimi oro™, svi zaboravljaju da je shakiri imao zastavu kosova na kopacki, sto samo po sebi povlaci malo jacu suspenziju, no za to nie dobio ni 5 peninga :coffee:

Link to comment

Kapije se sutra otvaraju u 16h, bice defile igraca koji su igrali cuveni dvomec 1973 godine. Navodno ce biti mnogo ozbiljniji pretres, ako se ono protiv Napolija moglo nazvati pretresom uopste.

 

Dobra stvar sto je termin 19h i sto se izbegava BG guzva, da je u 21, kao protiv PSG, bila bi umetnost preci Gazelu i doci do stadiona, ovako posle posla, lagano parkiranje i ulazak bez cimanja.

 

Svaki rezultat bolji od onog iz Engleske je uspeh.

Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Kapije se sutra otvaraju u 16h, bice defile igraca koji su igrali cuveni dvomec 1973 godine. Navodno ce biti mnogo ozbiljniji pretres, ako se ono protiv Napolija moglo nazvati pretresom uopste.

 

Dobra stvar sto je termin 19h i sto se izbegava BG guzva, da je u 21, kao protiv PSG, bila bi umetnost preci Gazelu i doci do stadiona, ovako posle posla, lagano parkiranje i ulazak bez cimanja.

 

Svaki rezultat bolji od neresenog je uspeh.

 

Ispravio

Edited by dragance
Link to comment
55 minutes ago, Shaq said:

mukice..

anyway, na stranu mimi oro™, svi zaboravljaju da je shakiri imao zastavu kosova na kopacki, sto samo po sebi povlaci malo jacu suspenziju, no za to nie dobio ni 5 peninga :coffee:

Pa ima i Marko Arnautovic srpski (i austrijski) barjak na kopackama, pa ga niko ne kaznjava.  Meni ne smetaju Markovi barjaci, ali me nerviraju Sacirijevi, verovatno zato sto sam prvo- a ne drugo-Srbijanac.  Ipak, kada se gurnu na starnu barjaci i orlovi, Saciri je prilicno dobar igrac i mi u Srbiji trenutno nemamo tako kvalitetnog napdaca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...