Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, los borrachos said:

Nikakve veze, jer smo, uopste u prva tri kola kvalifikacija, mi bili tim koji napada dok su Trnava i ostali igrali bunker. Ne znam kakva Trnava ti se prividja i kakva srdzba je usla u tebe veceras, jer ne vidim da nesto ljudi ovde skacu od srece na vidjeno vec se prilicno realno komentarise.

A koliko Milojevic nema pojma sta ce sa timom, ne znam, ne deluje mi tako, naprotiv. Ono sto znam je da raspojasana banda ne bi prosla cetiri kola kvalifikacija i usla u LS, bila stoprocentna u prvenstvu i remizirala sa drugim timom po kvalitetu u Italiji. 

 

Trnava igrala bunker? Pogledaj ti te utakmice ponovo, ljudi su nas jebavali visokim presingom kao sansku kozu.

 

Igrali smo kao picke, izvukli bod, u cemu je problem to reci. Neko je time zadovoljan, neko nije. Ja nisam. Narocito nisam zadovoljan time sto igracki kvalitet i trud u Zvezdi ocigledno nisu presudni da bi se uslo u tim.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Nikodije said:

Lik ima ebisilija, a igra mu jovicic. Fuj. Verovatno žali što se odrekao milića za lš, baš bi mu dobro legao umesto marina.

 

Ma, sada je vec ocigledno da neki igraci moraju da igraju, zato sam toliko popizdeo. Terzic ocigledno vidi ovu Ligu Sampiona kao priliku da promovise neke igrace i uzme kintu.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ma, sada je vec ocigledno da neki igraci moraju da igraju, zato sam toliko popizdeo. Terzic ocigledno vidi ovu Ligu Sampiona kao priliku da promovise neke igrace i uzme kintu.

 

To već ne znam, a ne bi me čudilo da je istina zapravo jednostavnija, i da miloe bolje zna šta će sa jovičićem nego sa ebisilijem ili kafuom. Kao zvezda nikad bolja, a mene bole oči od ove zvezde. Rapsodije protiv radnika i sličnih ne računam. 

Link to comment

Mozda se izostanak Stoiljkovica i Kafua iz protokola moze objasniti time sto su na pozajmici i nece se Zvezdan najesti leba od njih? Htedoh staviti u prethodni post, ali istekao edit. 

Link to comment
8 minutes ago, Plajvi said:

Mislim da je greska da igraju 3 zadnja vezna i 2 krila koja to u pravom smislu reci i nisu, ali jbg. 

@harper, na koga mislis? Causic?

 

Causic i Simic su ocigledno dosli da bi igrali, nema drugog objasnjenja za to sto igraju pre Kafua i Ebesilia. Prevelika je razlika u kvalitetu. Mi pricamo o tome kako nemamo kvalitet i iskustvo za ovakve utakmice a ne igraju nam dva igraca (medju retkima u celom timu) koji su prosle godine igrali LS protiv veoma jakih timova, nekih koji su jaci od Napolija. Umesto toga nam igraju vedete Zemuna, Vojvodine i nekih ruskih vukojebina za koje nismo ni culi dok nam iz njih nisu dosli neki igraci.

Link to comment

Da smo se nadigravali sa njima popili bi pet komada. Bod je apsolutno jedino što smo mogli da izvučemo iz ove utakmice i Miloje je zajedno sa igračima u tome uspeo, ostaje samo čestitati. Razlika u individualnom kvalitetu, tehnici, znanju igrača je nemerljiva i ne postoji taj segment igre u kome možemo da tražimo prednost i kao nadamo se nekom rezultatu, to je smešno.

Nismo igrali ko pičke već na jedini način na koji smo mogli protiv 10x jačeg i boljeg protivnika.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Da smo se nadigravali sa njima popili bi pet komada. Bod je apsolutno jedino što smo mogli da izvučemo iz ove utakmice i Miloje je zajedno sa igračima u tome uspeo, ostaje samo čestitati. Razlika u individualnom kvalitetu, tehnici, znanju igrača je nemerljiva i ne postoji taj segment igre u kome možemo da tražimo prednost i kao nadamo se nekom rezultatu, to je smešno.

Nismo igrali ko pičke već na jedini način na koji smo mogli protiv 10x jačeg i boljeg protivnika.

Hawaii Mate 10 Pro
 

 

Lol, daš im dva najbolja igrača fore, a onda kažeš "jbg ne može drugačije, mnogo su bolji". Pa da su igrali ebisilio i kafu možda ne bi bili toliko bolji. I ne radi se tu o nadigravanju™, već o igranju, a mi večeras nismo izašli da igramo, a možda smo mogli da nešto odigramo da smo koristili dva najbolja igrača. Ne znam, baš mučan utisak mi je ostao. Valjda je harper u pravu kad kaže da ova neka drveta sada treba prodati, pa se guraju čak i u ovakve utakmice, po cenu da se prevari 50 hiljada ljudi koji su puni hajpa došli na utakmicu. A tamo ih onda dočekaju jovičić i simić umesto ebisilija i kafua. Da sam bio na utakmici tražio bih pare nazad zbog prevare

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni i dalje nije jasno zasto su doveli coveka za milion eura. Sta, kao prodace ga za 4? Nije cak ni mlad. Jedini put sam ga danas video u kontaktu s loptom kad je ispucao nazad Napoliju posle prekida kad se Boaci povredio. :laugh: 

Ne mogu ni da skontam da li je odigrao dobro jer su 70% vremena svi stajali na 30 m od naseg gola, osim Boacija koji je bio skoro na centru. Mozda cemo igrati lepse i slobodnije u gostima, s manjim pritiskom, verujem da apsolutno niko od nas ne ocekuje niti 1 bod s tih putesestvija. :D Ako mislimo da damo makar jedan gol iz igre ovde u grupi, neko mora da igra Kangu. 

Prosle godine smo protiv BATE-a ovde odigrali kurton utakmicu takodje u prvom kolu, imali smo period dobre igre od jedno 10 minuta kad smo i dali gol, ali ostatak tekme je bila totalna bulja i impresioniranost. 

Pomesana su mi osecanja, slicno kao s reprezentacijom Muslinovom, sranje je biti ovako nadigran, ali je jos vece sranje igrati egal i primiti gol u 95' iz penala ili pogoditi 3 stative i izgubiti/ispasti, jbg sta da se radi. Mnogo nas kenja ove sezone i kapiram da se blizi neizbezno - neko ce nas pocepati k'o siroma gibanicu i bicemo apsolutno srecni posle toga sa svakih ovakvih 0-0 i 2-2. :D

Link to comment
16 minutes ago, Mil@n said:

Da smo se nadigravali sa njima popili bi pet komada. Bod je apsolutno jedino što smo mogli da izvučemo iz ove utakmice i Miloje je zajedno sa igračima u tome uspeo, ostaje samo čestitati. Razlika u individualnom kvalitetu, tehnici, znanju igrača je nemerljiva i ne postoji taj segment igre u kome možemo da tražimo prednost i kao nadamo se nekom rezultatu, to je smešno.

Nismo igrali ko pičke već na jedini način na koji smo mogli protiv 10x jačeg i boljeg protivnika.

Hawaii Mate 10 Pro
 

 

Mi smo mogli da igramo isto ali sa boljim igracima na nekim pozicijama. Ili mozda neko misli da Simic i Causic mogu bolje da istrce utakmicu od Kafua i Ebesilija.

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

 

Ne znam koju si utakmicu gledao, Stojković je igrao kao car celu. Tačno sam znao da će ga barem neko ispljuvati kada igra možda i utakmicu života. Ako ja serem eno Stankovića koji valjda malo bolje zna pa ne može da nahvali njega kao ni poslednju liniju. 

 

 

Nije dovoljno gledati, treba nešto i videti, a za to ti oči nisu najvažnije,

Link to comment

Што се тиче Звездине игре у транзицији из фазе одбране у фазу напада, много боље је изгледало кад би играчи након одузете лопте на својој половини стали, направили корак два и повукли лопту. Више опција се појављивало за пас. Покушаји брзог додавања (паничног ослобађања од лопте) су били погубни.

Edited by dekki
Link to comment

Sudar dva svijeta. CZ je izgledala dobro u smislu da su parirali trkački i da se nisu panično branili. Jednostavno, odabrali su taktiku koja je jedina mogla donijet rezultat. Da se samo malo otvorila, gurnula obranu na 30 metara i pokušala parirat u sredini, uslijeio bi masakr.

 

Ovako su baš bili čvrsti i dosadni, pa nije ni Napoli mogao baš kako je htio. Bilo ej tu šansi, ali opet nije bilo previše zicera. Jedan, koliko sam vidio. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...