Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Jozef K. said:

Kažu navijači kluba koji vodi Tončev, a trenira Lalatović.

:D

 

ali bukvalno

osakatili pola lige prosle sezone

nema kluba koji nije kukako na status u utakmicama sa njima

 

inace, ultraboban je banovan, dzaba mu odgovarate

 

 

nego, jel izbacio neko od "insajdera" sastav?

da makar znamo ko nece poceti :fantom:

 

 

Link to comment
23 minutes ago, Real sa Nišave said:

Daće Bog da prođete, da barem tu budete nadmireni, inače kreće ludilo, sakaćenje i spinovanje u domaćem prvenstvu koji ste inače sa bratom blizancem vec obezvredili celokupnim ponasanjem uprava i navijača zadnjih godina. 

 

:lol:

Link to comment
[emoji3]
 
ali bukvalno
osakatili pola lige prosle sezone
nema kluba koji nije kukako na status u utakmicama sa njima
 
inace, ultraboban je banovan, dzaba mu odgovarate
 
 
nego, jel izbacio neko od "insajdera" sastav?
da makar znamo ko nece poceti :fantom:
 
 
Ma da. Mislim uvek sam za neku dobru vanbg priču ako se uopšte pojavi, ali ovo sa njima je dno.

LM, neka bude kao sa Grashopersom 1990.
Link to comment
2 minutes ago, FPLS said:

Jovancic umesto Jovicica, ostalo standardno, kao u prvom mecu. 

pa to sam i ja tipovao pre par strana, pa me uveravali da nema nista od toga

verujem da ce neke promene u nesto ofanzivniju postavku biti, a ta je prvi pik

Link to comment
6 hours ago, Real sa Nišave said:

Previse ste nadobudni, a nemate nikakvo utemeljenje osim sile i politicke odluke.

Vrlo brzo ce te niz vodu, bas zato sto ste umislili da ste centar sveta i da se oko vas okrece zemljina osa.

 

 

 

Naravno da imamo utemeljenje u odlicnom i veoma dubokom rosteru. Niti smo umislili da smo centar sveta ni da se oko nas okrece zemljina osa ali vise nego ocigledno imamo najbolji tim, najboljeg trenera i ubedljivi smo favoriti za osvajanje lige. To sto ste vi posle cetvrt veka malo digli glavu i dokopali se Evrope je lepo, kvalitetan i dobro organizovan Radnicki je itekako potreban srpskom fudbalu. Nesreca je samo sto relativan uspeh Radnickog (ja mislim da to moze i bolje, zato "relativan") sa sobom donosi i buckuris sastavljen od ambicioznih provincijskih djilkosa i bezumnih lokal-patriota koji su na vi sa realnoscu. Lokal-patriota iz one nepismene kategorije koji kukaju kako se Beograd favorizuje i pljacka na ustrb Nisa a onda naprave bilbord "Stop beogradizaciji Nisa".:laugh:

 

Zatvarali su nama stadion i gasili kurvu i mnogo jaci "igraci" od vas pa se kurva nije ugasila i stadion je, hvala Bogu, ziv, zdrav i oronuo. Necemo mi "brzo pod vodu" jer nam tako prorice nekakav palanacki vidovnjak koji je konacno doziveo da vidi prvu evropsku sezonu svog kluba, nekoliko godina posle Jagodine.

Edited by harper
Link to comment
47 minutes ago, Real sa Nišave said:

Daće Bog da prođete, da barem tu budete nadmireni, inače kreće ludilo, sakaćenje i spinovanje u domaćem prvenstvu koji ste inače sa bratom blizancem vec obezvredili celokupnim ponasanjem uprava i navijača zadnjih godina. 

Simpaticno bi bilo da znas pravila, pa ako kojim slucajem ispadnemo od Spartaka, igramo sa pobednikom Olimpija - Helsinki... tako da ces patiti jos 2 nedelje najmanje.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Simpaticno bi bilo da znas pravila, pa ako kojim slucajem ispadnemo od Spartaka, igramo sa pobednikom Olimpija - Helsinki... tako da ces patiti jos 2 nedelje najmanje.

najveca ce patnja biti, ako se plasiramo u CL, onda ce nis i svi ostali gradovi da gore u proslavama uspeha :D

Link to comment

Samo opusteno.... :D

 

Sve ce se videti na terenu,. Ako ozbiljno i agresivno pristupimo mecu, rezultat nece izostati. Ako krenemo kao u prvoj u takmici, ispascemo sigurno.

 

 

Link to comment

ne vidim svrhu da Jovančić menja Jovičića, ako već ne igra Jovičić jer nema potrebe za toliko defanzivnim igračem pošto se se ne očekuje ofanziva Trnave, onda neka igra neko kreativniji, tj Simić ili Meleg

Link to comment

Simic i Meleg nemaju iskustva za ovakve utakmice, mogu pola sata, ali celu tesko.  Bolje da budu spremni za drugo poluvreme. Mislim da je ideja sa Jovancicem to sto je dobar u defanzivi, ali ima i dozu kreacije koja fali Jovicicu. U prvoj su pustili Jovicica da organizuje igru, pa smo bili jalovi do bola. Posle je SImic malo uneo zivosti, ali mislim da je njegov problem sto se on pojavi na utakmici, ima 3-4 odlicna poteza pa nestane.

 

Real... pricam o pravilima UEFA, a ne JSL... to je valjda jasno, o tome si poceo da trolujes... Prati makar svoju trol putanju...

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...