Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma koji pritisak, takva stvar ne bi smela da utiče na bilo koga. Je l je profesionalac? Jeste. Je l zna šta sme i šta ne sme? Zna. 

 

Ako se klub plaši neke njegove reakcije, to je opet fejl kluba. Jedino što mogu da razumem je da je on lično Klopu rekao da je pametnije da ne ide i da je ovaj to prihvatio, ali ako je klub procenio da je tako bolje, to je po meni greška.

 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

Ma koji pritisak, takva stvar ne bi smela da utiče na bilo koga. Je l je profesionalac? Jeste. Je l zna šta sme i šta ne sme? Zna. 

bez obzira na profesionalizam fokus bi bio na njemu, a ne na utakmici. očito nisu želeli da gledaju u pasulj kako će takav pritisak uticati na tim, pritisak sa kojim nisu suočeni 

 

odluka je pametna po liverpul, a to je klopu jedino bitno

Link to comment
45 minutes ago, copkillah said:

Po meni je ovo loša slika i za Liverpul i za Srbiju i za CZ. Svi su tu fejlovali. To o čemu ti pričaš draganče je podilaženje ološu,

 

 

Uvukli ste nas kao klub nepotrebno u ovu pricu jer nikakav pritisak Zvezde na Liverpul niti je postojao niti je moguc. 

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Uvukli ste nas kao klub nepotrebno u ovu pricu jer nikakav pritisak Zvezde na Liverpul niti je postojao niti je moguc. 

 

Hajde malo da se pravimo ludi.

 

Link to comment
Po meni je ovo loša slika i za Liverpul i za Srbiju i za CZ. Svi su tu fejlovali. To o čemu ti pričaš draganče je podilaženje ološu,

 

Potpis.

 

Jedino ako imaju neka operativna saznanja™ da se nešto konkretno spremalo. Ovako, stvarno ružno i glupo.

 

A kad je mogao Partizan sa Skenderbegom bez problema, moglo je i ovo. Mislim da se ljudi dovoljno plaše nove kazne uefa da bi sve bilo mirno

 

Link to comment
8 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Potpis.

 

Jedino ako imaju neka operativna saznanja da se nešto konkretno spremalo. Ovako, stvarno ružno i glupo.

 

A kad je mogao Partizan sa Skenderbegom bez problema, moglo je i ovo. Mislim da se ljudi dovoljno plaše nove kazne uefa da bi sve bilo mirno

 

 

Pazi, Šaćiri i Skenderbeg nisu isto, ovaj je direktno provocirao i kapiram da bi to sve bilo dodatno naelektrisano, ali kao da se nismo nagledali da ceo stadion zviždi jednom igraču kada dobije loptu. Ne mislim da bi bilo nekih sranja i ne mislim da bi on pokazivao nekog orla ako bi dao gol. Što se tiče ovoga da se ljudi plaše kazne, mislim da ih to ne bi sprečilo da prave sranje ako požele. Ali stvarno ne verujem da bi bilo, jer kolika god on dileja bio (kao što jeste), orla ne bi pokazivao u slučaju gola jer zna da bi ozbiljno najebao u svom klubu. Psovali bi ga i vređali i to je to. 

Link to comment

Ne znam, meni je u neku ruku bolje što Šaćiri ne dolazi, pošto bi se nepotrebno fokus javnosti (makar kod nas) preneo na njega, umesto na "praznik fudbala"...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...