Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Jozef K. said:

Odlično. Španci znaju fudbal. Neće kao ono švapsko đubre da pusti mesarenje Fabijana i drugova.

 

+1

 

Zastitice nase umjetnike sa loptom Causica i Jovicica. :fantom:

Link to comment

Shaqiri ne putuje. Po meni glupa odluka. Ne mislim da bi mu se ista desilo, štaviše, s obzirom da nam nova kazna visi nad glavom sumnjam da bi dobio išta više od zvižduka.

Kako god, dobijamo ove pozere

Link to comment

Idemo u fantastičan grad Beograd. Idemo tamo kao fudbalski tim da igramo fudbal“, pojašnjava Klop i nastavlja.
Čitali smo i slušali o spekulacijama i govorima kakav bi to doček bio za Šaka i bez obzira na to što nemamo pojma šta bi se desilo, želimo da u Beograd idemo 100 odsto koncetrisani samo na fudbal i da ne mislimo o ničemu drugom. Mi smo fudbalski klub Liverpul. Veliki klub. Fudbalski tim. I ne šaljemo nikakve druge poruke osim fudbalskih. Nikakve političke poruke, apsolutno. Vreme je da se koncetrišemo na fudbalsku igru, da se oslobodimo svega drugog“.

 

Poštujemo našeg domaćina i ne žellimo da nas nešto ometa. Ovo je važna fudbalska utakmica. I ipak je samo fudbal. I zato, Šak ne ide, razume to i prihvata. Šak je naš igrač, volimo ga i igraće mnogo puta za nas. Ali ne u utorak“.

Još malo o Beogradu i Srbiji.
Od prijatelja i kolega koji su već bili, čuo sam toliko neverovatnih stvari o Beogradu, o Srbiji kao zemlji. Zato sada jedva čekam da odvedem Liverpul tamo na jednu veliku utakmicu“, rekao je Klop.

 

Dobro je sto ne dolazi, odlozili smo kaznu izbacivanja iz Evrope na neko vreme.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...